Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiuleńkaaaaaaa

Moj Facet bierze sterydy - POMOCY!!!

Polecane posty

Gość Kasiuleńkaaaaaaa
echh to cholerstwo.... Sama niewiem co robić. Kiedys bylam u niego na tej silowni to sie przerazilam, same wielkie spuchniete glowy grube karki i mięsnie wygladaly jak napompowane, niechce zeby on tak samo wyglądał. Puki co normalnie wyglada ani wielki kark ani spuchnieta twarz i miesnie nie są jakies pompowane. Bo jest roznica w wygladzie normalnych miesni a po sterydach i to znaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wyobraz sobie
jak podniecajaco musi byc w lozku z takim ktory ma ladnie wyrzezbione miesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleńkaaaaaaa
no z takim tygryskiem jest zajebiscie w lozku :-) ale zeby nie przesadzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bedizesz miala fajnie,z epewnego dnia jak cie pierdolnie to zapomnisz jak sie nazywasz......bedziecie sie meczyc...lol..nie ma to jak facet sterydziarz......powiedz mu zeby jeszcze zaczal pic jak chce sie wykonczyc...albo od razy zalatw mu koke i strzykawki...na jedno wyjdzie,przynajmniej jednego swira mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleńkaaaaaaa
hahahahaha ... no wiem przecierz. Dzisiaj sie spotkamy to stawiam my sprawe jasno zobaczymy co wybierze. Bede go obserwowac, nie jestem na tyle zdesperowana zeby byc z kims kto ma niepokoleji w glowie, to ze go kochamw tym momencie nic nie oznacza. Jedynie moge sprawdzic zy mnie kocha jezeli skonczy z tym dziadostwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasileńku droga
no cóż sama przez to przeszłam...mój facet brał sterydy.Powiem ci jedno albo mu karzesz przestać je brać i o ile cię posłucha będzie dobrze albo go zostaw.Biorąc sterydy człowiek robi się badzo nerwowy (z tego co wiem to przez zbyt dużą ilość jakiegoś hormonu) dodatkowo ma dużo większą siłę i naprawde nie wiele potrzeba takiemu facetowi żeby wpadł w furię.Naszczęście mój BYŁY nigdy mnie nie udeżył ale kiedy dostawał ataku szału to potrafił walnąć pięścią w szybe w drzwiach albo gdzie popadnie...A wiecie co jest najlepsze? spotkałam go po kilku latach po rozstaniu i stwierdził że spieprzył sobie wątrobę tymi sterydami które rzekomo brał dlamnie:) głupek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasileńku droga
a co do zabaw łóżkowych to na początku super kochać się z takim umięśnionym facetem który podnosi cię jedną ręką jest fajnie do czasu kiedy jego przyjaciel nie odmówi wsopółpracy-następny efekt sterydów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleńkaaaaaaa
wlasnie wczoraj przeprowadzilam z nim wielka rozmwe a na koniec jej wscieklam sie zajzalam do jego szafki a tam z piec opakowan jakiegos gowna wzielam to i rozbilam wszystkie te ampulki, widzialam ze sie okropnie wkurzył bo z tego co wiem to taka kuracja jest dosc droga, ale obiecal ze zostawi to dla mnie ze wybiera mnie, chociarz nie wierze ze tak latwo mozna sie podac bez walki, zaznaczylam mu ze jezeli sprobuje to koniec znami. No i strzykawki wszystki ten caly syf wylądlowal w wielkim kontenerze. Hmm chyba dobrze zrobilam, jestemz siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynaaaaaaaaaa
bardzo dobrze zrobilas, moj tez bral "były", ale tragicznie sie to skonczylo miedzy nami i odeszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olencia9090
Ciekawe jak tam Pan steryd sie spisuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELIS
CZY TO PRAWDA ZE PO TYM NIE STAJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie udalo
to wciaga jak narkotyk,kazdy zdobyty centymetr w bicepsie,kazda kolejna laska co sie za nim obejrzala, coraz wieksze *motyle* i inne miesnie -motywuja do brania coraz to nowych polepszaczy. I to prawda,ze w glowie sie przewala, oj i to jak ! Malo sie malzenstwo nie rozpadlo przez to , (wlasciwie to sie rozpadlo,ale dostal szanse)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwy x 333
wejdź do t. "Sterydy" na www.vademecum.zdrowia.prv.pl a dowiesz się czegoś, jak mu powiesz/pokażesz to zrezygnuje ze sterydów albo Ty z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
co to za przyjemność dla kobiety mieć mięśniaka posterydowego a nie mieć mężczyzny w łóżku i co gorsza nie mieć dziecka? Kobiety/dziewczyny chyba rozumiecie o co w tym biega? Krótka piłka dla sterydziarzy: albo ja albo sterydy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz wszyscy co sa umięsnieni
biora sterydy taki świat że faceci juz sztuczni tak samo jak i dziewczyny sa sztuczne żywnosc sztuczna sex sztuczny i co tu duzo mowic orgazmy tez nie te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
faceci umięśnieni, kobiety z sylikonowymi cyckami i z denną ilością szarych komórek mózgu, co jednoznacznie kwalifikuje ich do, jeśli nie debili, to upśledzonych i na ciele i umyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra
póki sterydziarz młoy, to jeszcze wygląd OK, ale z biegiem lat na takim z powodu zaniku mięśni skóra zaczyna zwisać na na knurze, co stwarza ohydny, wręcz odrażający wygląd. Zresztą tacy, chyba są świadomi tego, że długo, z powodu marskości wątroby, nie pożyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to jest prawda
za 50l nie bedzie juz podziału na kobiety i mezczyżni tylko bedzie człowiek:)nie wazne kto z kim i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana mloda zona
Chcialabym odswiezyc temat ! Ja mam gorszy problem niz zalozycielka poniewaz moj maz bierze sterydy i nie moge go tak po prostu zmienic na innego... Kocham go, mamy dziecko, ale sterydy wplywaja negatywnie na jego osobowsc, psychike, zachowanie, wychowywanie dziecka, nasze relacje i na wszystko :((((((((((((((( Nie wiem co mam robic, bierze juz kilka miesiecy ale szczerze .. przez te prochy jest dla mnie IDIOTĄ, tak sie zachowuje, jego poglad na swiat i zdanie mnie przeraza... tylko wyglad, pieniadze i to idzie tez w drugim kierunku bo chcialby zebym ja wygladala jak jakas lalka z sylikonami a ja po porodzie niestety ... nie moge sie poszczycic biustem, czesto mi to wypomina i mam wrazenie ze dla niego licza sie juz tylko miesnie i cycki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henio432532
wypowiem się na ten temat jako znafca :D aby branie koksów było bezpieczne należy w trakcie ich brania brać dodatkowe środki ochronne (osłonki na wątrobę, serce, leki przeciw przerostowi prostaty itp.)łączny koszt bezpiecznego cyklu na sterydach to jakieś 800-1000zł. Oczywiście większość osób oszczędza na zdrowiu i później mamy efekty takie, że wysiada wątroba, serca, prostata i rosną cycki czy robią się wielkie pryszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ważny cytat
z netu z vademecum zdrowia- jak żyć żeby żyć: Sterydy Tyle mówi się o szkodliwości sterydów, a wiadomo, że są wykorzystywane w medycynie. Ci co biorą na własną rękę to idioci, samobójcy! Robert Z. z Zakopanego Stanowczo odradza się stosowanie środków dopingujących w jakiejkolwiek postaci. Najpopularniejsze są sterydy anaboliczne. Znawcy tematu alarmują, że są one dostępne w naszych siłowniach, że być może przyjmuje je nawet kilkaset tysięcy ćwiczących. Sterydy anaboliczne są wykorzystywane w medycynie w celu leczenia chorych w stadium wyniszczenia w różnych jednostkach chorobowych. Przyjmowanie w odpowiednich dawkach i pod ścisłą kontrolą lekarską, pozwalają na poprawę stanu zdrowia, przyrost wagi, zwiększenie masy mięśni. Te cechy zostały wykorzystane w tzw. dopingu. Stosowanie sterydów w celu wzmocnienia efektu treningu siłowego to głupota i niszczenie własnego zdrowia. Paradoksalnie, dbający o swój męski wygląd "paker" szybko może zostać bezpłodny, ze względu na zmniejszenie jąder i pogorszenie jakości nasienia. Sterydy są niebezpieczne w każdym wieku, ale szczególnie u bardzo młodych mężczyzn. Wywołane przez nie zmiany mogą być nieodwracalne. Przez wczesne zamykanie nasad kości długich dochodzi do zahamowania wzrostu. Udowodniono ich negatywny wpływ na układ krążenia, wywołują nadciśnienie tętnicze krwi i niekorzystne zmiany w składzie krwi prowadzące do miażdżycy zarostowej tętnic i ryzyka udaru mózgowego. Bardzo niebezpieczne są zmiany w wątrobie, które mogą doprowadzić do jej trwałego uszkodzenia, z marskością w przyszłości włącznie(marskość wątroby to pewna powolna śmierć). Nadmierny rozwój gruczołów łojowych w skórze i ich pobudzenie prowadzi do uporczywego trądziku. Często pomija się negatywny wpływ sterydów na psychikę. Początkowo wywołują poprawę nastroju i stan zwiększonej gotowości do działania. W połączeniu z pewną agresywnością daje to wrażenie "zdrowej, sportowej złości". Nic bardziej błędnego - to początek trwałych zmian w psychice, które mogą zamienić się w napady niekontrolowanego gniewu, agresję w stosunku do otoczenia, z czasem depresję i zaburzenia snu. Objawy te nie ustępują po odstawieniu sterydów i mogą wywołać psychiczne uzależnienie podobne do narkotykowego. (opracowano wg czasopisma "FORMA" z 03. 20001r.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proponyję
powyższy tekst wydrukować, zafoliować i wręczyć swoim pakerom. Może, jak codziennie zobaczą i przeczyatają tekst to im odrodzą się szare komórki muzgó!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msisrosssdslaeswsss4r
Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować. Kamagra odmienila moje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpatysia
Oczywoscie ze to najwwzniejsze. Moj chlopak od dzis juz ex tez tylko koks silownia i lustro by sie napisac i ogladac. Tylko to wazne bylo. Ja bylam zwyklym gowne po jakims czasiem . Wiele innych dziewczyn . Wiele klamstw. Psychike ma totalnie zniszcxzona. Drzwi rozwali piescia. Milony razy zostawiam mnie na noc sama . Ile ja sie wyplakalam po tych 3 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćpatysia 10385100 NAPISZ DO MNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiaj poważnie z chłopakiem. Powiedz mu, że się martwisz o jego zdrowie i jakie jest Twoje zdanie na temat zażywania przez niego sterydów. Możesz poszukać informacji na temat ich szkodliwości oraz zdjęć, które pokazują jak ciało może się zdeformować po ich stosowaniu. Może się przestraszy lub przestanie ich używać, gdy dowie się jakie to jest dla Ciebie ważne. Możesz też uderzyć w męską dumę, dając do zrozumienia, że prawdziwi mężczyźni ćwiczą bez takich świństw. Uważaj, żeby nie przesadzić, ale jakaś delikatna aluzja będzie w porządku. ________________________________________ www.pomocwkrakowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość21345
Drogie Panie. Nie wiecie co zrobic jesli wasz facet bierze sterydy i szukacie odpowiedzi na forum? W takim razie dostaniecie ja. Wezcie to sobie gleboko do serca. Moja rada brzmi - nauczcie sie ku*wa robic zastrzyki, bo wasz facet bedzie niedlugo tak duzy ze bedzie miec z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale k***a miałem ubaw jak to czytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×