Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PANIENKA Z OKIENKA7568765488

CZY SĄ JAKIEŚ PROG. KOMP. Z KTÓRYCH MOŻNA DZWONIĆ ZA DARMO NA TEL.STACJONARNE?

Polecane posty

Gość PANIENKA Z OKIENKA7568765488

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldonaB
sprobuj voipcheap.com nawet fajnie dziala no i dzwonisz do Polski za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tez freecall
czy cos w tym stylu, musisz sie zarejestrowac i niby masz 90 minut za darmo, ale tak naprawde dzwonisz ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martowa
freecall.com. Działa na zasadzie Skype. Nic nie płacisz. Masz limit iles godzin, nie pamietam ile, potem mozesz zarejestrowac nowego uzytkownika i tak bez konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.internetcall, www.voipcheap,www.sparvoip, www.freecall, www.voipdiscount, wszystkie na podobnej zasadzie logujesz sie masz okreslona ilosc minut, po kazdych 5 min cie rozlacza automatycznie ale dzwonisz ponownie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal87uk
witaj som takie programy ja osobiscie uzywam FreeCalla i to jusz dobry rok i nie na zekam na niego a calkowicie darmowy jest tylko zebys nie miala zadnego limitu to jak go zainstalujesz to w opcjach musisz pszestawic minuty na 59 i wtedy dzwonisz ile chcesz po calej europie jesli nie bedziesz czegos wiedziala podam ci gg 739608 a tu maszlinka http://www.freecall.com/en/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llluuu
Ja właśnie sobie go zainstalowałam,ale porozmawiałam 5 min i się skończyło.nie wiem jak to przestawić na 59 min.Jeśli możesz to proszę Cię napisz jak to zrobić.dzięki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAL87UK
W OPCJACH SIE PRZESTAWIA TYLKO TO POWINNO SIE ROBIC ZA PIERSZYM RAZEM I NIE DZWONIC NA POCZATKU TYLKO PRZESTAWIC ODRAZU ALE MASZ JESZCZE MOZLIWOSC ZMIEN SWOJE (IP) I OD INSTALUJ FREECALLA I ZAINSTALUJ Z POWROTEM TYLKO PAMIETAJ ZEBY NIE DZWONIC ODRAZU TYLKO PRZESTAWIC NA 59 A JESLI MASZ STALE LACZE TO BEDZIE CIESZKO PRZESTAWIC IP ALE ZAWSZE MOZESZ ZADZWONIC DO OPERATORA I POPROSIC O ZMIANE IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llluuu
a z tym voipcheap można tak samo przestawić na to 59 min,bo ten program wygląda prawie identycznie jak freecall.wchodzę w NARZęDZIA potem OPCJE ,a potem OGóLNE i jest takie coś żeby ustawić ile czasu ma minąć żeby pokazać czy niedostępny i ,,zaraz wracam''.to tam mam to przestawić,czy chodzi o coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaataaaarataaaaaaa
w chuja z robil tego nie da sie przestawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
a w którym miejscu to przestawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llluuu
OPISZ DOKLADNIE JAK TO ZROBIć,bo jak wchodzi się w opcje to jest tylko ile czasu ma czekać program do zmiany profilu na ,,zaraz wracam'',albo niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAL87UK
TY TRATATATA rusz troszke glowom nie ma zeczy nie mozliwych jest tylko morze niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka no
to mozna czy nie mozna powiesz kolego czy bedziesz z nami pogrywal rzeczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAL87UK
MUWIE NIE DOCIERA NAJ LEPIEJ ZMIENIC (IP)JESLI SIE NIE DA BO MACIE STALE LACZE LUB NIE POTRAWICIE ZADZWONCIE DO OPERATORA INTERNETU I POPROSCIE O ZMIANE IP NIE JESTEM MATKOM TERESOM ZEBY ZROBIC TO NA ODLEGLOSC A PODKRESLAM DA SIE ZEBY NIE BYLO LIMITU JESZCZE RAS PODKRESLIC!!!!!!!!!!!! PISALISCIE MI NA GG JAKIES GLUPOTY Z FORMATEM KOMPA TO PODKRESLAM NIE RUBCIE TEGO BO TO NIC NIE DA TO JEST STALE IP I FORMAT WAM NIC NIE DA JESZCZE RAS TO NAPISAC MACIE COS TAKIEGO JAK PANEL STEROWANIA W PASKU ZADAN PUZNIEJ POLACZENIA INTERNETOWE WCHODZICIE W TO PUZNIEJ POLACZENIE SIECIOWE WCHODZICIE W TO PUZNIEJ KLIKACIE PRAWYM MYSZKI NA POLACZENIE LOKALNE WLASCIWOSCI PROTOKUL INTERNETOWY(TCP/IP) I TU ZMIENIACIE TYLKO NIE ZAPOMNIJCIE SWOJEGO IP ZAPISAC A JESLI BEDZIECIE WPISYWAC IP TO NAJ LEPIEJ ZNAJDZCIE NA NECIE COS ZE STANUW ZJEDNOCZONYCH W TEDY NAJ LEPIEJ CHODZI JASNO SIE WYRAZILEM A TO JEST TYLKO WASZE LENISTWO BO MOZNA PRZECIESZ BEZ PROBLEMU ZADZWONIC I ZMIENIOM CHYBA TERAS DOTSZE DO WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka no
ale my prosimy zebys pwiedzial jak wpisac w opcjach a nie jakie IP tam nie ma takiego czegos...a ty piszesz strasznie dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jaaaaaaa
i wylacz capsa nie musisz drzec mordy nikt nie jest slepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfbsfbfb
a nie lepiej juz zaplacic te pare groszy??? ile kosztuje min polaczenia z tch programow, 0.1gr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAL87UK
PO PIERWSZE KURAW JESTEM DYSLEKTYKIEM PO DRUGIE BURAKU ZAJEBANY NIE WYLACZE CAPSLOKA BO CHYBA SLEPI JESTESCIE PO TSZECIE NIE DRE MORDY PO CZWARTE PISZE CIAGLE O ZMIANIE (IP) BO TO TSZEBA ZROBIC CZY TO JEST KURWA MAC TAKIE TRUDNE DO ZROZUMIENIA Z RESZTOM I TAK DLUZO POWIEDZIALEM A ZE NIE KUMACI JESTESCIE BEZ URAZY TO WIECEJ SIE JUSZ NIE PRODOKUJE NAPISALEM CZARNO NA BIALYM CO TSZEBA ZROBIC WIEC PRUBUJCIE A DO CIEBIE JESZCZE RAS PIERDOLE CO SOBIE MYSLISZ O MNIE JEBIE MNIE WTOJE I INNYCH ZDANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlen1984
ale wy się czepiacie go napisał wam dobrze tylko czytajcie czarno na białym pisze ja sama zadzwoniłam o z miane mojego IP i to pomogło lecz zanim zadzwoniłam z freecalla to przestawiłam w opcjach i teraz dzwonie bez limitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceramatinak
no nastepny przestawil w opcjach.................ALEEEEE COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????ciezko powiedziec co i gdzie przestawiles??? po co zmieniac IP jak sciagnalem to 1 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no ale nie napisaliscie co dokladnie zrobiliscie a sami sie wkurzacie i rzucacie....ja tez nie rozumiem co i gdzie przestawiliscie...nauczcie sie moze pisac dokladnie jesli juz naprawde chcecie dac wskazowki komus.... dyslektyk czy nie dyslektyk ale nie musisz tez sie unosic...i pisac capsem...to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llluuu
powiedzcie PO PROSTU jak zmienić na to 59 minut jeśli ktoś zainstalował pierwszy raz i nie dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiej opcji...a oni nawet nie wiedza jak to wytlumaczyc...nie da sie PO PROSTU sie nie da.....tego zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llluuu
???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAL87UK
OJ BARDZO MI PRZYKRO NIE POTRAFISZ SOBIE PORADZIC TO JUSZ NIE MUJ PROBLEM JA WSZYSTKO OPISALEM I WIECEJ JUSZ NIC NIE NAPISZE NA TEN TEMAT POMYSL TROSZKE I SIE UDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisales nic...i nie tylko ja nie umiem sobie poradzic ale wiekszosc... i nie rob sobie jaj z ludzi... wprowadzajac ich w blad.... pozwolilam sobie poprosic ok 10 osob by sciagnelo ten program i zeby zmienilo w \"opcjach\" jakies minuty....zrobili wielkie oczy...bo tam nie ma zadnych opcji zeby to zmienic....wiec nie obrazaj mnie i nie mow ze jestem bezradna...bo to cos z toba nie tak chyba... jesli ty cos widzisz a nikt inny nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość def
ze skypa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llluuu
szkoda Michal87uk, że nie chcesz dokładnie tego opisać,widocznie jesteś jak większość rodaków poza granicami kraju,czyli typu ,,wiem,ale dla siebie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja tez jestem za granica... ;) i nie ma takiej opcji no...mowie sciagnelo to duzo osob i nikt nie potrafil znalezc okreslonej opcji.... no przeciez wszyscy mowimy o tym samym programie wiec to niemozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×