Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
manganian VII potasu

czym myjecie twarz?????

Polecane posty

Gość smutny dandys
hmm, co chwile zmieniam zel do mycia twarzy. czesto przed goleniem uzywam peelingów do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaster
Żel pod prysznic HB - powinno wam się udać odmienić cerę, ale wymaga to czasu. Wiadomo, że od razu te zmiany widoczne nie będą. Wiele zależy po prostu od tego, jaki jest aktualny stan cery. Tym kosmetykiem myję czasami również włosy i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałaś produktów efektimy? Są na prawdę fajne, mają naturalny skład i są skuteczne przede wszystkim. Polecam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efektima ma bardzo, ale to bardzo fajne produkty! PRzede wszystkim - naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie produkty naturalne dlatego postawilam na produkty od Orienatany i pianke do skory suchej, ma mily zapach i skora jest mila w dotyku po jej uzyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Zależy jaka kto ma cerę przecież. Przy cerze normalnej wrażliwej  

Ja myję mydłem dla dzieci z Rossmana.

Lub CD z gliceryną.

Arko białe kremowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mycia twarzy używam Musu do mycia twarzy z Bielendy z tej borówkowej linii Blueberry C-TOX. Moja ulubiona owocowa linia kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moją cerę ostatnio bardzo dobrze działa: 1. Peeling niebieski z Biotanique, następnie lecę z peelingiem z Ciena z takim kokosem na tubce a na sam koniec używam Mixy. Staram się również po takim myciu twarzy używać dodatkowo płynu micelarnego z Ciena bez spłukiwania, by dokładniej wyczyścić twarz. Zdecydowanie taka codzienna pielęgnacja bardzo dobrze wpływa u mnie na cere bo jest BAARDZO problematyczna niestety 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super mleczko odkryłam marki Bielenda odpowiednio nawilżające, ładnie pachnace z linii Vegan Muesli. Nie drogie, s super skuteczne

Edytowano przez Gorecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja bardzo sucha i wrażliwa skóra lubi, jak zmywam ja olejami, ale to trwa dużo czasu, więc trochę poszłam na łatwiznę i kupiłam mydło Aleppo, które składa się w większości z oliwy z oliwek i nim myje twarz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×