Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miss_detectivo

Związki na odległość...

Polecane posty

Jej :/ nie wiem gdzie mój temat wcięło :/ :D Czy ktoś z Was poznał kogoś w necie, zakochał się ale z braku kasy nie może się spotkać z ukochaną osobą? :( To jest koszmar. Czuję, że to jest ten, na którego czekałam całe życie...Łączy nas prawie wszystko, ale dzielą dwie rzeczy: religia i odległość ;(:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce zle wrozyc,,,ale zwiazki na odleglozc nie wroza szczescia,,,choc oczywiscie sa wyjatki ;) Czego ci serdecznie zycze,,🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja poznałam...nio ale nie mam tego problemu z kasą.....Kocham Go bardzo:) dziekuje tym co wymyslili internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakich jesteście wyznań, jeśli mogę wiedzieć?? Widzieliście się już w ogóle, czy tak tylko przez internet się znacie?? Bo nie chcę być złym prorokiem, ale takie internetowe miłości po spotkaniach w realu z reguły kończą sie wielkimi rozczarowaniami, nawet gdy wydaje się, że zna się kogos najlepiej na świecie... Ale życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochany Urwisku
nie marwt się teraz co będziesz mieć odłozysz na bilet;) A teraz to on do Ciebie przyjedzie Potem Ty do niego:) jak sie kocha to związek nie ma nic do rzeczy a religia? on kochał JP2, uzywał jego słów - wymagasz cos od innych, najpierw wymagaj sam od siebie:) Mówił poznacie po owocowach:) a jak mu oczy zalsniły jak dziewczyna spiewała po goralsku:) A gorali kochał JP2 widziałam jak sie usmiechnął kiedy jedna rzekła ze jej idolem jets nie jakis tam hendrix ale JP2. Podoało mu sie to:) potem meandry zycia, złe i nieodpowiednie osoby jak jad wbiły mu siebie w Duszę... dzis mowi ze jest ateista:):P Ale to nieprawda :) Tez kocham gorali, ich spiew. Spiewaja sercem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×