Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
filemonek

proponuję recenzję salonów fryzjerskich w różnych miastach

Polecane posty

Gość Zuzka rudzielec
WARSZAWA WOLA pani Wiola i jej obłędne koloryzacje ,ze strzyżenia nie korzystałam ,więc się nie wypowiem . Przede mną kobitka wyszła z mega pięknym perłowo-piaskowym blondem ,a ja mam wreszcie na łepetynie ognistą rudośc -która uwaga ....WRESZCIE NIE WPADA W CZERWIEŃ ! Polecam Studio makeuphair24 na Kasprzaka 24 a i Pani Wiola -Mistrz koloryzacji -to co piszą o niej w czasopismach dla kobiet ,jest prawdą ,potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
La Creazione Studio Fryzjerskie w Lubinie - nie znam lepszego salonu fryzjerskiego. Jakość bezkonkurencyjna, a cena atrakcyjna i zawsze wychodzę stąd zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda z Warszawy
W Warszawie na Ursynowie są dwa świetne salony Gnatyshyn. Jedne znajduje się przy Pasażu Ursynowskim 9, a drugi przy al. KEN 36A . Pracują tam styliście z najwyższej półki, którzy są fryzjerami z tzw. powołania. Osobiście najczęściej chodzę do tego przy Pasażu do Pani Patrycji, ale wszyscy fryzjerzy pracujący tam wykazują się dużym profesjonalizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Targówku polecam Oaza Urody przy ul. Zamiejskiej sprawnie, miło, tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę od lat i zawsze polecam Instytut Urody, polecam fryzjera Michała i kosmetyczke podologa Kasię instytut.urody.pl 226219450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StałaKlientka
ZGIERZ Serdecznie polecam salon Gracja ul. Narutowicza 21. Dziewczyny czynia tam cuda z wlosami. Trafialam tam z polecenia a teraz razem z cala rodzina tam chodzimy. Nie zmienie nigdy salonu. Co wazne wiedza rowniez ile to 1cm, jakie sa obecnie modne fryzurki i zawsze dobiorą cięcie oraz kolor do krztałtu twarz i naszych wymagan. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SIEDLCE Jeśli chodzi o salon w moim mieście, czyli Siedlcach (woj. Mazowieckie) mogę polecić Veene Hair Studio - widać, że fryzjerki lubią swoją pracę, cięcia wykonują z precyzją i sprytem. Pracują na profesjonalnych kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa-piękne sombre i strzyżenie ,,końcówek ,,czary mary z górną linią,szybko i sprawnie i wyglądałam jak z czerwonego dywanu w Hollywood:D Po miesiącu kolor nadal rewelacyjny ,suszenie ,nawet nie modeluje i włosy fajnie się układają Na facebooku na studio makeuphair24 jest zdjęcie sombre na mojej łepetynie ,więc można zobaczyć . POLECAM p.Wiolę (właścicielkę studia) www.makeuphair24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinassss
WARSZAWA Bardzo polecam Shake Your Head ! Tam przed rozpoczęciem jakiegokolwiek działania na włosach robią każdemu klientowi analizę kształtu twarzy, dopytują się jakie fryzury lubimy, wszystko jest bardzo szczegółowe. Główny stylista Grzegorz Duży jest przemiłym i bardzo utalentowanym człowiekiem. Często chodzę tam też na zabiegi poprawiające kondycję włosów, są ekstra :) Nigdy nie wyszłam niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia098
Ja w Krakowie polecam salon Black Pearl przy ulicy Szlak. Uslugi ma na najwyzszym poziomie i dobre ceny. Uwielbiam go za miła atmosfere i bardzo kompetentne fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KRAKÓW Od 2 lat chodzę regularnie do salonu Pure Diamond. Zawsze przed strzyżeniem i koloryzacją fryzjerka przeprowadza ze mną szczegółowy wywiad, dzięki czemu wiem czego mogę się spodziewać. Panie pracują tu na kosmetykach topowych marek i regularnie się szkolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_76
POZNAŃ Salon Great Lengths jeśli ktoś poszukuje profesjonalnych usług przedłużania i zagęszczania włosów, a do tego fachowej pomocy zarówno przed, jak i po zabiegu. Pamiętajcie, że konsultacja przed zabiegiem jest bezpłatna, na której wszystkiego się dowiecie, łącznie z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiestaa
Szczerze to ja się teraz zastanawiam nad otworzeniem własnego salonu fryzjerskiego zajmuje się już tym kilka lat z pasji i teraz mam możliwość rozwinąć skrzydła. Znalazłam nawet stronę https://www.finefactory.pl/ z której mogę zamówić dobrej jakości sprzęt fryzjerski oraz wszelkie potrzebne akcesoria. Sądzicie, że warto ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem najbardziej zadowolona z salonu Dolce Vita w Gdyni, byłam u nich 2 razy na keratynowym prostowaniu włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z usług salonu Headstyler w Olsztynie, przedłużam ta włosy i farbuje. Jak najbardziej polecam to miejsce, pełna profeska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×