Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicjjjjjjjjja

gdzie najlepiej wyjechac na wakacje? cena nie gra roli.

Polecane posty

Gość gość
Rok temu byliśmy w Porto i wynajęliśmy apartament właśnie przez BookApart :) Fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jomka

No wakacje za pasem, trzeba szukać jakiegoś fajnego wyjazdu. Ja zadowolona jestem właśnie z Coral Travel bo mają spory wybór i można ustrzelić ciekawy kierunek w dobrej cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Wojtek

Jeśli chodzi o nasz kraj to zdecydowanie Tatry! Ja osobiście jeżdżę co roku i zawsze jestem zadowolony, mam jeszcze wiele miejsc do zwiedzenia i kilka szczytów do zdobycia. Zawsze szukam noclegu blisko granicy ze Słowacją i przede wszystkim z pięknym widokiem  na Tatry. Po stronie naszych sąsiadów granicznych tez można znaleźć wiele ciekawych miejsc ( Zielony Staw Kiezmarski, Popradzki Staw, Szczyrbskie Jezioro, czy Wielicki Staw). Wielokrotnie równie udaje się w Pieniny (Trzy Korony, Sokolica, Wysoki Wierch, Zamek Niedzica czy Czorsztyn. Zawsze jednak udaje się w przepiękne miejsce jakim jest widok u styku miejscowości Rzepiska - Łapszanka. Tatry z tego miejsca są niesamowite a nawet ostatnim czasy odkryłem tam całkiem niezłą miejscówkę z przepięknym widokiem, mowa o Willi Górski Wierch. Zdecydowanie polecam możecie zobaczyć ich konto na Facebooku wrzucają tam na bieżąco aktualne widoki z okna.
Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.!    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gedik

W Coral Travel mają fajne oferty teraz na jesień. Można w ciepły kraj wyjechać, w przystępnej cenie. A co istotne to biuro jest pewniakiem – bez obaw można z nimi jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×