Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zebererebra

czerwone rajstopy

Polecane posty

Gość zebererebra

czy ktoras z was nosi lub nosla czerowne rajstopy do spodnicy?ostatnio wpadlam na pomysl by sobie takie kupic, lecz nigdy nie widzialam tak ubranej dziewczyny i nie wiem jak to wyglada jak sie patrzy na to z boku.wypowiedzcie sie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Ja widziałam sporo dziewczyn w kolorowych rajstopach :) może nie czerwonych, a bardziej już bordowych :) Fajnie to wygląda :) Sama mam ciemne zielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk17
ja nosze czerwone rajstopy ale pod spodniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I SEMESTR
jesli masz ladne nogi, to jak najbardziej. one bardzo przyciagaja wzrok, wiec wypada miec cos do pokazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebererebra
dzikei z aodp;).wlasnie z tego co patrzylam na kolory rajstop w triupmfie to czerwone wpadly mi w oko, chcoiaz musze jeszcze sie zastanowic.. a co do nog to spodnica jets do koloana i a buty to kozaki wiec niewiele widac by bylo moich nog ;)ale jednak zawsze cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka Mocca
Noszę bordowe do spodnicy z ciemnego dzinsu ... Nawet mojemu facetowi się podobalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę 60den w kolorze czekolady, turkusu i ciemnego fioletu, bardzo je lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebererebra
no wlsnie myslalam tez o fiolecie a turkus wydaje sie tez byc ciekawy ale nie widzialam go u siebie w klepach! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadikaaaaaa
ja tam nosze czerwone rajstopy do czarnej spódnicy ołówka i czarnej bluzki tylko rajstopy i dodatki mam czerwone a inne kolorki nosze do sodnic dzinsowych i we wzorki i zuper prezentują sie a mam spora kolekcje kolorowych rajstop :) polecam firme gatta mja ciekawa kolorystyke :) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×