Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onaMala17

Co ubrac?

Polecane posty

hej co na dyskoteke? :P Mam taką małą imprezę w szkole i zastanawiam się czy ubrac mini i obacasy= żeby dobrze wygladac czy jeansy i jakas fajna bluzka +adidasy = żeby się dobrze bawic?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna dyskoteka
do nauki i książek: w co się ubrać albo co założyć nigdy: co ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, ze nie mogę isc na dyskoteke jak masz takie podejście NIE WYPOWIADAJ SIE WCALE!! od tego jest moja matka i ojciec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie nie podobaja
dyskotek to nie jest impreza w szkole :0 dyskoteka jest w klubie, w szkole jest wiesniacka potancowa, zaloz szlafrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskoteka jest w klubie
hahahahahaahaaaa nooo to byla wypowiedź prawdziwej klubowiczki, nie ma co.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możesz
ubrać sie tak zeby i dobrze wyglądać i dobrze się bawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wybralabym wersje
druga:) ale moze dlatego ze zabilabym sie na obcasac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w sumie imprezy w szkole są blee no ale coz:P Chce wiedziec co ubrac bo bedzie am dzo fajnych chlopakow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_czyli_ja
a moze jeansy, obcasy i jakas fajne bluzke. bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj mnie
Ty lepiej do książek idź a nie na dyskotekę i naucz się mówić nie mówi się ubrać te spodnie tylko założyć! Naucz się mówić dziecko! Może jeszcze mówisz "perfum" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze co za stare lampucery
A wy to na dyskoteki nie chodzilyscie w tym wieku??zal mi was...zazdroscicie ze dziewczyna chce sie isc dobrze bawic???do ksiazek??boze co za zamulacze i sztywniaki...ps:mam 21 lat:)studentka:)ja bym ubrala dzinsy i adidasy plus jakas fajna bluzeczke:)a i troszke sie podmalowac i na zabawe:)pozdrawiam i milej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa pani studentko
mam nadzieje ze nie studiujesz polonistyki bo jesli tak to chyba..... kolejna co będzie ubierać a nie zakładać spodnie boze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze co za stare lampucery
nie kochana nie studiuje polonistyki ale inny kierunek humanistyczny:D:D:Da ty zamiast odpowiedziec na temat topiku to wytykasz bledy ...cos chyba ci sie pomieszalo po co tu weszlas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam 21 lat i też jestem studentką ;D ale nie ośmieszaj \"naszej kategorii\" kobiet, bo dziewczyny wytykały jej błąd, który Ty powtórzyłaś stając w obronie autorki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ubrałabym choinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze co za stare lampucery
haha i co z tego???:Dmoge pisac jak chce...a jesli jzu sie tak czepiamy to nie powinnyscie kazdej wypowiedzi zaczynac od akapitu i z duzej litery??a jeszcze znaki interpunkcyjne pozjadalyscie yntelygentki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interpunkcja w internecie umyka, natomiast jak ktoś mówi jak wieśniak to ma problem :) a zamiast drwić z tych którzy te błędy poprawiają powinien zapamiętać jak mówi się poprawnie i następnym razem nie robic z siebie buraka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze co za stare lampucery
a jak ktos nie ma nic istotnego do powiedzienia w danej sprawie to powinien wsadzic morde w kubel a nie probowac podnosic swoja juz pewnie i tak niziutka samoocene:)do wiesniaka mi daleko za to tobie gdzies umknela chyba umiejetnosc czytania ...pytanie nie brzmi"kto mnie poprawi"ale szkoda ze nie umiesz czytac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwiłabyś się ile mam do powiedzenia ;) ale są tematy, których nie podejmuję, bo nie są tego warte. Pozdrawiam humanistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze co za stare lampucery
hehe pewnie tak,zdziwilabym sie,za to dla mnie sa ludzie z ktorymi nie podejmuje nawet glupich tematow:)zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawa dla kro
i gorące pozdrowienia dla boze co za stare lampucery wieś z Twoich ust płynie kochana pozdrawiam nie atakuj ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati Srati
hey dziewczyny ale macie problemy !!! co do dyskoteki to u mnie roznie bywa raz na sprrtowo rzeby sie wyszalec innym razem w obcasikach itd. ale pamietaj zawsze sexy ;) aha i pytanko do was dziewczyny tym razem chce zalozyc jakas spodniczke jak myslicie lepiej jakies kozaczki do tego czy jakies niskie buty na obacsiku?? no i jaka bluzka bo ja akurat jestem z niemiec i tu laksi jak ida na dyskoteke w spodniczce maja przewaznie jakas bluske z dluzszym rekawem ja bym sie lepiej czula w krotkim co o tym sadzicie?? piszcie i pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×