Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heaventime

rossmann czy natura???

Polecane posty

Gość jps
a próbowałyście wdawać się w dyskusję z "miłymi panami ochraniarzami" czy lepiej nie bo może to miec tragiczne skutki? Pytam bo wybieram się do rossmana i jak taki typ będzie mi dyszał w kark to nie wytrzymama i coś mu powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś
zapewniam że wtedy się nie odczepi i jeszcze bardziej będzie za toba łaził chociaż nie wiem czy można bardziej być nachalnym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że obserwacja w Naturze to ogólnopolski fenomen. Chciałam tam kupić krem, który był w promocji. Zaraz po wejściu zostałam zlustrowana jak potencjalny złodziej. Chwyciłam krem i biegiem do kasy, a chciałam jeszcz sobie poogladać. Okropność, nigdy więcej. Rossmann jest o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że obserwacja w Naturze to ogólnopolski fenomen. Chciałam tam kupić krem, który był w promocji. Zaraz po wejściu zostałam zlustrowana jak potencjalny złodziej. Chwyciłam krem i biegiem do kasy, a chciałam jeszcz sobie poogladać. Okropność, nigdy więcej. Rossmann jest o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hm, ja się nie czuję w Naturze jak potencjalny złodziej, bo starszą konsultantką jest tam moja koleżanka ;) ale ja im się nie dziwię, że tak czają. Kiedyś robiły remanent i nakradli im towaru na kilkaset złotych i te dziewczyny musiały to oddawać z własnej kieszeni :/ poza tym przy mnie raz złapano kogoś na próbie wyniesienia kosmetyku, podobno często kradną:/ Za to w rossmanie stoi ochroniarz i się gapi:/ a najgorzej jak stanie przed regałem z którego akurat coś chcę wziąć, grrrr. Ogólnie Rossmann tańszy, ale nie ma zbyt wielkiego wyboru, brakuje wielu polskich marek, a i te co są, są niepełne :/ Natura za droga, ale dzięki koleżance mogłyśmy ostatnio smakowych olejków spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no i oczywiście w Naturze dostawałam próbki, ale tylko od koleżanki, praktycznie za każdym razem jak miały jakieś gratisy ;) dziewczyny, ta ich praca jest naprawdę wredna! cały dzień tak stać, robienie remanentów, często kierowniczka sklepu ma jakieś dzikie pomysły (jednego dnia każe wyciągać wszystko z pudełeczek, na drugi dzień muszą chować), zostawanie po godzinach, itd. Moja koleżanka całą niedziele śpi tak jest wykończona :/ plus taki, że jak się seria skończy po kryjomu mogą zwinąć testery. Albo np. zagwozdka co zrobić gdy towar jest przeterminowany i stoi na półce? to też ich problem. Ja strasznie nie lubię jak się na mnie gapią w sklepach, ale teraz doceniam pracę tych dziewczyn. I jeszcze jedno;) Pytają w czym pomóc, bo tak każe kierownik, a wierzcie mi - same tego nie lubią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwarelka
Zgadzam się z Moka-raz wyglądałam na bidulę i łaził za mną ochroniaż a raz byłam w eleganckim płaszczu to wtedy inne panie miały go na głowie.Okropność-człowiek czuje się jak złodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka w baletkach
rossman :)) chodzę miedzy półkami jak długo chcę , mam czas na zastanoiwienie , nikt mnie nie popędza. Ceny są konkurencyjne w porównaniu do drogerii na deptaku czy nawet targu. I najważniesjsze to promocje. W ubieglym tygodniu nabyłam krem kolastyny za 5,60:)) plus gwa gratisy kolejny krem i zel pod prysznic. Takie coś to lubię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lepiej żeby pił i bił - no sorry, ona daje mi próbki PRZY KASIE KIEDY PŁACĘ ZA ZAKUPY, więc jako klientce. Nigdy się nie zdarzyło żeby przyniosła nam coś jak się spotykamy poza jej pracą. wydaje mi się że to uczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie wole Rossmana, gdyz tam zawsze mozna bylo kupic cos taniej i po promocji jak szampony czy farby do wlosow, tampony i waciki, blyszczyki czy lakiery do paznokci ALE!!! Uwazajacie...czasami idziesz do kasy i placisz wiecej...ceny pod produktami nie zgadzaja sie z cenami faktycznymi lub poprostu sa inne etykietki przy produktach...czytajcie dobrze!! Spotkalo mnie to nie raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rossmann - fajne promocje w fajnej gazetce, a poza tym jeszcze nigdy mi sie nie zdazyło zebym poszła do rossmana i nie kupiła czegos czego szukałąm a z naturą to róznie bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resa
zdecydowanie bardziej wolę rossmanna, bo jest tam o wiele większy wybór produktów dobrej jakości, niższe ceny i mnóstwo promocji oraz miła obsługa; do natury też czasem zaglądam, ale z reguły tylko po mój ulubiony puder i szybciutko stamtąd wychodzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat większy wybór jest
w NATURZE, a nie w ROSSMANNIE, ale też wolę kupować w Rossmannie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudka17
Myślę że natura jest droższa na szczeście w moim mieście jest też rosman . Czesto do niego zaglądam niestety nie ma w nim kosmetykow essence ale te moge kupić w naturze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irysek999
zdecydowanie rossman!!!!!!! w naturze jest wszystko cholernie drogie, a poza tym sprzedawczynie są okropne. gapią się bez przerwy czy czegoś nie zwiniesz :( moja koleżanka raz została posądzona o kradzież :/ sprzedawczyni pewnie sama sobie wzięła ten kosmetyk albo zgubiła a chciała jeszcze policje wzywać na niewinną osobę. biedactowo (koleżanka) dostało szoku nerwowego :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ducha
Ogólnie, lubię wszystkie drogerie, ale jeśli mam coś kupować to raczej w Rossmannie. W moim mieście mam aż trzy, więc spoko. Z Naturą jest gorzej. Dzisiaj pojechałam kupić coś w "Promocji" (chociaż i tak w Rossmannie bez promocji to było tańsze) i oczywiście nie znalazłam tego, co chciałam. A większość półek z napisem "Promocja" była pusta... No i fakt, w Rossmannie te same kosmetyki są po niższych cenach. Poza tym są tam kosmetyki Isany i inne "rossmannowe" praktycznie z grosze, a ja jestem z nich bardzo zadowolona. W Naturze podobaja mi się jedynie, że są tam kosmetyki Essence, ale tu gdzie mieszkam niestety i tak ich wybór jest bardzo mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik
rossmann oczywiscie, tam mozna nie tylko kupic tanio ale i ukrasć, bo ochrona obca pozwoli ci na to na pewno bez wzgledu czy bedziesz pracownikiem czy tylko klientem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina12
Zdecydowanie Rossman ,Natura ma drożej.Po drugie u nas w naturze są strasznie namolne panny ktore ciagle pytają "pomóc w czymś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę Rossmann
W Naturze te ich promocje sa chyba tylko dla naiwnych. Jakos nigdy nie trafilam na to aby promocyjny towar stal na pulce :O Raz sie wkurzylam i poszlam sie spytac ekspedientki o co z tym chodzi.. powiedziala ze promocyjnego towaru dostaja tylko jeden karton, ktory szybciutko sie rozchodzi (min. po pracownikach sklepu) a niby taka promocja ma trwac tydzien lub dwa :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgd
Zdecydowanie Natura. Wiecie dlaczego? W Rossmanie już przy wejściu ochrona patrzy na mnie jak na potencjalnego złodzieja. Biorę tester podkładu - znowu się gapią, jakbym miała go ukraść :D paranoja. Zaznaczam, że to na pewno był tester i nie podjęłam próby otwierania produktu przeznaczonego do sprzedaży. Poza tym - właśnie brak testerów, tyle że perfum. Chciałam kupić któryś z zapachów C-THRU, poszłam do Rossmana (no bo niedawno otworzyli i wszyscy tam chodzą, taki lans) a tam co? Tester tylko do wersji czarnej i zielonej. Przecież nie kupię kota w worku :/ poszłam więc do Natury, a tam... ach :) każda wersja zapachu miała tester i mogłam wąchać do woli :) poza tym te produkty produkowane dla Rossmana... porażka :D pomadka ochronna śmierdzi zamiast pachnieć i nie spełnia kompletnie swojego zadania. Żal mi wszystkich, którzy chodzą z siatami z napisem "Rossman"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiullka
zdecydowanie Rossman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezzzka
raczej rossman, ale zawsze przed wybraniem sie do drogerii sprawdzam w necie oferte promocyjna (rossman, natura i apropos) i tak o to, jakis czas temu w naturze udalo mi sie kupic mus do ciala z farmony za 8 zl. ostatnio chcialam kupic papier toaletowy velvet, w naturze promocja tylko na rumiankowy 3,99 w rossmanie normalnam cena to 3,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rossmanie często gdy są przecenione perfumy to nagle ich nie ma :/ lub jakieś inne produkty. Często też czekam na jakąś rzecz miesiącami, aż się pojawi. Ochroniarze to zmora, a najbardziej mnie śmieszy, że jestem od nich wyższa gdy założe jakieś 5cmowe obcasy ;P. W naturze pytają \"czy mogę pomóc\" bo muszą i tyle. Przynajmniej jest tam wszytsko ładnie poustawiane i przyjemnie. Ale szczerze to chyba nie lubie ani w tej ani w drugiej drogerii przebywać. Szybko to co mam kupić i wziu ;) ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princes_9
W sumie i Rossman i Natura są zarąbistymi sklepami ja najbardziej lubie Rossmana na ulicy Staromiejskiej i Nature tam obok rynku są prawie obok siebie a co do towaru to w Naturze są same perfumy i kosmetyki a w Rossmanie o wiele wiele więcej rzeczy ale oba sklepy są fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasulla
ja tam wole nature milsza obsługa i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×