Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka_23

Przedszkole, żłobek. Czarna magia.

Polecane posty

Jak to teraz jest??? Ile kosztuje państwowe. Co trzeba mieć. Jak zapisać (czy można od zaraz, czy mogą nie przyjąć, czy trzeba czekać do września) ??? Czy są jakieś ulgi. W jakich godzinach jest tam dziecko Nie mam kogo spytać, nic nie wiem, muszę się zorientować. Poznań - jak to jest istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opłaty uzależnione są od miasta, godzin, przedszkola itd. Jeżeli w przedszkolu jest miejsce, to mogą przyjąć od razu. Zapisy są róznie, u mojego syna już się zaczęły. Opłata składa się z części stałej i za produkty zywnościowe. Jeżeli dziecko jest nieobecne dłużej niż 3 dni nie płaci części za produkty. Wysokość jest uzalezniona od miasta. U mnie ok. 200 zl za śniadanie i obiad. Za pobyt nie płacę, bo do 5 godzin pobyt jest bezpłatny. Oprócz tego są opłaty za ubezpieczenie, środki czystości, materiały biurowe, wycieczki, teatrzyki, sesje zdjęciowe i oczywiście zajęcia dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa dzięki za info jak możesz to powiedz mi jeszcze jakie są ramy czasowe mniej więcej jak jest u ciebie od której do której dzieci tam są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za żłobek płacę m-nie ok 150zł z jedzeniem. Bardzo bałam się kiedy mój synek miał pójść do żłobka :( - tyle rożnych rzeczy się słyszało... Ale ODPUKAĆ jestem bardzo zadowolona! Mały jest tam od 7- 15. O ulgach nie wiem. Jesli mają miejsce to przyjmą dziecko od zaraz. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę wszystko wypytać bo jedna ma iść do żłobka, druga do przedszkola a trzecia - mama do pracy tylko czy ta trzecia z pensji zarobi na te wszystkie opłaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×