Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość * Nowicjuszka *

Co to znaczy że żel UV do paznokci jest 1- lub 2- fazowy?

Polecane posty

Gość kutikula
kto zna firmę nails company? Pracuję na nich pół roku i jestem zadowolona, chcę jednak poznać wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej) ja polecam tipsy activ super sa ale troche drozsze bo za 250 place 60 zl super do obrobki i cieniutkie sa latwo sie naklejają a nie łamia sa bardzo elastyczne zele polecam sun flowera - pracuje na nich od roku i super sie sprawdzaja , utwardzaja w 2 min przy 36 V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leelu2
Cześć dziwczyny :) Czytam i czytam i widzę że się znacie na rzeczy :) Może i odpowiecie na moje pytanie? Chcę się przerzucić z żeli trójfazowych na jednofazowe i je wyprubować lecz nie wiem jaki żel kupić...jednofazowy o średniej gęstości czy jakiś gęsty jest lepszy i czy do gęstego jeszcze muszę jakiś mieć na podkład czy go się też używa jako podkład lecz cieniutką warstę. Dodam że często wtapiam ozdoby więc który żel będzie bardziej odpowiedni? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Co sądzicie o firmie Emmi Nail Germany??? Pracowałyście już na tych żelach? Z góry dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaStylistka
Tak, ale nie byłam z Emmi zadowolona. Jakiś czas później wypróbowałam BelArte i są świetne, pracuję na nich do dzisiaj. www.belarte.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca :(
chciała bym sobie zrobić przedłużenie paznokci żelem na szablonie. kupiłam sobie pare żeli np. żel podkładowy, żel nabłyszczający, kamuflaż,french i mam jeszcze innych żeli i one są jedno warstwowe. nie wiem jaki dać żel pierwszy na ten szablon i czy po utwardzeniu zmyć cleanerem i potem jaki będzie następny i jaką warstwe nałożyć bo np CHCIAŁA BYM SOBIE ZROBIĆ PAZNOKCIE FRENCH Z JAKIMIŚ WTOPIONYMI OZDÓBKAMI. a co do tych ozdób to kiedy się je wtapia bo są to hologramy. jakieś kółeczka i cyfkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesiaczek
zakupilam sobie zestaw od "tipsy nails" polowa ujdzie,braki tez doslali ale te cienie to masakra! 3 dni sie nie utrzymaja !!! jesli ktos chce tam zamowic zele to naprawde nie polecam! juz lepiej odrazu wrzucic kase do kibelka i spuscic wode ;] postanowilam dac allegro jeszcze jedna szanse kupilam zele od zwyklego uzytkownika http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10319932&order=p&change_view=1 okzaly sie strzalem w dziesiatke:) trzymaja sie bardzo dlugo a cena okazyjna z licytacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURS- METODĄ ŻELOWĄ!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny mam do zaoferowania kurs metodą żelową wykonany w formacie Power pointa 97, 2003 i 2007- jako prezentacja. Jest on mojego wykonania wszystkie zdjęcia zawarte w tym kursie zostały zrobione przeze mnie. Kurs zawiera szczegółowy opis-KROK PO KROKU jak wykonać paznokcie metodą żelową. Jak wtapiać ozdoby w żel. Jak uzupełnić takie paznokcie. Prezentacja zawiera ponad 70 slajdów ze zdjęciami i dokładnym opisem. Kurs jest łatwy i przejrzysty do zrozumienia. Opisane jest w nim wszystko-czego potrzebujecie do zrobienia takich paznokci i jak się je wykonuje. Cena takiego kursu to 5 zł. Wysyłam na pocztę meilową po wpłacie pieniążków na konto!! Zapraszam!!!!!! ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ PISAĆ NA MAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnailsowo
Hej, serdecznie zapraszam na forum stylizacji paznokci http://sweetnails.mojeforum.net/ Znajdziecie tu mnostwo pomyslow na zdobienia, wiele porad dotyczacych stylizacji paznokci. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auri
hey. Chcę kupic sobie żel utwardzający na paznokcie, tylko nie mam lampy uv. Czy bez lampy można także użyc żelu? Czy on stwardnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zullu
witam dzieczyny, jestem nowicjuszka i mam ogromna prosbe do Was. Chcialabym wzmocnic swoje paznokcie metoda zelowa. Bylam juz dwa razy u kosmetyczki na manicure metoda zelowa. Chcialabym robic to sobie sama, ale mam problem co kupic :( Po przeczytaniu watku wiem, ze niezbedny bedzie: - bloczek do matowienia paznokcia - cleaner??? czy moze byc zwykly spirytus? - zel uv jednofazowy, tylko jaki ???? przejrzalam atalog sun flower i normalnie zidiocialam:p nie mam pojecia co wybrac -plyn do odtluszczania zelu??? -no i oczywiscie lampa uv. Czy moglybyscie pomoc mi w skompletowaniu takiego zestawu??? Dodam ze chodzi mi o bezbarwny zel uv [nawet nie wiem czy sa kolorowe;) ], abym mogla nim wzmocnic plytke, natomiast kolor chce klasc zwyklym lakierkiem bede baaardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellles
GORSZYCH ŚCIEM NIE CZYTAŁAM...JAKIE TRZY WARSTWY ŻELU-KOBIETY PO CO TAK KŁAMAĆ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cupofhottea
Ja raz spóbowałam i szok. Robiłam na wakacje w sierpniu i do dziś uzupełniam bo nie mogę wyjśc z podziwu jak to super działa i ile czasu mi zaoszczedza. Rewelacja. Robiłam w Studio Piękna w Krakowie http://studio-piekna.pl/kosmetyka można sie zapisywać z wyprzedzeniem, bo salon ma dużo chętnych :) ale warto bo zabieg wykonay jest megaporządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1804
czesc dziewczyny mam pytanie czy przy uzyciu zelu jednofazowego moge pomalowac po drugiej warstwie hybryda i na to ostatnia warstwa zelu? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam na wszystko
animeczka 2212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 777
Proszę mi powiedzieć o co chodzi ... Bo juz próbowałam rożnie to rozumować i dalej nie wiem co sie dzieje . Matowie tipsa nakładam primer i nakładam żel jednofazowy jedna cienka warstwę druga grubsza i na koniec hybryda i żel nabłyszczający . Po kilku dniach albo tego samego dnia jeszcze warstwa ta grubsza Żelu odchodzi , odłącza sie i schodzi z paznokcia zostaje mi tips i ta cieniutka warstwa żelu początkowa . Cały żel odchodzi od strony tipsa a przy gorze przy skórkach zostaje o co chodzi ??? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Czy jest możliwość użycia basy hybrydowej pod żel i topu hybrydowego na żel? Będzie się to jakoś trzymać czy odpadną mi palce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×