Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marttta

Ile zarabia recepcjonista w hotelu?

Polecane posty

Gość z branży
nie po ok 2 latach pracy w recepcji zostałam specjalistą ds. sprzedaży później, specjalistą ds. sprzedaży i marketingu i ostatnio Kierownikiem Sprzedaży i Marketingu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeeeeeee
czy lepiej pracowac w mniejszym, niezaleznym hotelu i byc samodzielna recepjonistka na zmianie, czy w wiekszym obiekcie znanej sieci hoteli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ind
Jak oceniacie szanse na dostanie pracy recepcjonisty bez żadnego doświadczenia w tej dziedzinie, za to ze znajomością angielskiego na potwierdzonym poziomie zaawansowanym i niewiele gorszym hiszpańskim? Jakiej stawki w Krakowie należy się spodziewać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semiramik
JA pracowałam jakiś czas w małym hotelu w Poznaniu bez wykształcenia kierunkowego, systemem 12 godz, czyli dniówki, nocki, weekendy, święta - i miałam ok 1500 netto - hotel bez gwiazdek. Po pewnym czasie chciałam zmienić hotel na "lepszy" - już miałam 2 letnie doświadczenie. W tamtym hotelu - 3 gwiazdkowym w centrum Poznania, w takim samym systemie pracy, dostałabym 1200 netto i podziękowałam. Nie ma chyba znaczenia, jaki hotel taki zarobek tylko jaki właściciel taka pensja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja tez bym chciala zaczac swoja przygode z hotelem od bycia recepcjonistka tylko jest jeden problem - nie mam doswiadczenia:( znam jezyk angielski dobrze, w mowie i pisnie, swobodna komunikacja, i jezyk niemiecki podstawa, wysylam cv do hoteli w Poznaniu, i czekam caly czas czy mam szanse pracowac jako recepcjonistka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semiramik
Jak dla mnie masz szansę na pracę w hotelu w Poznaniu, ale teraz zarobki są tutaj strasznie marne - zupełnie nieadekwatne do pracy jaką się wykonuje. Ja znam kilka osób, które bez doświadczenia i kierunkowego wykształcenia otrzymały taką pracę. Nie wspomnę, że nawet z językiem miały problem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semiramik
Powinno być to możliwe - chociaż teraz jak jest "kryzys" to tną pensję jak mogą. Życzę powodzenia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quetzalcoatl
W zeszłym roku we Wrocku zarabiałam 8 zł/h netto w małym hostelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka39
3* - 1900 - 2600 netto w zaleznosci od miesiaca w pracy siedzisz, gadasz ze wspolpracownikami, gadasz z co przystojniejszymi goscmi, czasem sie cos wypije i leci :P nie narzekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qubusqubusqubus
Czy ktoś pracuje w recepcji hoteli Qubus? Jakie zarobki, odczucia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qubusqubusqubus
upupup help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawciu
kasieńka39 koleżanka pracuje w 4* i nie zarabia tyle co Ty ;)...no chyba, ze jesteś kierownikiem albo siedzisz w marketingu. Pracuję już trochę w hotelarstwie i uważam że lepiej z początku jest pracować dla prywatnego właściciela niż dla sieci, ponieważ oni mają swoje rygorystyczne normy mające się nijak do zarobków :P co może zniechęcić do kontynuowania kariery w tej dziedzinie. Wracając do poprzedniego tematu to kierownik recepcji powinien być osobą kompetentną, bezstronną i znającą obieg dokumentów w recepcji jak i również posiadający wiedzę z zakresu pracy recepcjonistów aby wspierać załogę w trudnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rojkaaa
a czy ktoś może pracuje na recepcji w hostelu!? ile się mniej więcej zarabia?!!??!?!??! dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcjonista
Pracuje na recepcji, 12-godzinny, od 8 do 20, zazwyczaj dniówka, nocka, dwa dni wolnego...ale różnie bywa. Hotel znajduje sie w 100 tysięcznej miejscowości na śląsku, hotel dwu gwiazdkowy. Zarabiam 1550zł netto za ok 176 godzin. Z tym że jest sporo obowiązków, poza zajęciami typowo na recepcji to czasem sie zdarza wydawanie śniadań łącznie z ich robieniem, obsługa kelnerska też sie zdarza, sprzedaż wesel i innych imprez, czasem również sprawdzanie pokoi czy zostały dobrze posprzątane i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka19840625
witam! zastanawia mnie jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna na recepcjonistke? czy odbywa sie w j.angielskim? np. w takich wiekszych hotelach jak novotel, sheraton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
po angielsku rzadko - uważają to za oczywistość chyba że hotel stosuje rekrutacje w taki sposób że najpierw z hr owcem albo kierownikiem a potem najlepsi na rozmowę z dyrektorem który nie żadko w sieciówkach jest obcokrajowcem - ale żadko się to zdarza - generalnie w hotelach jest ciągłu przemiał ludzi i trzeba poprostu trafić ... mówie to takich 5 gwiazdkowcach - ale szczerze to wypłata niewiele większa niż w takich 3 a wymagania i odpowiedzialność kosmiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka19840625
dzieki za odp:) to w takim razie o co pytaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortukjos
trzeba wypierdalac z kraju bo tu taka chujnia ze noz w lapie sie otwiera, zapierdalanie i szukanie roboty samemu i czekac az ktos lache zrobi i da podwyzke..pierdole cos takiego. Nie masz znajomosci to do smierci bedziesz tyral jak niewolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortukjos
u nas zarobek w euro 300 a na zachodzie za to samo stanowisko 4000 euro. I szacunek do pracownika wiekszy. Polski nienawidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdsfsd
recepcjonista chyba zarabia tak 1400 - 2000 euro na zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallbob
hm...z nockami mam 2950 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka8624
Ja pracuję już 3 lata w tym samym dwugwiazdkowym hotelu w niewielkim mieście w Polsce. Po podwyżkach zarabiam 1500 zł brutto, czyli wychodzi jakieś 1200 zł. na rękę.Wszyscy pracownicy recepcji tyle zarabiają. Dodam, że u nas nie ma takiego stanowiska jak " kierownik recepcji" czy specjalista d.s. marketingu. Niestety jak się studiuje nie ma co wybrzydzać. Praca nie jest może ciężka ale czasem denerwująca i stresująca ( w zależności od gości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Repcjonistka
witam. ja pracuje w hotelu. najpierw miałam 3 miesieczny staz a teraz od 10 miesiecy pracuje na tym samym stanowisku czyli na recepcji. to nie prawdwa,ze stażyście nie dają poważnych zajęć czy też odpowiedzialnych zleceń. zakres obowiązków na stażu i już na etacie w ogole mi sie nie zminil tylko godziny pracy inne. Świątki, piątki czy nniedziel, sylwestra nowy rok dniówki, nocki po 12 godz. System opracy 12 na 24 a pózniej nocka 12g i 48 wolnego. Zarabiam około 1100zł netto. - 160zł bilet miesieczny do pracy. zaczynam o 7 rano pracuje do 19 a wstaje o 4 i 0 5 juz jade w domku jestem około 21.. szukam opracy.. bo i tak długo wytrzymalam z tymi dojazdami a jeezce koszty dojazdy na weekendy bo busy ograniczone to mąż autem musi mnie przywozić i pawllio wiadomo drogie.. lubuzkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa recepcja
W Szwecji recepcjonistka zarabia od 12- 12,3 tys zł. m-cznie. Qrwa, co to za porównania... najgorsze to jest to, że w Polsce nie ma możliwości nauczyć się jezyka obcego. No bo niby jak pogodzisz szkołe dzienną, prace, rodzine itd. a nawet jesli juz uda Ci sie to pogodzić, bo przecież Polak potrafi to niestety zarobków w naszym pięknym kraju juz nie przeskoczy nikt ;/ a przeciez płacic za nauke musisz, bo jak inaczej? I tak xle i tak nie dobrze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w anglii jako nocny porter ze firma sie szanuje to stawki za sobote niedziele i swieta sa dodatkowe i z dodatkiem nocnym pomiedzy 320-400 funtow na tydzien na reke obowiazki wszystkie jak w recepcji check in - out, rezerwacje , nocny audyt, pokoje konferencyjne, rozwiazywanie problemow gosci, pierwsza pomoc, roche papierkowej roboty, korespondencja email, ciekawe ile w polsce mozna zarobic na pelny etat dla osoby z bogatym doswiadczeniem od 11 lat w hotelach, steward, kamerdyner/butler, porter, angielski perfekt przyznam ze chetnie bym wrocil za godziwa stawke tylko czy jest po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaannnnnaa
hmmmm dziwna jest rozbeznosc zarobkowa - ja pracuje w 5* hotelu w Krakowie - hotel nalezacy do duzej sieci amerykanskiej i na reke mam 2500 plus napiwki plus caly socjal (opieke medyczna, partycypacje w studiach etc) znam 2 jezyki biegle niemiecki i angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannnnaaaa a kolezanka anna jaka prace wykonuje? a ile zarabia head housekeeper - kierownik sluzby pieter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia596
Wkrótce mam rozmowę w sprawie pracy na stanowisku recepcjonistki w hotelu 4-ro gwiazdkowym w miejscowości turystycznej w górach. Jest to hotel należący do prywatnych osób (małżeństwa). Nie mam doświadczenia w pracy w hotelu, ale jestem osobą komunikatywną, pewną siebie, szybko uczę się nowych rzeczy, poza tym kilkanaście lat pracowałam jako doradca klienta w innej branży, także przeróżne sytuacje stresowe z klientami przeżyłam i nie jest to dla mnie jakiś problem. Napiszcie proszę o jakiej kwocie wynagrodzenia mogę z potencjalnym pracodawcą rozmawiać , bo z pewnością pytanie o jakim wynagrodzeniu myślę, padnie z pewnością . Z góry dzięki za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×