Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

polećcie mi jakąś firmę orginalnych, super butów

Polecane posty

[29.01] 14:21 Lalittaa* moga być na obcasach ale nie muszą, ważne żeby były fajne, orginalne, chodzi mi o firmę która robi takie buty. Mogą nie być dostępne w Polsce (poszukam na ebay) Pozdrawiam [29.01] 14:22 owłosiona hemoroida dla każdego super buty oznaczają co innego........ It all seems so stupid It makes me want to give up But why should I give up When it all seems so stupid? [29.01] 14:23 tamagoczi mi się podoba taki fason, ale tu jest za dużo ozdób, no i nie ma już mojego rozmairu 38. http://www.allegro.pl/item158621440_claudio_ro setti_wyprzedaz_tylko_290_zl_38.html#photo [29.01] 14:24 owłosiona hemoroida no i właśnie potwierdza się to, o czy pisałam powyżej It all seems so stupid It makes me want to give up But why should I give up When it all seems so stupid? [29.01] 14:25 Żelisław rzadzi nie podobaja Ci sie wlochata ?? : [29.01] 14:26 owłosiona hemoroida no jakoś nie ........ It all seems so stupid It makes me want to give up But why should I give up When it all seems so stupid? [29.01] 14:27 Żelisław rzadzi nie znasz sie dzis widzalam taka co szla w szpilach....myslalam, ze umre ze smiechu [29.01] 14:27 Pandeczka jesli chodzi o te przedstawione buciki to wedlug mnie nie sa zle ym bardziej ze teraz panuje moda na takie buciki nie do szpica, co sprawia ze noga wydaje sie byc jak u elfa.ja bym sobie takich nie kupila.ale to kwestia gustu. [29.01] 14:30 owłosiona hemoroida nigdy nie zwracałam uwagi na modę, chodze w tym co mi się podoba i w czym dobrze sie czuję i polecam to każdemu It all seems so stupid It makes me want to give up But why should I give up When it all seems so stupid? [29.01] 14:31 Pandeczka mozna zwracac uwage na mode i czuc sie dobrze. ja akurat nie zalozylabym takich butow bo zle bym sie czula i tyle. [29.01] 14:32 owłosiona hemoroida to tak jak ja. It all seems so stupid It makes me want to give up But why should I give up When it all seems so stupid? [29.01] 14:34 Pandeczka no widzisz ja to mam rozne gusta, czesto mi sie zmnieniaja ale ogolnie lubie styl elegancki, ladnie ulozone wlosy makijaz, dobre buty a nie jakies dredy na glowie czy glany na nogach. moim zdaniem kobieta powinna wygladac atrakcyjnie i byc zadbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29.01] 14:36 owłosiona hemoroida [moim zdaniem kobieta powinna wygladac atrakcyjnie i byc zadbana.] ale atrakcyjność tez dla kazdego znaczy co innego It all seems so stupid It makes me want to give up But why should I give up When it all seems so stupid? 14:36 kasiak788 jesli chodzi o sportowe to SALOMONY!!!!!!!!!!!!!!!sa rewelacyjne!ale tez ninaleza do tanich)))))))0 14:36 pijawka Masz: http://www.allegro.pl/item158106747_hit_w_usa_ buty_na_kolkach_nowosc_w_polsce_.html Te sa oryginalne i tanie Zbiczowalam sie... 14:37 Żelisław rzadzi przyssawka ales dowalila 14:37 owłosiona hemoroida Pijawka Kiedyś to się nazywało wrotki It all seems so stupid It makes me want to give up But why should I give up When it all seems so stupid? 14:38 Pandeczka no tak masz racje mozna tutaj polemizowac ze atrakcyjnosc kazdemu kojarzy sie z czyms innym. Ale wiekszosc mezczyzn i kobiet atrakcyjnosc rozumuje mniej wiecej na ten sam sposob co ja 14:38 pijawka Sama mam 2 pary Zbiczowalam sie... 14:39 a ja tam lubie glany jedyne obuwie, które mi nigdy nie przemokło, nawet w strumieniu przy -10 stopniach 14:39 Pandeczka takie buty jak zaprezentowala nam pijawka slynaca z wyszukanego gustu nadaja sie na truskawki do niemiec buahahahaha 14:40 Żelisław rzadzi zdziwilabys sie pandeczko jak wielu facetow woli wlasnie takie w dredach i glanach . 14:40 dzieweczka Nie polecam HD!!! HD jedynie glany robi dobre ----------- Szła dzieweczka do laseczka, do zielonego. Hej! (tylko myśliweczka gdzieś wcięło )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gino Rossi, jeżeli chodzi o eleganckie. Jeśli o te bardziej sportowe - halowe najlepsze ma Adidas i Reebok, np. do biegania polecam Nike, Puma robi ładne eleganckie buty sportowe. Jeżeli chodzi o specjalistyczne to np. Wilson robi buty do tenisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumowa
ja polecam buty Venezia. Baaaardzo je lubię. Też Gino Rossi, Kazar, Ecco ma fajne, sportowe linie, Salomon, np. w góry itd. Oraz bardzo fajne, oryginalne i ciekawe buty można dostać w Hego's.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×