Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natasha*

czy buty na obcasie 7 cm nadają sie na codzień? Chodzicie w takich?

Polecane posty

Gość Natasha*

Czy za wysokie? Chodzi mi o to czy buty takiej wysokości nie powodują już problemów z kręgosłupem. No i czy bola bardzo nogi czy da się przyzwyczaic? Chodzicie w takich na codzień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To indywidualna sprawa, ale moim zdaniem za wysokie, 7 cm to bardzo duzo, radzilabym Ci raczej kupic takie 3-4 cm jesli masz zamiar chodzic w nich na codzien jak nie jestes przywyczajona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjlks
To chyba zalezy jak szeroki jest to obcas.Ja kupilam PIERWSZE W ŻYCIU buty na obcasach /6 cm/, ale nie szpile, tylko takie szerokie i mi sie chodzi super. A nigdy wczesniej nie chodzilam w butach na obcasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wpisu poprzedniczki, to ja np mam odwrotnie. Wręcz neinawidzę chodzić na szerokich obcasach, są one dla mnie niewygodne. Za to uwielbiam szpilki... Ale wydaje mi się, że wysokość, to kwestia indywidualna, kwestia budowy kręgosłupa, sylwetki i w ogóle... Moja ciocia, która niestety już nie żyje przez całe swoje życie chodziła na obcasach 10 cm, czasami na takich wysokich, że były prawie takie, jak cała jej stopa i powiem szczerze, że nie znałam nikogo z bardziej zdrowym i prostym kręgosłupem... Stawy też miała wszystkie zdrowe i nie przeciążone. A chodziłą dużo. I potrafiła w tych butach śmigać, jak motorek, chodzić powolutku i biegać... Dla mnie 7 cm to żaden problem do chodzenia na codzień. Co innego wyższe, ale 7 to tak akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 cm
to nie są jakies super szpile, wydaje mi sie, ze mozna w nich chodzic na co dzien;> dziewczyny, wytlumaczcie mi jak to jest- im nizsza osoba tym zdrowsze sa dla niej nizsze szpilki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 cm to najodpowiedniejszy obcasik:) smigam na takich i sa akuracik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×