Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pejsaty gej Tomaszek

Ad odśnieżania dróg mam pytanie.....

Polecane posty

Otóż zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego niektóre pługi jeżdżą po sasypanych, ledwo przejezdnych ulicach z podniesionym pługiem? :-0 Ja rozumiem, że dyspozytor przed wyjazedm z bazy rozdziela między kierowców pługopiaskarek rejony które mają odśnieżać, ale dlaczego taki pług udając się w wyznaczony rejon jedzie z podniesionym pługiem? Nie wiem, może jest jakaś techniczna przyczyna i może zagląda tutaj kierowca takiego pługu, by wyjaśnić mi to zadziwiająco głupie zjawisko? :-0 Pozdrawiam, Tomasz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie że drogi w mieście mają 4-rech właścicieli np: gmina , miasto, powiat, dyrekcja dróg krajowych. Każda z tych instytucji podpisuje z inną firmą umowe na odśnieżanie. Więc kierowca z firmy X która wykonuje usługę np dla gminy nie odśnieża drogi powiatowej bo nie za to płacą jego firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja se myślę
że kierowca celowo ponosi pług i zgarnia niewiele, bo w ten prosty sposób oszczędza paliwo dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekk to ma sens, co nie zmienia faktu że jest wkurwiające gdy brnąc, bo przecież nie jadąc po ulicy pełnej śniegu i błota pośniegowego, mija Ciebie kilka pojazdów z podniesionymi pługami. Normalnie po ludzku Cie szlag trafia :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×