Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dla mnie ważne

tylko sex

Polecane posty

Gość djevitza
Aaaaaaaaaaaaaa... Nie doczytałam, ze juz jest PO:o No to ludzie... Czy wy jesteście jacyś dziwni????:O Czy on jest z Tajwanu??? Nie ma języka? Jest obcym? Nie mozesz się go zapytać????:O Wstydzisz się spytać go o normalną rzecz, która cię nurtuje, o rzecz, która dotyczy ciebie i twojego życia, którą masz prawo wiedzieć, a nie wstydzisz sie z nim seksić?:o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djevitza
No wiesz... Jak nie wytrzymasz, to i on może miec takie problemy- czy zalezy Ci na nim, czy na seksie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważne
ehehehe > o czymś tam rozmawiamy ...ale o nas nic a nic... Ja nie poruszam tego tematu ...i on nie... Myślisz, że on z wygody? czy może jak i ja nie potrafi mówić o uczuciach i boi się jak ja to traktuję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djevitza
No to juz chyba ty powinnas najlepiej wiedzieć. Przeciez my go nie znamy, nie kochałyśmy się z nim nawet:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk...
djevitza ale sie usmialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opętałem Szatana
Nie kocha cię... Jakby kochał to by powiedział, a nie ukrywał tego przez 7 miesięcy pieprzenia się z tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aarica1
Musisz z nim pogadać!!To nie jest normalne!W końcu dojdzie do tego, że Ty się na maxa zaangażujesz i będziesz chciała czegoś więcej a on będzie traktował Cie tylko jak kumpelę do seksu...Jeśli po rozmowie wyjdzie, że nic z tego to chociaż dowiesz się teraz a nie za 2-lata...SZKODA ŻYCIA!Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ważne
dzięki za wszystkie opinie :) ...z koniecznością rozmowy to sama wiem.... tylko gorzej zrealizować! Ale trza wziąć się w garść bo faktycznie szkoda życia na mżonki i złudzenia... Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyk...
napisz jak poszlo, tzrymam kciuki zeby jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×