Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość luuuuuuna
Cześć dziewczyny Jestem nowa, poczytałam trochę ten topik i troche mi lżej że nie jestem sama. Ja też sie staram od kilku lat i nic. Moja historia jest dość długa więc na razie nie będę dokładnie pisała co i jak. Po prostu nie wiem czy jeszcze tu jesteście. Moge jedynie podpowiedzieć XanuliX, że jeśli zajdziesz w ciążę i pójdziesz na zwolnienie to będziesz mogła na min być do końca ciąży bez wzgledu na to kiedy Ci sie skończy umowa o pracę, więc do konca ciązy jesteś zabezpieczona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cryspinka
czy duphaston moze wiekszyć stężenie beta hcg w moczu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Składam Wam życzenia Wielkanocne🌻 **Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej** Pozdrawiam Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Składam Wam życzenia Wielkanocne🌻 **Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej** Pozdrawiam Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wciąż tu zaglądam, nie wiem jak inne dziewczyny, bo nic się nie odzywają :) buziaki dla Was. odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, ale na razie nie zamierzam sprawdzać prolaktyny. zmieniłam pracę, umowę mam na rok, prawdopodobnie dostanę następną na stałe, więc mogę poczekać do sierpnia. obecnie mieszkamy na wynajętej klicie (20 m2) więc to też mnie trochę hamuje, a z malutkim dzieckiem się przeprowadzać to nie bardzo, no a poza tym za rok będziemy mieć swoje mieszkanie :) tyle u mnie :) witam WAS dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałam Duphaston nie wpływa na wynik bety. Jeśli robiłaś minimum 14 d ni od stosunku, albo jeszcze lepiej w dniu spodziewanej miesiączki to beta będzie już wiarygodna pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam :)) może coś się ożywi na topiku? mnie dwa tygodnie nie będzie. wyjeżdżam na urlop :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!!!! jestem z powrotem!! :) urlopik całkiem udany:) cisza tu nadal.... w październiku odstawiłam tabletki, okresu spodziewałam się na początku miesiąca i do tej pory go nie ma... chyba się zatrzymał. na ciążę nie liczę bo brzuch mnie boli jak na miesiączkę.. dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrystynaQ1484
Uzywaliscie preparatu o nazwie Tamoxifen-Ebewe 10? No bo wyszukiwalam komentarzy dotyczacych tego produktu i chcialam Was zapytac. Moze moglibyscie cokolwiek opowiedziec mi o tym produkcie? Jest sens go kupowac, probowaliscie jakichs zamiennikow? Tutaj przeczytalam troche danych o Tamoxifen-Ebewe 10: http://www.listalekow.pl/tamoxifen-ebewe-10/ - myslicie, ze warto sie tym zasugerowac? Wolalabym sie nie przejechac i roztrwonic bezsensownie czesc swojej wyplaty, dlatego postanowilam Was zapytac. Z gory dziekuje za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×