Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość edytkanytka
Cześć Inka u nas też już po świętach. Mąż jutro do pracy a ja czekam za wynikami cytologi. Nie zaprzestajemy staranek. Oglądam taki program na zoon reality o narodzinach i nawet męża nakłoniłam żeby zobaczył. Gdy te maleństwa przychodziły na świat aż łzy mi leciały po policzkach. Piękne jest to że w stanach dzieci przychodzą w tak radosnej atmosferze na świat. Jest rodzina każda rodząca ma zapewnione znieczulenie i nie musi o nie prosić. Bardzo bym chciała żeby tak było w Polsce. Jednak w większości szpitali polskich takie warunki to nadal luksus za który nie słusznie szpitale każą słono sobie płacić. Każda kobieta powinna mieć prawo rodzić w godnych warunkach i dobrej atmosferze a do tego pozycji w której jej najwygodniej.Koleżanka chciała rodzić na boku a położna do niej a jak pani sobie wyobraża jak mam poród odebrać. Pozdrawiam was i piszcie co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestesmy z mężem po 4 nieudanych próbach. bardzo chcielibyśmy mieć dziecko, wszyscy nam tego życzyli...dlaczego człowiek musi tyle czekać i martwic się ? Ide po Świetach do lekarza, namówił mnie mąż oraz mój teść, który bardzo nam kibicuje w staraniach o potomka. Pocieszę Was - moja znajoma 7 lat starała sie o dziecko a teraz jest już z drugim w ciąży. Głowa do góry, na każdą z nas przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Muminek11 witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przywitanie :))) Na kafeterii jestem od wielu miesięcy, najpierw na forum ślubnym, teraz tutaj. Witam serdecznie wszystkie Forumki, jest mi bardzo miło, że mogę z kimś wymienić swoje poglądy i myśli. Może po 4 nieudanych próbach nie nalezy panikować ale mimo wszystko każdy chciałby doczekać sie realizacji swoich marzeń w miarę szybko. Nie mierze temperatury aczkolwiek obserwuję swój śluz ( nie zawsze ) Zamówiłam termometr owulacyjny więc będę obserwować swój organizm dokładniej. Przyznam się, że NPR troche mnie przeraża, im więcej się zagłębiam w te wszystkie szczegóły, tym stresuje się coraz bardziej. Być może brakuje mi wiedzy na ten temat, ale dojście do pewnego doswiadczenia zajmuje trochę czasu. Narazie po prostu często współżyjemy i czekamy... A do lekarza wybiorę się po prostu dla swojego spokoju, nie zaszkodzi się zbadać. jakos nie przepadam za ginem ( jak wiekszośc ) a i trudno o dobrego. Pozdrawiam ciepło. ps. miło mi bedzie dowiedzieć sie czegoś nowego, wymienić poglądy. W wolnej chwili coś tam skrobnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Muminek można taki termometr kupić w aptece??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!przepraszam ze sie tak zadko sie odzywam,ale praca dom i niemam sily.mam pewne watpliwosci i moze wy mi w tym pomozecie.otoz od 5-10 dc bralam clostilbyget od 11 dc-czesto stosunki 10 dni przed miesiaczka przez 5 dni luteina i teraz juz 14 dni minelo a ja niemam miesiaczki wczoraj robilam test ale negatyw!niewiem czy jest jakas jeszcze szansa ze moge byc w ciazy?po luteinie zazwyczaj mialam na 3-4 dzien max a tu 14 i nic to dobrze ze niemam ale czy jest szansa ze jest dzidzius?chcialam isc do lekarza ale musze czekac do nowego roku bo nigdzie nieprzyjmuje gin.to miala byc moja ostatnia szansa przed laparoskopia i jak sie teraz nieudalo to szpital!prosze dziewczyny piszcie co o tym myslicie?pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Droga Betty zrób sobie jeszcze test z krwi tak jak mi dziewczyny radziły,może coś wyjdzie.Mnie nie wyszło ale za ciebie mocno kciuki trzymam ,też mi się tak okres spóźnił i myślałam już że to ciąża a tu jednak nie. Powodzenia mam nadzieję że wyjdzie dobże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
zrób test z krwi beta hcg chyba, wszystko sie wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji nadchodzącego Sylwka zycze wam kochane szampanskiej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku2008:-)Zycze wam Duzo Szczęścia i Radośći, zeby ten Nowy Rok 2008 przyniósł wam nowe radosne wieści i oczekiwania.Weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Oby dla niektórych z nas był lepszy niż mijający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary rok odchodzi wielkimi krokami Niech więc wszystkie złe chwile zostaną za nami Nowy Rok niech przyniesie dużo zdrowia i wiele radości A przede wszystkim morze miłości! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU I SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ ŻYCZY Agnieszka 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Rzeczywiście coś pusto na topiku. Z okazji sylwestra i Nowego Roku życzę wszystkim spełnienia marzeń, wielu radości i mało problemów. Miejmy nadzieję że nadzchodzący rok 2008 będzie dla nas bardziej łaskawszy. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego. Nadal zle. Na dniach wyprowadzam sie od rodzicow do wynajetego mieszkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety w Nowym Roku!!! 🖐️🖐️ Ja również życzę Wam wszystkim i sobie dużo lepszego roku! Spełnienia marzeń, zdrowia i spokoju, a także, żeby wszystkie sprawy ułożyły się po naszej myśli!!! ;-) ;-) Piszcie co u Was, jak spędziłyście Sylwestra, jaknastroje... 🌻🌻🌻 pozdrawiam bardzo serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Cherry 🌻🌻 Trzymaj się! Uszy do góry! 🖐️🖐️ Będzie dobrze - zobaczysz! Pozdrawiam 🖐️ P.S. Jak będziesz miała ochotę i taka potzrebę - to pisz, wyżal się! Czasami pomaga 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam ostatnio ze swoim mezem, a raczej probowalam. ciagle bylo \'\'moja mama\" to , bo tobie sie w \"mojej mamie nie podobalo sie to\", \"bo ty jestes taka\", caly czas ta sama spiewka. totalna porazka.... nic nie da sobie przetlumaczyc, nie da sie normalnie rozmawiac. jego matka to ideal a ja ta najgorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Kochana Cherry znam to przez to zostawił mnie biologiczny ojciec Zuzi tylko że tam ojciec był wzorem rodziny i to co on mówił było najważniejsze. Powiem ci z własnego doświadczenia że nie da się normalnie porozmawiać.Ojciec kazał mu żebym usunęła ciąże i on przy moich rodzicach wprost żeby pozbyć się problemu bo jego tak powiedział i ma na pewno rację. Myślałam że go gołymi rekami rozszarpię.Wiem że jest ci bardzo ciężko i łatwo się mówi trzymaj się, ale dasz radę. Wynajęłaś już mieszkanie i to jest już duży krok do przodu. Tych kroków z czasem będzie coraz więcej. Pozdrawiam cię serdecznie. Byłam dziś u nowego lekarza zrobiłam dokładne badania okazało się że nie wszystkie cykle przebiegają z owulacją a mięśniaka nie trzeba operować. Jest teraz ładny pęcherzyk 19mm i w sobotę ma pęknąć.Lekarz kazał wstrzymać się na 2 dni i w sobotę rozpocząć starania. Pozdrawiam raz jeszcze wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemzalamanaaaaaaaaaaaaaaaaa
Od 6 lat marze o tym by zostac mama(6 lat leczenia , nadziei, łez i marzen) odwiedzilam juz mnóstwo (poleconych )lekarzy i nic, chyba musze sie pogodzic z tym iz nie bedzie mi dane urodzic dziecka..... a dzis jestem zalamana ,,,, i zadaje sobie pytanie dlaczego jest taka niesprawiedliwosc na tym swiecie..... przyszla moja znajoma i powiedzila mi z ejest w ciazy ,,, placze i nie chce dziecka , jakie to smutne i przykre((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
gdzie się leczysz? czasami warto iśc do dobrej kliniki, to troche kosztuje ale w Polsce jest mało specjalistów w leczeniu niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Do załamanej. Nie możesz nigdy stracić nadziei Inka ma rację. U jakich specjalistów się leczyłaś. Próbowaliście może zapłodnienia in Vitro, ono daje nadzieję tylko że jest strasznie drogie. Ja niedawno też straciłam nadzieję ale dzięki dziewczyną spróbowałam jeszcze znaleźć innego lekarza. Od zrostów po zapaleniach mam jeden jajnik który nie pracuje i tylko z jednego jest szansa na owulację. A jak jest u ciebie ,przez co najbardziej nie możesz zajść w ciąże. Tak to bardzo smutne kiedy kobieta nie chce własnego dziecka, ciężko mi zrozumieć taki wybór. Nie możesz stracić nadziei . Gdyby już wszystkie środki naprawdę zawiodły a mam nadzieję że tak nie będzie to nie zrozum mnie źle, ja też o tym myślę. Może warto zastanowić się nad adopcją i dać szansę na dom tym dzieciom których rodzice pozbawili szansy na miłość. Mnie jeśli nie będzie dane drugie dziecko na pewno nie wykluczam tej opcji. Pozdrawiam cię i pisz do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY!MAM DO WAS PYTANKO OTOZ LECZONA BYLAM LUTEINA GDYZ MIALAM BEZOWULACYJNE CYKLE I ZARZYWALAM CLOSTILBYGET OD 6 MIESIECY W CELU POCZECIA DRUGIEGO DZIECKA.CLOSTILBYGET BRALAM OD 5-10 DC PO 2 TABL (W TYM OSTATNIM MIESIACU ,WCZESNIEJ 1*1 TABL)LUTEINE 10 DNI PRZED MIESIACZKA-SPODZIEWANA!.OD OSTATNIEJ ZARZYTEJ TABL LUTEINY MINELO JUZ 21 DZIEN I MIESIACZKI NIEMAM ,DODAM ZE ZAZWYCZAJ MIALAM NA 3-4 DZIEN OD OSTATNIEJ TABLETKI.CO DO OWULACJI TO W TYM CYKLU CHYBA BYLA-NIEWIEM DOKLADNIE ALE BARDZO CIAGLY I BOLALY MNIE JAJNIKI,WIEC PO TYM SADZE ZE CHYBA SIE COS DZIALO.NA OSTATNIEJ WIZYCIE GIN.POWIEDZIAL ZE JAK NAM SIE TERAZ NIE UDA TO CZEKA MNIE SZYBKO LAPAROSKOPIA.A DODAM ZE ROBILAM TEST W 34 DC-NEGATYWNY. A DZIS WYPADA MI 41 DC.CO O TYM MYSLICIE?MIALAM UMOWIONA WIZYTE U LEKARZA ALE JA ODWOLAL I IDE W SRODE CHOC TAK CZEKAM I BYM CHCIALA BY POWIEDZIAL PO BADANIU GRATULUJE JEST PANI W CIAZY!,NIECHCIALABYM SIE NIEMILO ROZCZAROWAC ALE TEZ NIEMOGE SIE TAK NAKRECAC!PROSZE O SZYBKO ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Betty
Dziewczyno, a nie lepiej zrobić test z krwi (betaHCG)???? Od razu będziesz wiedxziała na czym stoisz tzn. wykaże ciążę lub jej brak. To najszybsze i napewniejsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Betty ja o 2 dziecko staram się już 3 lata, z pierwszym też miałam takie cykle i brałam luteinę i duphaston. Zrób jeszcze raz test ja teraz zmieniłam lekarza i narzazie zaczęliśmy od co miesięcznych obserwacji czy następuje owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie mnie jeszcze.!!!!!!!!!!!!! Chciałam wam W tym Nowym Roku 2008 życzyć samych radosnych chwil,uśmiechu na twarzy,co złe niech omija Was z daleka,a radośc ,miłość zgoda zagości w Waszych domach. Przyszłym Mamusiom-by maluszki były zdrowe,i nie dokuczały zbytnio🌻 A starającym by ten rok był wasz i by Bozia pozwoliła by wsze największe życzenie sie spełniło i byście zaszły w ciąze❤️ ps.Czy ,któraś z Was jest na portalu nasza klasa??? jeśli ,chcecie się odnaleśc podam numer telefonu i wymienimy sie danymi / // 608086562//lub na gg.7073081

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam dobrej kliniki we Wrocławiu lub Poznaniu,bo jednak tu mam najbliżej a do Warszawy jest dla mnie za daleko i wogole nie bardzo znam Warszawe.Moze ktoras z Was leczyla sie lub leczy sie nadal w klinice w Poznaniu albo we Wroclawiu,szukam jakiegos dobrego lekarza z tych klinik i prosze o opinie i moze namiary na jakiegos dobrego z tych klinik lekarza,bardzo bym byla wdzieczna. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×