Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość * Nowicjuszka *

Co to znaczy że żel UV do paznokci jest 1- lub 2- fazowy?

Polecane posty

Gość agusia2102
Jakie bzdury ? Zgrywasz się czy co? Pewnie zaraz napiszesz,że jesteś kosmetyczką od wielu lat i bardzo dobrze wiesz co jest 5 :] Heh.. Tu jest b.dobrze wszystko opisane :) Wiem,bo sama w tym trochę siedzę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirocha
ja rowniez jestem kosmetyczka od wielu lat i musze przyznac ze forum jest super,wszystko co jest napisane jest jaknajbardziej prawdziwe i poprawne,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatiKati
Witam Chętnie pomogę początkującym osobom jeśli mają pytania dotyczące przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową (na tipsie i szablonie) oraz na tematy pokrewne (np. zdobienie). Mój numer GG: 16162069 Często jestem na niewidocznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatiKati
Witam Chętnie pomogę początkującym osobom jeśli mają pytania dotyczące przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową (na tipsie i szablonie) oraz na tematy pokrewne (np. zdobienie). Mój numer GG: 16162069 Często jestem na niewidocznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODP. DO WASZYCH PYT.
piłowanie a matowienie to co innego, matowimy płytke paznokcia blokiem, po nałożeniu tipsa równamy go z paznokciem pilnikiem bananem [boki od dołu do góry, jak przy odnowie, i trochę po wierzchu dla zachowania kształtu]. Oczywiście, że żel uv utwardzi się tylko w lampie uv, i że po każdym rozłożeniu żelu należy go utwardzić, tylko po 3warstwie się odtłuszcza [no chyba, że krzywa c tunelowa nam jeszcze nie wyszła to dokładamy kolejna warstwę, utwardzamy, odtłuszczamy, spiłowujemy i na sam koniec matowimy blokiem, żeby się nic nie błyszczało]. Najlepsze są 1-fazówki i to gęste, dajcie spokój z bawieniem się 3 różne żele bez sensu... frencha jak się robi to najpierw białą końcókę, utwardzić i potem po całości 3warstwy cleara lub mlecznego czy przeźroczystego różu jak tam wolicie. chyba, że bały żel jest 2fazowy to wtedy pod niego trzeba dać warstwe budującego i git =] Basior88 pewnie robisz coś nie tak, bo te żele mają dobrą opinię. I uwaga nie zostawiajcie otwartych żeli pod lampą [normalną lampką], bo wyschną i bedą do bani. Przemywajcię pędzle, bo się roztapiżą, bedą klejące i też do kitu. powodzenia =] dobra żele są firmy: nail designe, prestige, allenaills, la femme, sun flower... inie wiem bo reszty nie próbowałam, kupujcie gazety [na necie lub w empiku] typu "paznokcie", tam się reklamują dobre marki. nie łączcie żeli różnych firm, bo mają inny skład i mogą się ze sobą nie połączyć za dobrze, i inny sposób nakładania, np. na la femme trzeba już na opracowanym i zmatowaiałym tipsie na paznokciu zrobić pionowe rysy pilnikiem typu trumienka czy prostym, co polepsza przyczepność żeli, jak w innych markach to nie wiem, to mi na kursie zdradzili, bo robiłam w ich firmie. tego pewnie można dowiedzieć się tylko na szkoleniach albo u producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODP. DO WASZYCH PYT.
jesli nie chcecie urzywać lamp weżcie się za akryl albo fiberglass, który polecam [zestaw 90zł + dokupic trzeba pensete, ale do włókna jest ze szpicem, oraz żółty blok do matowienia resiny, bo biały ma za dużą gradację]. jak ktos chce schemat jak to sie po kolei robi czy żel czy fiberglass mogę wysłać wam na maila. jakby co to moje gg 2754507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODP. NA WASZE PYT.
co do marek to jescze activ, neo nails i rein nails, lady's dream, genco, IBD, Christo, Lava z firmy WAMP, ESN, SNC, Alessandro,EZ Flow, Bass unikać: Emmi, Perfect lady, NO NAME STARCZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmat
Witam dziewczyny! Jestem totalną nowicjuszką i proszę napiszcie mi co dokładnie oznacza "krzywa C" i jak się ją robi? Proszę o radę - bo być może są - jakiejś techniki takiego piłowania paznokci by wszystkie miały taki sam kształt. Z góry serdecznie Dziękuję, i z góry sorki jeśli wydają wam się te pytania głupawkowe...niestety naprawdę raczkuję Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamała
Kati Kati jesteś wielka...dziękuje ,że Ktoś taki jak Ty na tym świecie istnieje.to samo dotyczy pani( z odpowiedz na wasze pyt). Niestety nie wszyscy są tak idealni jak O JA NIE MOGEEE...chodząca pomyłka jak dla mnie...po co traci czas na szperanie po tej stronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita334534
czesc chciałabym utwardzić paznokcie żelem. czy mogłabym użyć żelu bez lampy? i wtedy jakiego żelu powinnam użyć? prosze o odp.. z góry dzięki za wasze wysiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to po co
Kati Kati jesteś wielka...dziękuje ,że Ktoś taki jak Ty na tym świecie istnieje.to samo dotyczy pani( z odpowiedz na wasze pyt). Niestety nie wszyscy są tak idealni jak O JA NIE MOGEEE...chodząca pomyłka jak dla mnie...po co traci czas na szperanie po tej stronce. ^^^^ żeby was potyrać allegrowe tipsiary i pośmiać się z waszej głupoty:D "ktoś" nie piszemy z dużej litery :o🖐️ wróć się do podstawówki a potem zabieraj się za robienie paznokci żelami niewiadomego pochodzenia za 19.99 ekspedientko bez szkoły🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamała
laluniu zobacz sobie jak TTTYYYY piszesz szkolona pindo, i do Twojej wiadomości paznokcie robię sobie i nikogo nie kasuje. Jak na razie używam żeli firmy alessandro do których nikt się chyba nie doczepi ,ale dlaczego nie można dowiedzieć się czegoś na temat tańszych produktów!! Chyba po to istnieje takie forum. Lepiej już nic nie pisze, bo wolę być miła a do Ciebie i tak nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehem
Magister od robienia tipsów się odezwała... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiotelowa
śmieszą mnie takie teksty! o ja nie mogeee jak chcesz sie ponaśmiewać to nie tutaj. Czy ty od razu wszystko umiałaś?? Jak chcesz sie ponaśmiewać z prac początkujących radzę ci przejść na wizaż.pl znajdziesz tam równie wredne i jadowite gadziny ja ty... Dla twojej wiadomości tez jestem stylistka od jakiegos czasu i uzywam tanich produktów silcare, megami professional i sun flower... Paznokietki trzymają sie wyśmienicie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniabb
hej dziewczyny mam pytanie co sądzicie o produktach firmy AllePaznokcie?, dokładniej mam na myśli trwałości i jakość żeli z tej firmy albo firmy Reni-Nail? jestem w trakcie zakupów a właściwie przed podjęciem decyzji o kupnie całego zestawu... bardzo proszę o dobrą radę.. z góry bardzo serdecznie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiotelowa
Reni-nail są bardzo szkodliwe dla płytki jak i dla całego organizmu. BYły prowadzone na nich badania przez studentów chemii i wykazały kilka szkodliwych substancji. Co do alle paznokcie nie jest to najlepsza firma ja z tanich i dobrych produktów polecam silcare średniogęsty basic, lub basic galareta. Twardy z sun flower jest bardzo dobry i również nie drogi. Reszta informacji o żelach różnych marek po zalogowaniu sie na: http://nailbeauty.mojeforum.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabb
wielkie dzięki za dobre rady, czyli póki co mój wybór musze odrzucić i poszukać czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabb
a co sądzicie o firmie nail design, godna polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiotelowa
ja polecam silcare basic to naprawdę tanie i porządne produkty: www.silcare.pl Reszta informacji o żelach różnych marek na: http://nailbeauty.mojeforum.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adilila
Mam pytanie wiem że są też żele trój fazowe co to znaczy i wogóle jakiej firmy wybrać i jakiej firmy zakupić tipsy french? jakie są najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiaaaaa
czesc mam pytanko dlaczego za kazdym razem kiedy zrobie paznokcie odpada mi zel przy wolnym brzegu??albo sie podnosi prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winogrony hhhhhhhhhh
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcza
' pusiaaaaa (mail-linka_85@o2.pl) czesc mam pytanko dlaczego za kazdym razem kiedy zrobie paznokcie odpada mi zel przy wolnym brzegu??albo sie podnosi prosze o pomoc ' - możliwe jest że nakładasz za dużo żelu . Pierwsza warstwa musi być cienka czyli gruntująca potem gruba budująca którą piłujesz a następnie znowu cienka nabłyszczająca . czy gdy kończysz paznokcie to żel podchodzi pod biały czy taki szarawy kolor ? Żele zachowują sie tak samo jak lakiery gdy nałożymy ich za dużo . Zauważ że nawet zwykły lakier przezroczysty nabłyszczający gdy nałożymy go za dużo, to po wyschnięciu odpada płatami z twojego paznokcia i to zaraz po jego nałożeniu ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adilila
Dziewczyny witam mam pytanie piszecie że odpadają żele to ile tych warst nakładać i którą warstwe wogóle matowie blokiem? 1. baza 2 budująca 3.nabłyszczająca ale budującą nakładam 2 krotnie? i za 2 nałożeniem ją matowie? Odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adilila
i na którą warstwe nakładam np: brokat? na budującą tak? i ją musze po naświetleniu zmatowić blokiem? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcza
Ja osobiście robię to tak : Matowię naturalny paznokieć klientki i odsuwam skórki , odtłuszczam go po czym naklejam tipsa tak by nie było pod nim pęcherzyków powietrza . Potem piłuję widoczne złączenie tipsa z naturalnym paznokciem klientki tak by nie było go widać. Ale też staram się żeby nie było spiłowane za mocno ponieważ sztuczny paznokieć przez to może się nadłamać. Po spiłowaniu pazurów nakładam primer ale tylko na naturalną płytkę paznokcia . I teraz nakładam nie za grubą warstwę żelu gruntującego żelu i wkładam na 2 min do lampy UV po czym ściągam lepką warstwę cleanerem i piłuje mało ziarnistym pilnikiem ( bananem tą białą częścią ) następnie nakładam żel budujący już w grubszej warstwie i na niego nakładam różne ozdoby i robię linię uśmiechu ( zależy czego wymaga klientka ) i na 2 - 3 min pod lampę . Znowu ściągam lepką warstwę cleanerem i piłuję nierówności tak by kształt paznokcia był pół okrągły a nie płaski jak deska . Następnie odtłuszczam znowu i na to nakładam żel nabłyszczający którego po wyjęciu z lampy już nie piłuję a tylko przemywam cleanerem . Następnie wcieram tylko oliwkę w wały paznokcia klientki i gotowe ;) Jakoś jest rewelacyjna ;) Jeżeli są jakieś nie jasności to proszę pisać ;) 5509009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusiaaaa
witam ponownie a oto kolejne pytanie dlaczego w zelu pojawiaja sie pechezyki powietrza??i na tipsie tez?? jak tego unikanac i jak utarowac pozostalosc zelu??czy da rady cos z nim zrobic czy nadaje sie juz tylko do wyrzucenia??paznokcie z takimi babelkami wygladaja bardzo nieestetycznie,staram sie nabierac zel na pedzelek bardzo ostroznie gdyz wiem ze mieszanie w zelu nie wchudzi w gre pomocccyyyy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawa17
jak nalozysz zel na paznokiec i sa pecherzyki mozesz poprzekluwac je np szpilka a jak niechca sie przekluc to poprowac ze w strone wolnego brzegu i powinny zniknac. nakladaj zel kulistymi,dokladnymi ruchami, powinno pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beetatka
Olcza :P Ja robie dokladnie tak jak Ty... tylko chyba troche za duzo zelu nakladam bo mi sie po kilku dniach podnosi zel ;/ i mam beznadziejne tipsy! z jakiej firmy polecacie zeby sie nie lamaly??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×