Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odp

dr Skupin - opinie pacjentek

Polecane posty

Gość NIE MIŁY czlowiek /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justycha
mi spieprzyl cycki i mam depresje przez to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Że jak
Niemiły? Proszę cię...Rzadko spotykam tak sympatycznych ludzi, i właśnie, MIŁYCH, jak Skupin, a spotykam mnóstwo. Kto nie wierzy, niech napisze, zadzwoni, przyjdzie do Skupina, to się łatwo przekona, że człowiek podchodzi do pacjentów z szacunkiem i sympatią. Do tego ma poczucie humoru. Fajny człowiek i tyle. Wątpie, żeby osoba, która założyła ten wątek czekała na odpowiedzi typu: miły, niemiły, pewnie chodzi o to, jak operuje, czy jest sie zadowolonym z efektu operacji. No to powiem: nosy robi ładne, dziewczęce, małe. Piersi robi też ładne, wyglądają naturalnie, co niektórym może nie odpowiadać, bo chcą, żeby ich biusty krzyczały: jesteśmy z silikonu. Gusta są różne. Jak z innymi częściami ciała, nie wiem, nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpp
a co z piersiami, bo na beauty piszą że są za nisko użożone?kto u niego robił?czy naprawdę są efekty bottoming out?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to
prawda,że piersi są za nisko ułożone? W operacji powiększenie piersi nie chodzi przecież o to aby cokolwiek było w cyckach byle dużo. Mi zależy na łądnym wyglądzie a nie na spieprzonych dużych cyckach. Na beauty dużo osób ma brzydko zrobione, a myślą ze mają dobrze- bo cos mają i się cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jest prawda bo opinie na beauty bardzo zroznicowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin = koszmarny nos

Wydalam 10 tyś po to by ten chirurg mnie oszpecił. Nos wygląda tragicznie, jest krzywy, asymetryczny, z lewej strony wklęsły a z prawej wypukły i do tego nie spełnia swojej funkcji. Cierpię na suchy nos i niedrożność otwarta nosa. Mój komfort życia znacznie się obniżył, zdrowie się pogorszyło. Nie mogę normalnie spać w nocy, w ciągu dnia jestem zmęczona i osłabiona. Gdybym wiedziała, co mnie spotka, nie zdecydowałabym się na operację nosa. Nos operowany wygląda znacznie gorzej niż mój nos naturalny. Wygląda bardzo źle i sztucznie. Nie pasuje do mojej twarzy i zaburza jej symetrię. Nie polecam tego lekarza i nie polecam operacji plastycznych nosa, które zamiast poprawiać kształt i funkcję, psują nosy. Do tej pory wydalam kilka tysięcy na leczenie i wizyty u laryngologów. Nie wiem, co mnie jeszcze spotka w przyszłości. Bardzo żałuję operacji nosa. To była najgorsza decyzja mojego życia, która sporo mnie kosztuje. Musiałam zrezygnować z wielu aktywności, uprawiania sportów, życia towarzyskiego i podróżowania. Nie wiem, czy mój nos kiedykolwiek wróci do zdrowia, czy błona śluzowa się odbuduje, czy moje życie wróci do normalności. Gdybym miała taką możliwość raz jeszcze, nie zdecydowałabym się na operację nosa, a pieniądze zainwestowałabym znacznie mądrzej, w podróże. Reasumując zapłaciłam 10 tyś po to by wyglądać gorzej, czuć się gorzej i stracić zdrowie, które przed operacją było zawsze doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin osoby poszkodowane

Szukam osób, które zostały trwale oszpecone lub okaleczone przez Skupina. Proszę o kontakt pod adresem e-mail joanna.nnnnn@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×