Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co założyć

pomóżcie...

Polecane posty

Gość co założyć

dziewczyny jak zatuszować obfite biodra i pulchne nogi? mam szczupła "góre" tj. 38 a dół szkoda gadac 42... co zalozyc?? myslicie ze jakas sukienka wchodzi w gre? jesli mozecie to dajcie jakis linki... dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co założyć
wiesz co to nie jest takie proste.. chudne ale na gorze .. moje nogi i biodra sa chyba nie do zmienienia.. od dziecka tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj uwierz mi
do zmienienia! Tylko zacznij ćwiczyć też miałam problemy z nogami w wakacjie postanoewilam wziąć się za siebie i co? Teraz mam w udzie 10cm mniej z 60 zleciałam na 50cm:) przy okazji schudłam 8 kg :) codziennie ćwiczyłam ćwiczenia rozciągające dają super efekty 4 miesiące ćwiczeń i jestem szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co założyć
w takim razie zaczynam od dzis... a do czasu kiedy schudne to jak sie ubierac??? doradzcie mi cos.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaeelka
najlepiej czarne spodnie z aplikacjami, ktore znajduja sie tylko nie na biodrach. Załoz tez np bluzkę łądnei zdobiącą dekold a na nią sweterek "tuniczkę" opadającą na biodra. ALE NIE ROBIĄCĄ z niej WORKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnóczkakrawcowej
polecałabym spudnicę zdecydowanie za kolano i z pionowymi cięciami (żeby wydłuzała i wyszczuplała) a góra w kroju który poszerzy ramiona(zeby całość sylwetki wygladała symetrycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaeelka
mozesz tez załozyc buty, kote beda sie odrózniać odrobinę (zeby przyciągnąc uwagę). Może być też np sweterek albo bluzka w łodeczkę. np moherowy, dopiąć jakąs ładną brożkę, lub delikatną apaszkę. Musisz poporstu przyciągac uwagę do tego co jest ładne a co gorsze -biodra ubierać jak najmniej zeby sie nie rzucało w oczy. Omijaj szerokim łukiem PASKI na bidra, ogólnie do spodni (chyba, ze ich nie widać pod zakietem np)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnóczkakrawcowej
jak ma szerokie biodra a wąską górę to tunika tylko podkreśli taka dysproporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co założyć
myslisz ze moge spodnice zalozyc??? gdzie mozna kupic taka z tymi cienciami.. kiedys sie rozgadalam za taka ale nie znalazlam..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co założyć
a jakiej dlugosci swetry i bluzki?? do bioder czy wyzyej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaeelka
tak spódnica z pionowymi pasami. Ale uwaga, jesli nie bedzie zadnych wzorków na niej to wybieraj taką za kolana oraz lekko rozszerzaną ku dołowi, na samoym koncu. Wtedy nie koniecznie musi byc czarna ;/ W dowolnym kolorze, np szara, bordowa. Musisz tez wszystko dopasować do całości. No i pamiętaj o szczegółach typu kolczyki, nawet rajstopki: uwaga! czarne wyszczuplają łydki, białe i inne jesne pokazują niedoskonałości. Pproponuję też czarne z np paskiem wzdłuż (pionowym). Bywają takie, np firmy gatta. Aha, jesli chodzi o torebkę naprzykład, to nie powinna być za mała. Musi być "adekwatna do bioder" tzn nie WIELKA ale duża. (choć mniejsza od bioder rzecz jasna :) ) pozdrawiam i duzo pomyślności zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnóczkakrawcowej
szczerz ci powiem że nie rozgladałam sie za taka ostatnio... spudnica jak najbardziej byle nie mini. Ostatnio taką z klinów fajna widziałam w lecie w którymś ze sklepów w rynku krk więc myslę że powinny być po sklepach. i spudnica raczej prosta lub nawet lekko poszerzona dołem (nie zwęzana dołem bo to nie bedzie dobrze wygladać). najlepiej gładka. Pionowe prażki np też wyszczuplą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co założyć
dzieki rafaelka za rady... rajstopy z paskiem raczej odpadaja.. maje nogi ni elubia byc pokazywane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnie rozszerzane do dolu
albo dluga spodnica. Podkresl talie, kesli masz szczupla. Pasek nie obnizony i bluzki nie na wierzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co założyć
a co z ta dlugoscia gory??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnóczkakrawcowej
zdecydowanie unikaj zeby przechodziła za linię bioder!!! duzo osób z szerszymi biodrami próbuje je w ten sposób tuszować a to je tylko podkresla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnóczkakrawcowej
czyli góra raczej krótsza niż dłuższa. ale też bez przesady:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaeelka
bluzki, swetry nie powinny być dłuzsze niz za biodra bo bedą workowate. Fajnie by było gdybys znalazła jakieś sweeter wycięty, np jeden na biodrze a drugi koniec tego samego swerta lekko za. Pamietaj, że czasami nie kupisz tego w sklepie ale mozesz pojsc do kwarcowej. I jesli chodzi o aplikacje to obciążaj zawsze górę. Tunika? ktoś tu napisał ze uwydatni duże biodra. Ale zalezy ajk dobrana tunika? Jesli np bedzie z ładnymi wzorkami, lekko dopaowana (NIE OBCISŁA!! - nie mylmy tych dwóch rzeczy) i na szyi będą duże korale (ale to przy jednolitych bluzkach) albo APASZKA to tunika bedzie się prezentować rewelacyjnie. A spódnice? też niekoniecznie musisz szukać z pionowymi pasami. Wiesz... to jest teoria: ze pionowe pasy wyszczuplają. Ale zreczywiscie łatwo sie mówi a w sklepach trudniej znalesc. Spróbuj poszujkać spódnicy z grubszego materiału i rozszerzanego za kolankiem (teraz to jest bardzo modne wiec powinnas cos znalesc) i np jakas aplikacja na dole przy falbance w postaci kwiatka. A jesli go nie bedzie to zawsze krawcowa moze Ci doszyć. Napewno soebie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaeelka
całkiem odwrotnie niz anpisała ta osoba pod nickiem: spodnie rozszerzane do dolu. pamietaj, że spodnie moga byc w Twoim przypadku tylko lekko rozszerzane. Inaczej baaaardzo skrócą Twoją sylwetkę! cyt. "albo dluga spodnica". Nie nie nie!!! bedziesz wyglądać jak w worku!! " Podkresl talie, kesli masz szczupla" Tak, tu się zdodzę ale nie dokonca. Jesli podkreslisz talię, to bedzie widać jaką masz waziutką talię a tu nagle biodra WIELGACHNE... wiec za duzej róznicy nie mozna stwarzać! "Pasek nie obnizony i bluzki nie na wierzch" Paska obnizonego w ogóle! A bluzki też nie mozna wpuszczac w spodnie itd, zle :( jesli chodzi o koszule, to jest taki jeden bardzo fajny fason, koszuli DOPASOWANYCH do ciała , że posiadają wciecie na talię. Fakt, lekko dotykają bioder ale towrza wtedy łądny kształt. Rozejrzyj się za tym. Prosisz tylko w sklepie z koszulami, zebby sylwetka była rzezbiona. To też jest teraz modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaeelka
PS. a czemu Twoje nogi nei lubią być pokazywane? Wiesz jak to wyszczupla? I jeszcze ładne buciki np czarne z czubem w szpic. To jest bomba. Ja swojego czasu miałam problemz depilacją (bardzo twarde owłosienie) i ratowałam się czarnymi lub ciemnymi rajstopaki. Ale nie rezygnuj prosze Cie ze spódnic. To bardzo podrkresla kobiecość. Prosze, wez to pod uwagę. Jesli nie lubisz obcasów, to zawsze mozna kupic na bardzo niziutkim (to też w koncu modne) a z zakonczeniem w szpic... kurcze, pomysl nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co założyć
chodze prawie zawsze na obcasie albo szpilce bo do wysokich nie naleze... poczawszy od 8 do 15 cm... :) a w spodnicach czasem chodze ale nigdy nie w dlugich bo wygladam strasznie staro.. przewanie w takich za kolano ale jeszcze nie znalazlam takiej w ktorej dobrze bym wygladala":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co założyć
Rafaeelka---> mam nadzieje ze sie dzisiaj pojawisz.. bardzo ci dziekuje za rady.. musze dobrze wygladac a na dodtaek musze przekonac sie do spodnic a przede wszystkim w lecie do sukienek... pewnemu mezczyznie to sie bardzo podoba... :) tylko nie myslcie ze to wszystko tylko dla niego.. ja sama juz nie mam sily do swojej figury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale powiedz mi coś
nie chce Ci się zacząć ćwiczyć? ja też kiedyś tylko narzekałam i narzekałam ale rok temu wzięłam się za siebie i teraz jest ok mam ładne jędrne ciałko i nawet te moje obrzydliwe uda sobie posżły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co założyć
myslisz ze nie probowalam??? chudne ale tylko na gorze... byla dieta i cwiczenia.. mnostwo biegania i nic..:( co zrobilas ze schudly ci uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale powiedz mi coś
Przepraszam jeżeli Cie uraziłam . Bieganie nic nie pomoże rozbudowuje tylko mięśnie. Polecam ćwiczenia które kiedyś na jakim temacie umieściła pewna dziewczyna naprawdę pomagają! Zaraz je wkleje tylko poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale powiedz mi coś
Kazde cwiczenie nalezy powtarzac 50 na poczatku (ja na początku 25 razy robiłam bo nie mogłam wytrzymać) Cwiczenie Nr 1- Stoimy w przysiadzie z rekoma na kolanach. Nogi zlaczone caly czas i robimy przysiady tak aby nasze kolana byly caly czas w jednym miejscu. w tej samej pozycji , co przed cwiczeniem...nie tak jak przy przysiadach, kiedy kolana ida raz w gore raz w dol. Powtarzamy to cwiczenie 50 razy , a poterem CWICZENIA ROZCIAGAJACE ٭ 5 MINUT! Cwiczenie Nr 2- Nogi w gorze. Musza byc proste. Piety poziomo. Cwiczenie wykonyjemy poruszajac pietami , pionowo i poziomo na przemian. 100 razy. To jest cwiczenie na smukle kostki..Potem znowu cwiczenia rozciagajace przez 5 minut. Cwiczenie Nr 3- Podpieramy rece na sazfie albo krzesle. Robimy przysiad w lekkim rozkroku i wyskakujemy w gore. Tobimy to 100 razy.i znowu cwiczenie rozciagajace. Cwiczenie Nr 4- Nogi zlaczone, ale piety rozcchylone pod katem 45 stopni albo wiecej , jak kto potrafi. Robimy 100 pol-przysiadow. tak jak baletnice. I znowu rozciaganie, jakby ktos czasem zapomnial o nich CWICZENIA ROZCIAGJECE: 1-stoimy z nogami zlaczonymi i staramy sie dotknac palcami podloge. 2- siadamy na podlodze i rozchylamy nogi pod katem 80 stopni. lapiemy najwiekszy palec u nogi rekoma i staramy sie dotknac nosem podlogi. Ciezkie ale dobre cwiczenie. 3- opieramy cale ramiona na krawedzi lozka.Stopy rozstawione pod katem 45 stopni i i staramy sie napinac miesnie calych nog. pamietajmy aby cale nogi byly proste. Sa to ćwiczenia autorstwa Xashax007 odrazu mówię :) naprawdę są skuteczne Poza tym polecam peeling kawowy cellulit mi się zmniejszył znacznie po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co założyć
dzieki napewno sprobuje .. a ten peeling to taki domowym sposobem robiony czy kupiony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co założyć
Boze ...! faktycznie.. strasznie sa maczace.. al eto chyba znaczy ze dobrze robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale powiedz mi coś
hehe widzę że już próbujesz:D to dobrze :) Tak peeling 'domowy' parzę filiżankę kawy z 4 łyżeczek czubatych (kawę sypaną) następnie wylewam wodę przez sitko a fusy które zostaną mieszam z żelem pod prysznic i dolewam do tego 2 łyżki oliwy z oliwek a ta papkę na uda nakładam i masuję :) ciało jest po tym bardzo gładkie i napięte :D również polecam:) papke nakładam również na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×