Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Hej dziewczyny!! Bylam na badaniu hormonu(prolaktyna) wynik wyszedl mi bardzo zly. Tylko nie wiem czy za niski czy za wysoki. Dzisiaj moja tesciowa ma sie zapytac w pracy(jest polozna). Lekarka przepisala mi Bromergon. Juz lykam ale narazie male dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki! Faktycznie, cisza u nas jak makiem zasiał. Dziewczyny czemu nic nie piszecie?? Weronik - ja mogę się tylko domyślać jakie to uczucie zobaczyć bijące serduszko swojego dziecka, bardzo ci zazdroszczę i mam nadzieję że tez kiedyś przyjdzie mi tego doświadczyć. Dbaj o siebie i szkraba :D Klaudia - pozdrowienia dla siostry i jej synka :D Cherry - przykro mi ze wyniki wyszły złe. A możesz mi powiedzieć czy miałaś objawy zaburzeń hormonalnych np. nieregularne miesiączki lub brak owulacji lub coś jeszcze innego. czy wszystko było ok? My z mężem mieliśmy teraz jechać do lekarza, ale jak na złość zepsuł się nam samochód no i się trochę odwlekło. Ale jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu pojedziemy. Pozdrowienia dla wszystkich i odzywajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Cherry ni eprzejmuj się na zapas prolaktyną, miałas robiona z obciążeniem? bo jeśli nie to takie badania nie jest wiarygodne, prolaktyna wzrasta pod wpływem stresu. A miałaś monitoring cyklu, masz owulacje? Ja miałam lekko podwyższoną, brałam przez kilka m-cy bromergon, pół tab dziennie ale lekarz stwierdził, że mam owulacje, pęcherzyki pekają, i kazał mi przestac brać. Wysoki poziom prolaktyny może spowodowac brak owulacji, ale nawet jeśli tak jest u Ciebie to słyszałam, że lekami łatwo jest znów wyrególować i owulacja wraca. Nie zamartwiaj się nz zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! @ mam rgularne jak w zegarku. Mam owulacje ale prawdopodobnie jajeczko nie peka tylko sie wchlania. Lekarka pytala sie mnie o rozne rzeczy-objawy np. czy mam bole glowy itp. Izolda rzycze powodzenia u lekarza. P.S Dziewczyny czy ktoras z Was bierze Bromergon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam pobierana krew, pozniej dostalam tabletke i po godzinie znow pobierana krew. Ja zaczynam od 1/4 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Cherry jeśli brałaś tab. o po godz. znów pobranie krwi to miałaś robione zobciążeniem. Bromergon powinien pomóc, skonsultuj sie z lekarzem w sprawie dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inus lekarka rozpisala mi przyjmowanie od dawki 1/2 do calej tabletki jak mam brac. Jak mi sie bedzie konczyc to mam przyjsc po kolejne opakowanie. Powiedziala ze to bedzie troche trwalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniutkie!!!!!!!!! Wlasnie umyłam włoski i siadłam troche do kompa bo nudy bo męzus śpi jeszcze po nocce... Kochana Cherry doczytałam że wyszedł ci zły poziom prolaktyny ale najważniejsze że masz regularne @ i owulke!!! Ja czytałam że bromergon ładnie zbija prolaktyne wiec napewno za jakis czas będzie efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldko dziękuje za pozdrowienia dla mojej siostry i synka:) Na dzis niby ma termin porodu ale dzidzius sie narazie nie spieszy do wyjścia. Siostra mieszka za granicą ale codziennie rozmawiamy przez skypa i widzimy przez kamerke także jestem z nią na bierząco:) A gdzie teraz jedziecie do lekarza? Tylko na kontrol nasionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klaudus, chcialabym zeby dzieki Bromergonowi szybko wszystko sie ustabilizowalo, zeby byl pecherzyk ktory normalnie peka no i zeby nie bylo @ :) Zycze powodzenia u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Cześć! Ostatnio wczoraj i dziś miałam krwawienie, narazie ustało martwię się, że to zły znak. Mam nadzieję, że to nie @ bo za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Do lekarza to raczej nie, muszę chyba cierpliwie poczekać tydzień i zrobic test, wtedy wszystko sie wyjaśni. Gdyby test wypadł negatywnie a @ nie przychodziła, to dopiero chyba do lekarza. Narazie zaczynaja mnie bolec piersi jak zawsze przed @, więc to chyba nie była @, zresztą za krótko jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
że tez takie rzeczy musza mi sie przytrafiać, jak czekam na wynik ins.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! Klaudia - jedziemy zmężem do tego lekarza, który nam zlecił badania hormonów, powiedział, żeby przyjechać z wynikami i wtedy przepisze jakies leki na poprawę żołnierzyków. Przyjmuje we wrocławiu :) Innka - może to było plamienie związane z zagnieżdżeniem zarodka? Oby!! :D Pozdrawiam was kochane, ja dzisiejszej nocki sama 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. Innko no to mam nadzieje że to krwawienie to nic złego - tylko zagnieżdżanie sie zarodka:) Izoldka my jedziemy równo za tydzien do Poznania z mężem... Mój mężus własnie skonczył nocki których tak nie lubie,świetnie tak znów razem spac:) dorciu,edna,marylinka i reszta dziewuszek co u was? Rudziu a co u ciebie,byłas wkoncu prywatnie u lekarza? Pozdrawiam was kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie nic nowego. Dopiero w środe po pracy ide na usg i to będzie 12 d.c. Teraz jak brałam Clo to sie fatalnie czułam. Żeby choć na coś to sie zdało. Wogóle jakaś chyba depresja mnie dopada bo kompletnie nic mnie nie cieszy. To ja już będę kończyć żeby Was nie zarazić jesienna depresją. Innko trzymam mocno kciuki za Ciebie. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie nic nowego. Dopiero w środe po pracy ide na usg i to będzie 12 d.c. Teraz jak brałam Clo to sie fatalnie czułam. Żeby choć na coś to sie zdało. Wogóle jakaś chyba depresja mnie dopada bo kompletnie nic mnie nie cieszy. To ja już będę kończyć żeby Was nie zarazić jesienna depresją. Innko trzymam mocno kciuki za Ciebie. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie nic nowego. Dopiero w środe po pracy ide na usg i to będzie 12 d.c. Teraz jak brałam Clo to sie fatalnie czułam. Żeby choć na coś to sie zdało. Wogóle jakaś chyba depresja mnie dopada bo kompletnie nic mnie nie cieszy. To ja już będę kończyć żeby Was nie zarazić jesienna depresją. Innko trzymam mocno kciuki za Ciebie. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie nic nowego. Dopiero w środe po pracy ide na usg i to będzie 12 d.c. Teraz jak brałam Clo to sie fatalnie czułam. Żeby choć na coś to sie zdało. Wogóle jakaś chyba depresja mnie dopada bo kompletnie nic mnie nie cieszy. To ja już będę kończyć żeby Was nie zarazić jesienna depresją. Innko trzymam mocno kciuki za Ciebie. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie nic nowego. Dopiero w środe po pracy ide na usg i to będzie 12 d.c. Teraz jak brałam Clo to sie fatalnie czułam. Żeby choć na coś to sie zdało. Wogóle jakaś chyba depresja mnie dopada bo kompletnie nic mnie nie cieszy. To ja już będę kończyć żeby Was nie zarazić jesienna depresją. Innko trzymam mocno kciuki za Ciebie. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie nic nowego. Dopiero w środe po pracy ide na usg i to będzie 12 d.c. Teraz jak brałam Clo to sie fatalnie czułam. Żeby choć na coś to sie zdało. Wogóle jakaś chyba depresja mnie dopada bo kompletnie nic mnie nie cieszy. To ja już będę kończyć żeby Was nie zarazić jesienna depresją. Innko trzymam mocno kciuki za Ciebie. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie nic nowego. Dopiero w środe po pracy ide na usg i to będzie 12 d.c. Teraz jak brałam Clo to sie fatalnie czułam. Żeby choć na coś to sie zdało. Wogóle jakaś chyba depresja mnie dopada bo kompletnie nic mnie nie cieszy. To ja już będę kończyć żeby Was nie zarazić jesienna depresją. Innko trzymam mocno kciuki za Ciebie. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ja jeszcze dziś miałam plamienia ale piersi bolec nie przestały, więc chyba to nie była wczesna @. Dorcia może twoje złe samopoczucie jest spowodowane przez clo? Ja tak mam, kiepsko się czuję fizyczni ei psychicznie po lekach stymulujących i tych które biore po insemce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytkanytka
Cześć dziewczyny przepraszam że tak długo nie pisałam. Wydarzyło się coś niesamowitego. Przez chorobę córeczki nawet zapomniałam w tym wszystkim o sobie,a mianowicie powinnam dostać wczoraj @ a jej nie ma.Trochę dziwna sprawa bo nigdy stresy mi jej nie zakłóciły nawet jak mój ojciec zmarł to niestety jak w zegarku. żądnego bólu brzuszka, złego humorku normalnie nic. Wiecie co tylko jestem tak strasznie śpiąca, cały dzień bym mogła spać. o niczym innym nie myślę tylko o tym gdzie by się tu położyć i przespać .Chciałam iść do lekarz na kasę chorych ale to dopiero będzie możliwe po nowym roku. Zaczekam jeszcze trochę bo może to fałszywy alarm nie myślę zbytnio o tym bo nie chcę sobie nadziei robić. Poczekamy zobaczymy jak do końca tego miesiąca nic to będę wtedy pewna. Pozdrawiam was buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Gdzie Wy sie podziewacie?? Straszne tu pustki u nas. Edytkanytka trzymam kciuki żeby to było to o czym marzysz :) I za Twoją córeczke też trzymam kciuki żeby wszystko było o.k. Innka ja już sama nie wiem czemu łapie takie doły. Dziś ide na usg to zobaczymy co tam z moimi pęcherzykami. Kochane macie wszystkie pozdrowionka od Violi. Pisała mi że bierze globulki na na tą jakąś bakterie i jak je skończy to będzie mieć hsg. Ja też Was wszystkie pozdrawiam i życze miłego dzionka - i odzywajcie się częściej :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×