Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

cześć kobietki! Edytkanytka - trzymam kciukasy, daj znać jak coś będziesz wiedziała, życzę dwóch kreseczek :) U mnie niestety znowu porażka, przylazła @. Boże jak ja mam już dość tego czekania. Ale postanowiliśmy z mężem odkładac kasę przez zimę i na wiosnę rozpoczynamy przygotowania do inseminacji. A znając moje szczęście, będę musiała pewnie podchodzić do niej kilka razy, więc trzeba trochę zaoszczędzić. Ale innego wyjścia nie ma :( POzdrawiam was i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻 hej laseczki :-D Edytkanytka 😘 🖐️ ... trzymam kciuki i już sie trochę na zapas cieszę, a co! :-D 🖐️ koniecznie napisz jak tylko cos będzie wiadomo oki?? Niecierpliwie czekam ! ;-) smutna Izoldo 😘 uszy do góry kochana!! 🖐️ będzie dobrze - zobaczysz 🖐️🌻 pozostałe koleżanki - piszcie, nawet jak nie ma za bardzo o czym - jak u mnie hihi ;-) miłego weekendu i pa pa🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane. Edytkanytka z całego serduszka życze ci pięknych dwóch kreseczek na teście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trzymam kciuki mocno... Izoldka przykro mi że znów u ciebie @...mam nadzieje że inseminacja nie bedzie potrzebna bo zajdziesz w ciąze naturalnie! Dziewczynki wierze że każdej z was predzej czy pózniej sie uda!!! Ja jestem troche przeziębiona ale nie moge brac żadnych leków...a wczoraj rano wyszła mi okropna opryszczka na ustach,pytałam w aptece o masc to babka powiedziala zebym do trzeciego miesiaca nie uzywała masci bo moze to zaszkodzic,smaruje ją sokiem z cytryny a na noc pastą do zebow.Mam nadzieje ze taka opryszczka nie ma wpływu na maleństwo, za tydzien mam wizyte u mojej gin to wszystkiego sie dowiem. POZDRAWIAM WSZYSTKIE STARACZKI oraz przyszłe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Jesteście kochane dziewczynki wiecie co kupiłam dziś choinkę i już sobie ubrałam.Wiecie jak się cieszę to pierwsza gwiazdka na nowym mieszkaniu. Święta spędzamy z mężem z moimi rodzicami jego mieszkają w poznaniu i przestali się kontaktować z synem więc z teściami spokój.Jednak wiem że mojemu mężowi na pewno będzie smutno wiecie jak głupio mi było gdy moja mama przyszła na urodziny do mojego męża a jego matka nawet życzeń mu nie przysłała smsem. Ja mam wstrętnych teściów są lekarzami i mają poprzewracane w głowie od kasy, słuchajcie nawet nie pomogli mi dla zuzi lekarza znaleźć a znajomości mają nawet nie odwiedzili nas nigdy chociaż już po ślubię prawie 3 lata szkoda słów i nerwów na to wszystko. Buziaki dla was. orientujecie się kochane od czego tak mnie może kłuć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Smutna Izoldo ja też jestem na etapie odkładania pieniędzy. Wybierzcie dobrego lekarza, takiego, który dobrze monitoruje. U takiego lekarza wystarczą 3 zabiegi żeby się przekonać czy IUI pomoże w waszym przypadku. Tam gdzie podchodziłam, kiepsko monitorowano, ustalano zabieg na podstawie jednego usg, później okazywało się, że lekarz się pomylił w wyliczeniach, endo nie urosło tak jak przewidywał a ja płaciłam. Trochę poczytałam na forach internetowych i wiem teraz, że dobry lekarz tak nie robi, powinien ustalac zabieg na pdst 3-4 usg. Leki, które bierze się przed IUI też nie sa obojetne dla organizmu. Mnie zachęcano jeszcze do próbowania inseminacji, ale miałam dość. Zmieniam lekarza na takiego, który dokładnie monitoruje i twierdzi, że jeśli 3 razy się nie uda to nie warto próbować, bez dodatkowych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innka prosze cie powiedz gdzie podchodzisz do insem. Mnie chce lekarz skierować do Poznania do Invimed. Wiesz cos może o tej klinice? Będe wdzięczna za informacje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Edytkanytka trzymam mocno kciuki!!!!🌻 Klaudia trzymaj sie mocno, walcz z opryszczka;) nie martw sie wszystko bedzie dobrze!!❤️ Violu🌻❤️ pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
O Invimedzie nic nie wiem, poszukaj w internecie, może znajdziesz osoby, które się tam leczą. Jeśli raz się nie uda a będziesz miała im coś do rzarzucenia to możesz zmienić klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
hej dziewczynki dziś miałam dostać @ zrobiłam test o 6:00 ale wyszedł negatywny. Staraliśmy się cały czas codziennie czy możliwe że po prostu doszło do zapłodnienia a test jeszcze nie wykrywa. Mam dziś takie nudności że chyba oszaleje temperatura nadal 37,3 nie mam żadnej infekcji .Piersi robią mi się bardziej jędrne. Mam nadzieję że @ do mnie nie przyjdzie. Pozdrawiam jak się coś orientujecie dajcie mi znać oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wiesz nie wiem nic na ten temat czy testy kłamia ale ja brala teraz luteine i po zakonczeni niby 3 dni dostaje sie @ a ja nie dostalam dzis juz mam 7 dni od konca luteiny dalej ni a test zrobilam i wyszedl mega nedatyw wie nie wiem jak to jest nie wiem co u mnie z tempka bo nie mierze przy tych tabletach jajniki niby pobolewaja...Wiesz ja juz nic z tego nie rozumiem my ubieglym cyklu tez staralismy sie codzien a owulke napewno mialam i spoznil sie az 2 tygodnie ale i tak okres dostalam,wie juz glupieje i maz zreszta tez...Trzymam za Ciebie kciuki mam nadzieje ze z nas dwoch tobie sie napewno uda.Pozdrowienia dla pozostalych sziewczynek.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje drogie kolezanki. Na wstepie edytkanytka co do testu to moze zrobiłas za wczesnie, wiem to z własnego doswiadczenia, u mnie owulacja byla pózniej i test tez nie wykazał ciazy, bo była ona wczesna, dopiero po tygodniu od spodziewanej miesiączki test wyszedł pozytywnie, wiec głowa do góry, i wierze ze ci sie udało. U mnie wszystko oki, wczoraj bylam u gin maluszek rośnie, a ja czuje sie dobrze, przeszły objawy.Brzuszek już widac, i czuje ruchy a jest to 19 tydzien:-).Dziewczyny zycze zeby wam sie udało, i trzymam kciuki. Zycze miłego weekendu i odpoczynku. Buziaczkie dla wszystkich:-)Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Urodzila sie!!28ego listopada!!!Jest slodka i taka malenka!Dziewczyny!Dlugo walczylam,tak jak wy,teraz czas na was! Matko to sie wreszcie stalo!Nie moge uwierzyc! Zycze wam wszystkim zebyscie to przezyly,jak najszybciej!Juz,zaraz! buziaki!! Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga290
Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4lata ...........ok??.11.27.07 cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------@ 11/07 sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............ok.8.11.07 Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin porodu Weronik/Wrocław......33.......13......................11 maj klaudia26/Sulechów.....26.......11...................... . 21czerwiec2008 Dorcia_/Nowy Sącz.....29.......9.......................5 lipiec2008 Tabelka3:Urodzone!! Nick.................Wiek...........narodziny dzidziusia Aga290................28..............28listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
witajcie kochane dzisiaj znów dzień bez @ mam nadzieję że nie przyjdzie boże jak bym się cieszyła.Tylko mam sporo obaw.Moja szyjka przedwcześnie się rozwiera. Zuzę urodziłam straciłam dziecko bo nie wiedziałam o ciąży. Zuza była malutka a ja codziennie sama wnosiłam głęboki wózek na 3 piętro. Nie mówiłam wam prędzej bo to przykre.Lekarz wtedy mi powiedział że są kobiety stworzone do rodzenia i te które nie są mnie zaliczył do tych drugich. Zuza o mało nie umarła przy porodzie i ja też. W szpitalu na porodówce wredna baba nie rozpoznała że odkleiło mi się łożysko i tak z krwotokiem męczyłam się 30 godzin. W ostatniej chwili zrobili cesarkę .Nawet nie było czasu na narkozę podali mi tylko zastrzyk w tyłek na uspokojenie. Nie umiałam nawet zgody na operację podpisać bo traciłam przytomność. Zostawili mi pamiątkę do końca życia brzuch rozcięli mi pionowo od dolo prawie do piersi. Blizna jest taka brzydka że nawet latem wstyd mi w stroju kąpielowym wyjść.Ale powiem wam było warto dla mojej kruszynki. Chciałabym gdyby to była ciąża żeby wszystko tym razem było dobrze .Mam nadzieję że teraz się udało. Ale też się rozpisałam ale musiałam się wam wygadać. Pozdrawiam was kochane i trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak super, że już przytulasz swoje szczęście, ucałuj ode mnie kruszynkę 🌼 Innka - dzięki za informacje. Z tego co pamietam, to Ty robiłas ins. w Poznaniu, tak? Bo my się nastawiamy na Wrocław, jest dużo bliżej. A w ogóle mam doła i jest mi baaardzo smutno :( Ale już spadam, nie będę smęcić. Zyczę miłej niedzielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkanytka - przykro mi, że tyle przeszłaś. Mam nadzieję, że teraz wszystko pójdzie łatwiej, życzę Ci tego z całego serca. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkonytko mam nadzieje z bedziesz miala pozytywny wynik i piekne dwie kreseczki❤️ Zobaczysz wszystko bedzie dobrze. dbaj o siebie. Izolda trzymaj sie mocno, nie poddawaj. swszystko zalezy od Twojego nastawienia!!!!!🌻 Aga SERDECZNE GRATULACJE. POWODZENIA ORAZ DUZO RADOSCI Z MACIERZYNSTWA!!! pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
witajcie moje drogie normalnie nie mogę uwierzyć. Kolejny dzień zaczyna się bez @. U mnie zawsze jak w zegarku dlatego każde opóźnienie daje mi nadzieję.W listopadzie brałam antybiotyk ale wtedy miałam okres o czasie mam nadzieje że teraz to nie ma wpływu na opóźnienie.Pozdrawiam was i piszcie co u was w środę mam wizytę u ginekologa nie dość że prywatnie bo na kasę chorych dopiero jest szansa na miejsce 30 marca.To jest koszmar. Mogilno nie jest małym miastem ale 3 ginekologów to chyba za mało. 2 przyjmuje prywatnie i żądają sobie 80zł za samą wizytę. USG do tego 35 a cytologia dodatkowe 40. To chore u nas średnia płaca ludzi mieszkających wynosi od 800-do max 1000zł na rękę. Pomyślcie teraz gdy tylko mąż pracuje i za te grosze musi utrzymać całą rodzinę , opłacić, rachunki, i zaspokoić podstawowe potrzeby. Nie dziwie się że tyle kobiet zapada u nas na choroby kobiece po prostu je nie stać na wizytę u lekarz.A gdy się już do niego dostaną to przeważnie jest to za późno.Przykładowo gdyby się potwierdziła moja ciąża to do lekarz się dostanę za darmo dopiero koło 4 miesiąca.Nie obchodzi ich to że pierwsza ciąża była zagrożona i trzeba pacjentkę szybko zbadać. Podzielcie się dziewczyny informacjami jak jest u was z tyn NFZ. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkanytka trzymam mocno kciuki!!!❤️ Jak chodzilam do swojego poprzedniego gin. to jak sie zapisywalam na wizyte tremin mialam na nastepny miesiac. ale moze to dlatego ze razem z nim w tej przychodni przyjmowal \'\'rzeznik\'\' Teraz chodze do takiej babeczki, rejestruje sie i tego samego dnia mam wizyte. za darmo pozdrawiam ania. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ja ostatnio robiłam cytologie na NFZ. Nie było problemu z dostaniem sie do lekarza, rano zadzwoniłam i zarejestrowałam się na popołudnie. Jeśli natomiast chodzi o leczenie niepłodności, to po prostu takich lekarzy tu nie ma i trzeba daleko dojeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Fajnie ,macie że możecie się bez problemu dostać do lekarza.Brzuszek mnie pobolewa dziwnie boję się że jednak @ się pojawi.A tak chcę żeby o mnie zapomniała.Pozdrawiam was idę się położyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Kochane!!!! Mam wspaniala widomosc JESTEM W CIAZY!!!!!27 listopada powinam dostac @ ale nie dostalam,30 listopada postanowilam ze zrobie test,bardzo sie denerwowalam,i czekalam az Maz pojedzie do pracy bo jeszcze jego nie chcialam nie potrzebnie stresowac i co ujarzalam na tescie DWIE PIEKNE CZERWONE KRESECZKI !!!!Łzy lecialy mi ze szczescia,nie moglam uwierzyc.Oczywiscie zadzwonilam do meza i mowie mu ze jestem w ciazy,Maz tez nie mogl uwierzyc,Tego samego dnia pojechalismy do gina zeby potwierdzic ciaze i faktycznie gin powiedzial ze jest to bardzo wczesna ciaza 3-4 tygodniowa i ze mam podejsc z dystansem,Maz byl ze mna w srodku w gabinecie i sluchal co lekarz mowil jak robil usg.Jestesmy bardzo szczesliwi!!!! Dlatego dziewczynki nie mozecie sie poddac i trzeba walczyc!!!!Wierze ze i Wam sie uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Witaj Violu moje serdecznie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! Mi też się łezka zakręciła w oku od tej nowiny.Ściskam cię kochana mocno i twoją fasoleczkę.Tak się cieszę z twojego szczęścia, mam nadzieję że do mnie też zawita.Pozdrawiam i Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Trzymam za Was wszystkie aby Wam tez sie udalo!!!! Nie moge uwierzyc,ze Nam sie udalo.Bylam ostatnio na wizycie okazalo sie ze mam 3 cm torbiel na jajniku,tak bardzo sie boje.Gin przepisala mi zel z progesteronem i mam go aplikowac.Bardzo sie boje zeby nie zaszkodzic dzidziusiowi.Zrobilam roniez wyniki glukoza,mocz i jeszcze pare innych i wszystko jest ok. Pozdrawiam serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Violaa gratulacje :) To wspaniała wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aga serdeczne GRATULACJE!!!!!SUPER ZE JUZ MASZ MALENSTWO PRZY SOBIE!!!!!BUZIAKI DLA MALENSTWA 👄 i dla Ciebie 👄 Edykanytka TRZYMAM KCIUKI Z CALYCH SIL!!!!❤️ Smutna Izolda przykro mi ze @ przyszla.Przytulam Cie mocno!!! Klaudia DUZO ZDROWECZKA DLA CIEBIE!!!! Cherry 🌼 ❤️ Kamcia co u Ciebie!!!!🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Inka dziekuje za GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Inka dziekuje za GRATULCJE!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koleżanki w smętny poniedziałek 🖐️ mam mega doła - więc cieszę się, że tu wpadłam na chwilkę ;-) od razu mi się poprawiło takie dobre wieści tutaj!!! :-D Edytkanytka - kciuki ciągle zaciśnięte ;-) 🖐️ i ciągle wierzę że @ zapomni o Tobie 🖐️ Violaa :-D - no super wieści 🖐️🌻 GRATULACJE !!! może ta oczekiwana u Nas epidemia fasolek własnie się zaczyna??? ;-) dbaj o Was, wypoczywaj, a do nas wpadaj żeby pisac jak się czujesz i tak dalej...sama wiesz. ;-) 😘 a jak tam nasza kolejna prawie-mama Klaudia? wszystko oki u Was? 😘 jak się czujesz....upsss...jak się czujecie? ;-) 🌻 cukiereczekonna 😘 fajnie że wpadasz żeby cos napisać 🌻 dbaj o siebie i swoją fasolkę ;-) Aga290 - 😘🖐️ cieszę się razem z Tobą - gratulacje !!! ;-) fajnie że jeszcze o nas pamiętasz - chociaz masz teraz TYLE SZCZĘŚCIA na głowie!!! pisz co tam u Was, jak córcia, jak Ty się czujesz? 🖐️ Innka, smutna Izolda, edna12, Kasiunia1, cherry23 😘 buziaki dla Was ;-) i pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×