Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
filemonek

proponuję recenzję salonów fryzjerskich w różnych miastach

Polecane posty

Gość anuuuula
A fryzjer w Białej Podlskiej......co polecicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilajla
a w łodzi dobry fryzjer?? taki ktory doradzi,odradzi podpowie itp. i przede wszystkim obetnie za dobra cene,warta obciecia.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka25_25
goraco polecam Studio Bello na narutowicza w lodzi,bylam u Izy Tomaszewskiej kilka razy,wlosy po strzyzeniu ukladaja sie super i kolor boski jest moja mama i siostra tez tam chodza;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksziulka
ja się pytałam kiedyś znajomej fryzjerki co trzeba skończyc aby byc fryzjerem a co aby byc fryzjerem stylistą, odpowiedz taka sama, szkoł efryzjerską albo kurs, a to co sobie wpiszesz na wizytówce to już twoja sprawa, także z tym fryzjerem stylistą to hmm no cóż fryzjer też powinien potrafic doasowac wam fryzurę w jakiej będzie wam dobrze itd.. natomiast co innego to jakiś tam mistrz itd.. oni mogą faktycznie sobie więcej kasy brac bo więcej się kształcili czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Polecam fryzjerkę Sylwię z zakładu Szklanych Domów 5, tel. 022 6107972. Niestety moj doświadczenia z wymienianą tu Panią Sylwią w Piasecznie były tragieczne, położyła mi włosy rozjaśniacz, wiedząc że jestem w ciąży. Ale to nie była farba tylko jakiś proszek z wodą utlenioną. Moje włosy są teraz tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyweZwierciadło
a kto poleci dobrą fryzjęrkę z Wałbrzycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ololololotka
Ja mam dobrego fryz. (właściwie fryzjerke)Kiedyś miałam włosy do pasa, poszłam do niej i ściełam do ramion:)Super fryzurka! Równo mi scieła i wogóle.Nazwa-Mariola Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Sama jestem fryzjerka i to co czytam czasami o salonach wręcz w głowie mi się nie mieści...zasady koloryzacji są zawsze takie same i trzeba byc niewyobrażalnie głupim żeby je łamać i uzyskać zły efekt końcowy...Absolutna bzdura jest trzymanie farby 1,5 godziny i nie uwierzę, żeby w jakimkolwiek salonie tak robiono (bo i po co? szkoda ich czasu). Poza tym klient chyba ma głowe na karku i wie, że farby się tyle nie trzyma. A już na pewno nie siada po takiej koloryzacji do strzyżenia. Zdaje sobię sprawę, że wiele dziewczyn w tym zawodzie jest przypadkowo i nie mają ani odrobiny wyobraźni i jedyne co je ratuje to wyrobiona ręka...ale to widać na pierwszy rzut oka, po paru pierwszych zdaniach fryzjera, po jego zaangażowaniu i konsultacji. Już na tym etapie gdy widać, że fryzjerka ma nas głęboko w d...bierze się torebkę i wychodzi! WYCHODZI! A nie czeka z farbą 1,5 godziny a potem daje się ostrzyc. Inną sprawą jest to, że klientka przychodzi ze zdjęciem i mówi, że chce taką fryzurę...no i fryzjerka strzyże a efekt jest zupełnie inny niż na zdjęciu...po pierwsze wszystko zależy od włosów, ich grubości, gęstości, sprężystości, ogólnie struktury. Mogę ostrzyc tą samą techniką, tymi samymi ruchami, na tą samą długość 10 kobiet i u każdej efekt końcowy będzie inny. Nie trzeba być fryzjerem żeby wiedzieć, że mając liche, cienkie włosy nie będzie się miało ciężkiej, prostej grzywy! Fryzjerki zamiast tłumaczyć strzygą "coś podobnego"...i potem jest płacz...a powinny uprzedzić a klientka powinna zapytać: CZY WYJDZIE NA MOICH WŁOSACH TAKA FRYZURA? Kolejną sprawą jest stylizacja. Większość fryzur w gazetach to sporo kosmetyków i wprawna ręka fryzjera. Choćby włosy były identycznie wystrzyżone to trzeba być ogromnym fuksiarzem by się tak układały same jak na zdjęciu u modelki. Pytajcie czy taka fryzura wymaga trudnej stylizacji i wielu kosmetyków. Bez dialogu trudno o to by spełnić wasze oczekiwania...a dobremu fryzjerowi zależy by miał on satysfakcję z wykonanej pracy...no i by klient wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLECAM GORACO SALON LUISSE,BYŁAM U IZY NA BALEYAGE I JESTEM ZACHWYCONA EFEKTEM,STRZYZENIE TEZ SUPER,DOBRANE DO WŁOSÓW I TWARZY.PIEKNE WNETRZE,SUPER KLIMAT,CENY PRZYSTEPNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATOL
KOCHANI JEŚLI CHCECIE POZBYĆ SIĘ WŁOSÓW TO NIKT WAM NIE POMOŻE TAK JAK STUDIO BERENIKA PO TRWAŁEJ WYCHODZĄ SAME.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STRUDIO BERENIKA WROCŁAW
JEŚLI CHCECIE MIEC ZDROWE PAZNOKCIE TO NIE CHODŹCIE DO TEGO GABINETU. W PRZECIWNYM RAZIE PO KILKU MIESIĄCACH BĘDZIECIE ODWIEDZAĆ LEKARZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrt
w 3miesiecie nie wiem, ale w Tczewie jesty dobra fryzjerka, zawsze doradzi, zwlaszcza mi, mam taka twarz ze nie wiele moge zrobic z wlosami a jej sie jednak udalo, no i zaplacilam 40zł. Jedyny minisu to to ze trzeba do niej dlugo czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola_w_djstyle
Djstyle w katowicach . Nie drogi a cieszy się popularnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yksxkksk
a z jakiego powodu nie obcina się włosów po farbowaniu bo nie kumam? to pytanie do fryzjerki co wyżej tak napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kto jest z Łodzi, to polecam Piotra Króla z Zachodniej 79 (salon LOKERS). Fantastycznie skubaniec strzyże, na moich długich włosach sprawdził się niesamowicie. Ostatnio mam fryzurkę jak Penelope Cruz :) Lubię kobiece fryzurki, a nie wystrzyżone włosy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anq25
Co sadzisz o zabiegu headlines lub trwalej ondulacji, ktory salon w wawie polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1234
polecam w sosnowcu ul. kępa salon angella, a odradzam stanowczo strefe ciecia w dąbrowie górniczej drogo strasznie i okropne niby fryzjerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1234
polecam w sosnowcu ul. kępa salon angella, a odradzam stanowczo strefe ciecia w dąbrowie górniczej drogo strasznie i okropne niby fryzjerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1234
polecam w sosnowcu ul. kępa salon angella, a odradzam stanowczo strefe ciecia w dąbrowie górniczej drogo strasznie i okropne niby fryzjerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1234
polecam w sosnowcu ul. kępa salon angella, a odradzam stanowczo strefe ciecia w dąbrowie górniczej drogo strasznie i okropne niby fryzjerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkol
Proszę, błagam o pomoc - poszukuję Pani AGnieszki, do której od kilku lat chodziłam do salonu Beauty Pro na Placu Reymonta. Pani Agnieszka już tam nie pracuje - dowiedziałam sie, o zgrozo dzisiaj. A ja nie wyobrażam sobie innej fryzjerki dla mnie. BŁAGAM, jesli ktoś wie coś, proszę o info karolkol@gmail.com. Nie znam nazwiska, tlyko imię, dziewczyna jakoś mniej wiecej przed czterdziestką. POMÓŻCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaspinka
a ja polecam djstyle ceny i gdzie to jest to na stronie www mają www.djstyle.com.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio szukałam fryzjera na favore.pl Są dodane opinie więc nie idziesz tak w ciemno ;) Miałam swoją fryzjerkę, ale wyjechała do Anglii więc musiałam zaryzykować ;/ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do PSZCZÓŁKA Z LISTOPADA-do jakeigo fryzjera w Siedlcach dojeżdżasz? Jestem z Siedlec, chętnie poszłabym, jeśli jest to taki dobry fryzjer, ze warto dojeżdżać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chełm.........................
a w chełmie jaki jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam gorąco polecam salon la lumiere w Poznaniu. Bardzo przyjemna atmosfera, a do tego ceny przystępne (szczególnie dla studentów). Do tego fryzjerki, które wyczarują wam na głowie to, co sobie wymarzycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgawka
W Tczewie jest salon, pierwszy, w którym fryzjerka miała swoją wizję i mi doradziła, a jak wyszłam stamtąd, to byłam przeszczęśliwa. Matrix na ul. Armii Krajowej, ścinała mnie szefowa. Od tej pory tylko do niej chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×