Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
filemonek

proponuję recenzję salonów fryzjerskich w różnych miastach

Polecane posty

Gość 09876543
Drogie Panie Napisze tylko tyle ze zawod fryzjera polega na klamstwie na niczym innych,wierzycie we wszystko to co wam sie mowi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_86
Ja znalazłam na stronie http://www.topsalony.com.pl kilka salonów w Warszawie. Co sądzicie o nich? Niestety nie ma za dużo komentarzy więc nie wiem który wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka1980
Ja chodzę tak jak już pisałam na innym wątku do Studio Urody Glamshine w Poznaniu. Świetna fryzjerka Pani Iza - raz zaryzykowałam gdzie indziej i szłam do niej do poprawki;-)))HiHi ale mi było głupio;-)Pewnie niejedna z Wam tak czasem miała;-)Mają też nowego fryzjera z Trendy - podobno też świetny, ale osobiście już nie zmieniam;-)))A ceny też wcale nie wysokie. podaję stronkę jakby ktoś chciał www.glamshine.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AvaGardner34
W Łodzi mogę polecić salon Paul Dobrzycki Hair Design. Robiłam tam paznokcie i włosy. Piękny salon i bardzo mili i fachowi pracownicy. Włosy zrobili mi naprawdę świetnie, zresztą paznokcie też. Całe życie kładłam gel, a tu namówilła mnie kosmetyczka na paznokcie jedwabne. Są piękne, cienkie i bardzo naturalne. Salon jest w centrum handlowym więc pracują świątek piątek co nie ukrywam baaaardzo mi odpowiada. Ceny bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angieleczka
Polecam zdecydowanie salon Przy Bażantarnii 111. Mają taka dziwną nazwę, ale salon jest super. Znaczy mówię tu o Paniach i o tym jak się zajmują człowiekiem:). Trafiłam tam przypadkiem, ale teraz już chodzę i innym polecam. Mają jeszcze inny salon ale nie pamiętam ulicy. Stronę podaje z mojej wizytówki z która się nie rozstaję :) http://www.salonev.pl/ Pozdrawiam Angieleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia2362
w Piasecznie w salonie PAULA są bardzo dobre fryzjerki. Polecam. Za każdym razem wychodzę bardzo zadowolona. Poza tym zawsze przy okazji mogę skorzystać z zabiegów kosmetycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrych fryzjerów maja w łódzkim Berendowicz i Kublin. Świetnie obcina Wiktor - mojej koleżance zrobił świetna fryzurkę, idealnie jej dopasował cięcie do twarzy. Zresztą o tym salonie nie muszę pisać, bo pewnie większość mieszkańców Łodzi go zna. Działa przy Good Time Day SPA, więc zawsze można poddać się kompleksowym zabiegom na ciało, a przy okazji odwiedzić fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Salon PAULA w PIASECZNIE. mają tam fryzjerstwo, kosmetykę, solarium. Miła obsługa, ceny nie są wygórowane. z tego co zdąrzyłam się zorientować, to sprzęt kosmetyczny i fryzjerski bardzo wysokiej klasy, działają jakoś od niedawna. Robiłam sobie manicure i strzygłam się. Jestem zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggis1
Witam! Doradzcie dobrego fryzjera styliste w gdansku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam gorąco salon BAGATELA przy ul. Bagatela 10 w Warszawie. Już dawno nikt z taką troską nie zajął się moimi włosami. Wspaniały masaż głowy, zabiegi pielęgnacyjne, idealnie dobrany kolor (wygląda naturalnie!!!!) i świetne cięcie. Naprawdę czuję się odmieniona i piękniejsza :) Warto dodać, że chłopaki to profesjonaliści, stylizują sesje zdjęciowe i mają naprawdę niesamowite wyczucie. Dodam, że przywitano mnie niezwykle miło, poczęstowano dobra kawą, założono kartę, żeby pamiętali, co było robione na mojej głowie. Jedyny zgrzyt to fryzjer, który chodzi po salonie w wełnianej czapce, to dosyć osobliwe jak na miejsce, w którym zajmują się włosami, a w dodatku niegrzeczne, ale to nic. Na szczęście mną zajmował się uroczy, bardzo dobrze wychowany i z pewnością specjalista w swoim fachu- pan Marcin. Moje włosy kilka dno po strzyżeniu wyglądają wspaniale, kolor się trzyma i nie muszę ich specjalnie układać codziennie rano. Polecam !!! Bez dwóch zdań. A jestem wymagającą klientką w wieku, w którym eksperymenty nie wchodzą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrrrrrrrrwwwwwwww
od dłuższego czasu chodzę do Spa Kwitnąca Wisnia w Swarzędzu k/Poznania, (poniewaz jedna z moich poprzednim fryzjerek zaszła w ciąże i niestey musiałam szukać kogoś nowego.) Polecam Panią Agnieszkę, nie mam zamiaru szukac dalej :) ceny ok, jezeli ktos chce to jest wszytsko na stronie www.dayspakwitnacawisnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrrrrrrrrwwwwwwww
zapomniałam dodac, ze kosmetyczki, tez ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikaa88a
Witam. Według mnie salon fryzjerski na Ursynowie - Art Hair Studio zasługuje na jak najlepszą recenzje. Możemy tam się spotkać z profesjonalną obsługą, miłą atmosferą i niezmiernym talentem, który posiada fryzjer - Pan Kuba. Ma on naprawdę genialne pomysły i potrafi doradzić nawet najbardziej wymagającym. Po wyjściu z tego salonu moje włosy wyglądają znakomicie. Podaje wam adres: Art Hair Studio Fryzur Wąwozowa 23 lok 3 02-796 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś napisał że fryzjer nie dobierze do twarzy tak jak stylista... BZDURA!! Jeśli fryzjer idzie nabierzaco ze szkoleniami i moda ZAWSZE dobierze odradzi. ja juz pracuje trochę w zawodzie fryzjerki i zawsze staram ie dobrać Pani do twarzy do włosów fryzurę. zaproponować, a jak sie klient uprze to nic sie czasem nie poradzi. A stylista?? skasuje jak za zborze i nieraz wyjdą opłakane skutki. Mojej kumpeli STYLISTA pociął głowę brzytwa. przy długich włosach. inna grzywkę ścinał 40 min i skasował 4 dychy. normalne?? nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusssi
Jeżeli chodzi o keratynowe prostowanie włosów, znam jeden bardzo dobry salon w Krakowie, mąż niedawno zafundował mi ten zabieg jestem mile zaskoczona. Salon nazywa się Event i mieści się przy ulicy Kobierzyńskiej, obok przystanku autobusowego zachodnia. Kosz takiego zabiegu to ok 140 zł, czyli tak naprawdę nie dużo. To jest ich strona na fejsie http://www.facebook.com/SalonFryzjerskievent Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka 1990
Legnica- salon urody Monique , mistrzynie cięć dosłownie salon fryzjerski Impresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka08
Jestem zachwycona moją ekstra fryzurą, którą miałam na wieczorze panieńskim. Poszłam w ciemno do fryzjera na ulice Narwik koło pralni. Wszystkim się podobałam. Polecam wszystkim ten salon i tego fryzjera co tam pracuje. Pan Robert jest suuuuuuuper i robi z włosami cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odessskowa
Salon MAMP na Nowwolipki13, i pytajcie o Pana Marcina. Lepszego fryzjera nie znalazłam jak do tej pory w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooominnnika
Układałam sobie wlosy w tym salonie u Pani Agnieszki na sylwestra. Świetnie, jestem bardzo zadowolona,zwłaszcza jesli chodzi o cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meloman123
donald tusk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak millenuszka zgadzam sie. Samo miejsce jest bardzo kobiecie, do tego podaja dobrą kawke, co nie w kazdym salonie sie zdarza ze zostaniesz poczęstowana chociażby wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trance56
też mam taki salon, w którym nie tylko fryzjer ale i inne zabiegi mają. http://www.xn--strefa-pikna-dwb.pl – salon fryzjerski mają super kompetentny, warto zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza017
Jeśli chodzi o Kraków to zdecydowanie polecam Black Pearl. Mają bardzo dobre fryzjerki, widac że z dużym doświadczeniem. Zawsze wysłuchają, ewentualnie doradzą i rewelacyjnie obetną. Ja chodzę tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliance
polecam odwiedzenie salonu Luisse &Beauty time w Zgierzu,byłam na prostowaniu keratynowym i po miesiącu włosy sa nadal piękne i gładkie,piękne wnętrze i miła obsługa plus ze można skorzystać z usług kosmetyczki i masażystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi polecam salon Sparadise, oprócz róznych zabiegów kosmetycznych maja również swietne fryzjerki, uwielbiam się tam strzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŁÓDŹ Polecam salon fryzjerski Nowa Fala. Znajduje się i na Piotrkowskiej i na Widzewie. Ekipa bardzo pozytywna, profesjonalna, poczułam się naprawdę dopieszczona. Efekt był nawet lepszy niż oczekiwałam, a w dodatku dostałam zniżkę 20% na powitanie. Nowa Fala naprawdę godna polecenia! http://www.nowa-fala.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŁÓDŹ Kreatywny salon fryzjerski NOWA FALA ! Nowoczesny wystrój, doświadczona i kreatywna ekipa, atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×