Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicjjjjjjjjja

gdzie najlepiej wyjechac na wakacje? cena nie gra roli.

Polecane posty

Gość bukaaaaaaaaa
a ja bym chciala jechac na polwysep jukatan -do siedziby majow;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wygląda Primavera SPA w Jastrzębiej Górze, obadaj sobie ich stronę. miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi, także bez wątpienia żaden członek wypadu nie będzie się nudzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie Sybir i Mongolia
choc w sumie to tanie. A le ciekawe.I pólnoc kanady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia z płocka
Przejrzyj nowe katalogi itaki na lato 2011, bo do 5 stycznia można liczyć na zniżki (nawet 40%) i największy wybór kierunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A interesują Cię kolonie lub obozy? Jak tak to zobacz na ofertę Ok-tours, bo to biuro podróży właśnie takie wyjazdy organizuje. Jak widziałam to pisałaś, że interesują Cię wakacje za granicą - i tu też ok-tours może się sprawdzić. Z miejsc, które proponuje polecam Włochy, a przede wszystkim ich północną część - bardzo mnie urzekło włoskie miasto Genua:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dla mnie cena nie grała by roli to napewno nie miałąm bym takiego problemu. Przecież miejsc na świecie wartych zobaczenia jest tysiące a nawet i więcej. Ja marzę o egzotycznej podróży może coś takiego http://www.itaka.pl/wczasy/sri_lanka/index.php 8 dni, all inclusive a cena jak nie gra roli to i tak jest niska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może
może do mnie przyjedż, cena nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję Dominikanę, Malediwy albo Cypr :) Gorąco i akurat na wakacyjny odpoczynek ;) A jeśli chodzi o bliższe wojaże to może Portugalia czy Hiszpania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Dorka123. :) Mamy tam nawet rodzinę, więc pobyt by moze nie wyszedl tak drogo, ale takie wakacje musza trwac co najmniej 3 tyg, zeby sie oplacalo jechac. No i poczekamy jeszcze, az uzbieramy wiecej kasy i nasza coreczka podrosnie. W tym roku jedziemy z Funclubem do Grecji, na Riwiere (i cena gra role). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawarra
Myślę, że dość sporo pomysłów na wakacyjne wypoczynek można znaleźć na tym multi-przewodniku turystycznym ideatur.pl Ludzie tam na swoich blogach opisują ciekawe podróże. Poza tym przy planowaniu swojej podróży od razu można zarezerwować miejsca noclegowe czy też inne usługi turystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Skoro cena nie gra roli to może warto wybrać się w takie odlegle i egzotyczne miejsce jak np. Jamajka. Przyznam, że mnie osobiście marzy się taki wyjazd, tym bardziej że na allinclusive.com.pl widziałam piękne zdjęcia z tamtych okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MydełkoFa
Jesli cena nie ogranicza, to jak najdalej! np. do Kenii, obejrzec wolno hasające słonie ;) hehe, a ja w tym roku wybiorę chyba Grecję lub Egipt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie wszystko zalezy od tego co masz na celu, czy chcesz zwiedzać czy raczej leżeć na plaży, każde wakacje są inne i cena zalezy w dużej mierze od tego co chcesz zobaczyć etc. ;) Podaj więcej szczegółow a może ktoś doradzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale chyba masz jakieś preferencje ? morze ? góry ? zwiedzanie ? wczasy? dla mnie wczasy i totalny wypoczynek z bujną roślinności, jakby kasa nie grała roli to pewnie Cypr z Itaką i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egipt w tej chwili w ogóle tanio, jakbym miała wolne jakies dwa tygodnie to już bym się pakowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfgbswfd
wycieczka koleja transsyberyjska... wypas byłem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni717
Ja właśnie wróciłam z Kenii, polecam zwłaszcza pojechać na safari, do wioski Masajów, super plaże i ciepły ocean.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba wybywać z kraju żeby spędzić wakacje w przyjemnym miejscu. zależy jeszcze co kto lubi, bo jeśli chodzi o kameralne miejsce o wysokim standardzie to kierunek pojezierze brodnickie hotel głęboczek. okolica cudna, naprawdę można wypocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donpedroo
Jeśli macie moi drodzy jakiekolwiek kłopoty z uwodzeniem, nie wiecie w jaki sposób zatrzymać przy sobie kobietę to polecam wam świetne kursy uwodzenia prowadzone przez Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Jest to szkoła mająca pozytywne opinie i recenzje, dobrze znana i szanowana przez uczestników. Ja sam jestem bardzo zadowolony z ich pracy, są profesjonalni i poważnie podchodza do swojej pracy i problemów uczestników. Mój problem zniknął, dzięki ich pomocy i wiem, że teraz między mną a kobietami będzie tylko lepiej :) polecam www.wyzszaszkolauwodzenia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli cena wogóle nie gra roli to osobiście polecam wczasy, wyjazd na wakacje do Mongolii http://nomoremaps.com/mongolia/ świetne przeżycie gwarantowane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lululuja
Proponuje wynająć coś na http://bookapart.com i wybrać się np. do Francji albo Hiszpanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×