Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maszyna

AIRBRUSH-opalanie natryskowe

Polecane posty

Gość Glamour Sun
Gorąco zapraszam do jedynego w Żorach mini saloniku Glamour Sun, gdzie w domowej atmosferze, nadasz swojemu ciału pięknego blasku dzięki zdrowej i delikatnej opaleniźnie. Sesja trwa około 15 min,efekt utrzymuje się do 14dni. Jeśli nie masz czasu na częste wizyty w solarium,a chcesz wyglądać zjawiskowo zarówno na co dzień, jak i od Święta ten zabieg jest dla Ciebie. Więcej szczegółów znajduje się na Facebooku Glamour Sun. Lokalizacja Żory, rezerwacje sms z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem przed planowanym zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ravik69
polecam płyny speedbronzera - jestem barzdo zadowolona i fajny odcień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wierna jednej firmie i na opalanie natryskowe chodzę tylko tu: www.strefa-piekna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii34
a ja polecam płyny Tampa Bay Tan, kolor jest zawsze naturalny i nie ma zacieków, i stopy wcale nie są czarne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukając salonu, który wykonuje zabieg opalania natryskowego w Bydgoszczy znalazłam stronę internetową www.opalanienatryskowe.pl Tam znajdziecie salony, które świadczą tę usługę. Ja skorzystałam z usług mobilnej kosmetyczki, która używała preparatów firmy Onyx. Opalenizna była brązowa, bez zacieków, poplamionych rąk czy stóp. Po dwóch godzinach mogłam wziąć prysznic a opalenizna utrzymała się 11 dni. Twarz, szyja i dłonie -7dni - może dlatego, że poddawane były różnym preparatom myjącym... Ogólnie jestem bardzo zadowolona z usługi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika Urody Mona Lisa
Szanowni Państwo, opalona skóra dla wielu z nas wygląda świeżo, zdrowo i atrakcyjnie, jednak dzisiaj możemy cieszyć się takim efektem bez wychodzenia na słońce. Istnieje bowiem wiele preparatów i rozwiązań, które w bezpieczny sposób nadadzą nam pięknego, naturalnego i złocistego kolorytu. Najnowszą metodą brązującą nasze ciało, jest opalanie natryskowe, czyli Air Brush Tanning. Jest ono bezpieczne, ponieważ nie uszkadza naskórka, nie niszczy komórek skóry, a także korzystnie wpływa na kondycję naszego ciała. W skład preparatów stosowanych podczas opalania natryskowego, wchodzą substancje nawilżające i odżywiające, przez co skóra nie wysusza się oraz nie ulega starzeniu. Dzięki delikatnej brązowej mgiełce nakładanej na ciało podczas zabiegu, unikniemy smug, a kolor rozprowadzony zostaje sposób bardzo równomierny. Dla osiągnięcia najlepszych efektów, na tydzień przed przystąpieniem do opalania, należy zrezygnować ze stosowania innych preparatów samoopalających. Zabieg jest szybki, trwa około 15 minut, a efekty widoczne są w ciągu 6-8 godzin od jego wykonania. Klinika Urody Mona Lisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikO89
Ja ze względu na brak czasu nie mogę dopieszczać swojej opalenizny na solarium, dlatego jestem zwolenniczką opalania natryskowego, idealnie przed każdym ważnych wyjściem, zawsze efekt jest super, nigdy nie zdarzyło mi się wyglądać jakoś dziwacznie, tak pisałyście, może to też zależy od miejsca w jakim się robi, ja korzystam z usług salonu http://jadoreinstytut.com/ , centrum Krakowa, więc zawsze jest po drodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
"Gorąco zapraszam do jedynego w Żorach mini saloniku Glamour Sun, gdzie w domowej atmosferze, nadasz swojemu ciału pięknego blasku dzięki zdrowej i delikatnej opaleniźnie." -Pffff haha co za kretynka, jeszcze schabowego z kapustą podaj, haha jak w domciu... Ale się naśmiałam z tej "gorącej i domowej zachęty".. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalonaaa
Zostań mobilną konsultantką Xen-Tan! Zarabiaj na opalaniu natryskowym! To nic trudnego Oferujemy: ☀ Szkolenie z opalania natryskowego, ☀ Dostęp do najlepszych kosmetyków samoopalających na rynku w hurtowych cenach, ☀ Wsparcie techniczne, merytoryczne oraz marketingowe przez cały okres współpracy. więcej informacji pod numerem: ☎ 500 166 160 lub pod adres e-mail:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×