Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maszyna

AIRBRUSH-opalanie natryskowe

Polecane posty

Gość Presyiz
Witam Zapraszam do naszego salonu koszt opalkania to 60 zl za cłe cialo. Studio urody Prestiz ul.Hallera 104 a rog ojca Beyzyma tel.501-725-126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiiii
hej;) a kto dobrze takie cos robi w szczezcinie???? bo nie ma zamiaru isc do partacza jakiegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli45
NIestety Airbrusha nie polecam. Za to świetne produkty i sprzęt ma SunFX. Tajemnica tkwi w najnowocześniejszym na rynku sprzęcie, który rozprowadza preparaty lekka mgiełką. Bez zacieków, plam i odcień naturalny anie jak w przypadku Airbrush na Indiankę. Ja opalam się w salonie The Pedicure Spa przy Chłodnej w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firewomenka
Od trzech lat chodzę co pewien czas na opalanie do vip studio w Krakowie i jestem zdziwiona niektórymi wypowiedziami, bo ja nie mam żadnych problemów z opalenizną, jej odcieniem, równomiernością i trwałością. Myślę, że wszystko zależy od doświadczenia kosmetyczki, profesjonalnego sprzętu o dużej wydajności, którym można opalać nawet kilkanaście osób dziennie z takim samym dobrym rezultatem i chyba to co jest w tym wszystkim najważniejsze, wysoka jakość płynu do opalania. Z tego co wiem najnowsze płyny, które produkowane są w Wielkiej Brytanii (dość drogie) same dostosowują odcień opalenizny do naszej karnacji. O takich szczegółach jak jednorazowe klapki, stringi i czepki na głowę nawet nie wspominam. To wszystko wpływa na cenę, jakość i poziom usługi. Polecam poradnik na temat opalania natryskowego, który można pobrać ze strony http://www.vip-antycellulit.com/airbrushtan.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z airbrusha
Opalanie natryskowe jest super, szczegolnie dla tych, którzy nie chcą się szybka zestarzeć albo boją się raka. Ja się opalam w ten sposob, nawet opalalam sie na swoj slub i wyszlo super, bez zaciekow i nie zabrudzilo to sukni ( opalanie natryskowe NIE BRUDZI UBRAŃ!!!). Najlepiej jest wykonac opalanie w sprawdzonym miejscu, bo czasami kosmetyczki nie wiedza co czynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z airbrusha
Opalanie natryskowe jest super, szczegolnie dla tych, którzy nie chcą się szybka zestarzeć albo boją się raka. Ja się opalam w ten sposob, nawet opalalam sie na swoj slub i wyszlo super, bez zaciekow i nie zabrudzilo to sukni ( opalanie natryskowe NIE BRUDZI UBRAŃ!!!). Najlepiej jest wykonac opalanie w sprawdzonym miejscu, bo czasami kosmetyczki nie wiedza co czynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igraszkaniezalogowana
ADRESY salonów gdzie wykonuje się zabiegi opalania znajdziecie na: www.airbrush.edu.pl oraz na www.artcosmetics.pl w zakładce SALONY rewelacyjne płyny są na: http://sklep.newcosmetics.pl Są na rynku od jakiś 7-miu lat (czyli od początku istnienia tej techniki na polskim rynku, a nie tak jak wiele innych tylko sezon lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmalinowa
ja ze wszystkich firm gdzie sie opalalam(a kilka już sprawdziłam) zdecydowanie polecam SUNspa. Najwygodniejsza i najbardziej profesjonalna. Jestem modelką i na castingi musze mieć świetnie przygotowane caałe cialo, a tu nie mam żadnych zastrzeżeń. Fajnie, bo jest zapewniony dojazd do klienta i to 24h na dobe. a kosmetyczki wprowadzaja super sympatyczną atmosfere:) także polecam jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorin36
Opalanie natryskowe wykonuje na sprzęcie XEN-TAN nie ma plam i zacieków więc skoro korzystacie z podejrzanych firm wasza sprawa Naprawdę polecam ten system opalania www.studiourodylorin.jaworzno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorin36
Używamy najnowszych technologi natryskowych, takich jak w myjniach na ORLENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIROLLA
A mnie po takim opalaniu wyskoczyły krosty na dupie. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaaax
Ja się opalałam i polecam w 100% Jestem z Bytomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda67
Ja jeszcze nie próbowałam,ale w weekend wybieram sie własnie tutaj http://www.afrodytasalon.pl/ mam nadzieje tylko ze kolor nie wyjdzie za zolty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia124
Ktoś wczesniej napisał, że robi opalanie natryskowe na płynach Xen-Tan. Ja chodzę na opalanie natryskowe do salonu gdzie robią zabiegi na tym płynie i jest naprawdę super. żadnych plam i ładnie schodzi.W tym salonie mieli już wiele innych płynów ale zawsze nie dokońca wszystko było ok. Kupiłam też sobie na stronie www.xen-tan.pl ich samoopalacz. Już nie wyobrażam sobie chodzenia na tradycyjne solarium. Kiedyś prawie codziennie się na nim smażyłam. Pamiętajcie, że podstawa to dobry płyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnieopalona
W Krakowie na opalanie natryskowe chodzę do vip studia od dobrych kilku miesięcy, bez żadnych problemów i jestem bardzo zadowolona. Namiary na stronie www.vip-antycellulit.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola12345678901001
Witam, ja także tegoo nie polecam, poczatkowo super ciemny efekt potem zacieki i plamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje klientki do mnie wracaja, szcegolnie teraz jak zmienilam plyny na Onyx. Maja w ofercie 2 rodzaje i z kazdego 4 odcienie. Ja zamawiam u nich Premium i jest naprawde ogromna roznica w porownaniu z tym, co mialam wczesniej. Zastanawiam sie tez nad nowym urzadzeniem od nich. A sezon jest i chetnych tez nie barkuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam www.opalanienatryskowe-warszawa.pl Tel: 504 954 655, mają rewelacyjne płyny i perfekcyjnie wykonują zabieg opalania! cena fajna a w dodatku dojeżdżają do klienta gratis. Ja jestem zadowolona! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczucha0007
jeśli chodzi o opalanie natryskowe i zestaw urządzeń to polecam zajrzeć na www.onyxusa.pl i tam się wszystkiego dowiedzieć. cały czas zastanawiam się jak to możliwe że ludzie narzekają na efekty tego opalania. dla mnie to przede wszsykim stosowanie się do zaleceń kosmetyczki która jest gruntownie przeszkolona ma wpływ na nasze zadowolenie z opalenizny. przykro stwierdzić, że niektóre panie kupują sprzęt z np. allegro i same zastanawiają się jak ten zabieg wykonywać;) czasami jednak kosmetyczka musi nam doradzić jaśniejszy kolor opalenizny niż sobie wymarzyłyśmy - i wtedy trzeba jej zaufać:) dla naszego własnego dobra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 71kasia
Ja korzystałam z opalania SUN Beauty w POZNANIU. Byłam bardzo zadowolona, efekt równomierny i najważniejsze ze brązowa opalenizna a nie żółta:) Trzeba na to uważać w przypadku innych firm. Umawilaam sie telefonicznie ze strony www.opalanienatryskowe.vgh.pl. A najważniejsze ze przyjeżdżają do domu i nie trzeba jeździć a wtedy padał akurat deszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keriteri
ja opalam się we Wrocku wg mnie najlepsze kosmetyki glam-tan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mis_Tyfikacja
A mogę wiedzieć gdzie we Wro chodzisz na to opalanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keriteri
mam dziewczynę, która przyjeżdża do mnie. czyli jest na telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam w hotleu QUBUS I niestety nie mogę powiedzieć, żeby było widać jakąkolwiek opaleniznę! Mam wrażenie, że trafiłam albo na niekompetentną panią, która nie potrafiła tego zrobić odpowiednio, albo zwyczajnie nie starała się (by nie nazwać tego inaczej). Dwie sesje, 150 zł wydane za nic (peeling był ok ;) ), bo jak byłam nieopalona, tak zostało po zabiegach. Nie oczekiwałam, że będę wyglądać jak po miesiącu w Afryce, ale też nie, że nie będzie widać żadnych zmian. ROZCZAROWANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nie opalam bo teraz bedzie bardzo duzo raka czerniaka a ten jest najgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rak czerniak to pewna smierc ja tez sie nie opalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinayanez Gdynia
Witam , Szanowne Panie kolor opalenizny zależy od płynu jakiego używa się do opalania a nie sprzętu jak pisze Poli , są rożne kolory od złoto żółtego oliwkowy po ciemne brązy ,można nałożyć delikatną powłokę płynu żeby ciało wyglądało jak muśnięte słońcem naturalnie , można też zrobić opaleniznę egzotyczną czy na indiankę jak to określiła koleżanka kwestia preferencji klientki, co do sprzętu to od niego zależy czy płyn zostanie nałożony równomiernie chociaż nie tylko od tego w dużej mierze od umiętności obsługiwana sprzętu przez osobę wykonującą zabieg, jak i od odpowiedniego przygotowania się do zabiegu ,tzn czysta sucha skóra bez tłustych powłok , zero perfum balsamik dezodorantu przed zabiegiem .Peeling robi sie na dwa dni przed a nie w dniu zabiegu po peelingu skóra się złuszcza conajmniej kilka godzin , nałożenie opalenizny będzie sie złuszczac w raz ze skórą więc opalenizny utrzyma się krócej i będzie słabsza ,wykonuję zabiegi opalania od kilku lat i mogę śmiało pochwalić się opalaniem rownież naszych celebrytek , które znane są z kapryszenia jednak mi się to nie przytrafiło kwestia odpowiedniego dobrania koloru .Każda metoda opalania natryskowego jest metodą air brush , nie zależnie od tego czy jest to kabina natryskujaca czy pistolet .To tak jak w przypadku solarium bez względu na to na jakim łóżku się opalony czy to łóżko brakujące czy 600wat czy ergoline czy inne , nazywa sie solarium, tak samo opalenizny natryskowe jest air brushem. w razie pytań podaję adres karolinayanez@wp.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DREAM111
Ja zapraszam panie z warszawy do skorzystania z natrysku XEN-TAN z dojazdem do klientki 601 32 347. W ofercie również manicure, pedicure tradycyjny i hybrydowy lakierami JESSICA 601 324 347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczka99
Nie wiem jak u Was, ale u mnie opalanie natryskowe w salonie w Krakowie nie przyniosło oczekiwanych efektów. Na skórze pozostały brzydkie plamy :/ Myślicie, że to wina Pani, która wykonywała to opalanie? Teraz przerzuciłam się na krem samoopalający Aloe Vera hb, bo boję się po raz kolejny iść na opalanie natryskowe. Po posmarowaniu kremem samoopalającym, skóra wygląda bardzo ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×