Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Whim, przyjaciółki mojej mamy zostawały mamami po raz drugi czy trzeci grubo po 40. Moja mama rodząc drugie zblizała się do 40. UI wszystkie te dzieci są śliczne i zdrowe. ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakos tak się składa, że wszystkie te osoby bardzo, bardzo chwala późne macierzyństwo. Tacierzyństwo również....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seduszko doszedł! :) zaraz czytam i odpisuję jak Niunia pozwoli Ani dzięki za troskę, zaraz naklikam :) Whim no to wpłyń jakoś na córkę, co by te wnuki były! powiedz, że będziesz przewijać i usypiac, moze jakoś to ją przekona :D a do tematu - ja chcę drugie!!!!!!!!! już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, ja to potrafie byc zmienna jak pogoda. Chwilę temu zadzwonił mój mąż z nowym pomysłem, przypominam, że zmieniamy auto, a moze sprzedałbym rower i kupił motor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ZABIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Albo wyśmiać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D Na razie druga opcja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kawę pijam bardzo sporadycznie, nawet ostatnio zauważyłam, że zaraz po wypitej filiżance często...zasypiam :) a przed chwilą odwiedziła nas właścicielka domu i przyniosła Malutkiej śpiewającą gąsiennicę, na poczet urodzin, bo wyjeżdża na parę miesięcy. no mówię Wam jaka fajna! i jaka mądra: śpiewa, liczy, recytuje alfabet i czyta nawet literki fonetycznie! tylko co my jej teraz kupimy?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jemu marzy sie enduro;) Ale te są \"śmiszne\"...takie dziwolagi. A jak już sprzeda rower, to ja bym chciała wisiorek z platyny z odpowiednio sporym diamentem, może nawet na 1 karat nam starczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ani pały pałami, ale mnie głowę dzisiaj urwie :( jejku jeszcze do tego zatoki mnie zaczeły pobolewać :( No masakra :( Juz kupiłam sobie ibupron zatoki i sinupret , ale to i tak nie zmniejszy tego drugiego bólu :O Wymiękam :( Nawet nie wiecie jak mrówki głośno chodzą - strasznie tupią i plotkują :P :D:D:D:D:D:D:D:D Chyba musze wybrac się do lekarza :( Ale jak zacznął mnie tutaj leczyc tak jak policjanci dbaja o wykroczenia drogowe - to mi sie wszystkiego odechciewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ciężko to na ścianie powiesić, bo o ile pamiętam to w kwestii roweru Twój mąż miał takie zapędy ;) pomysł z wisiorkiem mu się na pewno spodoba :D właśnie odpisałam Ci na maila Serduszkowi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, egoizm to jedyne lekarstwo na nasze bolączki życiowe ;) powaznie;) nic tak nas nie leczy jak zmiana sposobu myślenia ;) Mój wczoraj zapragną poznac prawdziwych dziadków , no wiecie zna tych , z którymi się wychowywał, ale to nie byli biologiczni :( No i tak sobie pomyślałam, a jeśli dzieci jego córki kiedyś wpadną na tak cudowny pomysł , aby poznac dziadka tj J. to co wtedy ??? :( Ehhhhh głowa mnie dzisiaj boli nie mam siły na wymyślanie problemów :P Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) tak tak, koniecznie powiedz swojemu, ze nowa biżuteria przydałaby ci sie ;) na pewno chłop się ucieszy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D zwłaszcza jak spienięzy swój rowerek :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi ja mam taki ibuprom wielki czerwony, nie zatoki, ale działa, tyle, że dostałam na miejscu, bo tu od razu dają u lekarza i nie tzreba po aptekach ganiać, zresztą apteki są wydzielone w supermarketach zazwczaj tylko. jeśli chodzi o służbę zdrowia, to chyba wszędzie jest podobnie, bo ja już trzeci tydzień chodziłam niby z przeziębieniem i poradzono mi brać...paracetamol :D ale wyczaiłam, że trzeba iść do czarnej lekarki, ona daje antybiotyk na wszystko (na wirusy też) ale wtedy przynajmniej przechodzi. także jak masz wybór, to szukaj Murzynki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, znów dziękuję. I znów masz rację. Celi, nie rozumiem co złego byłoby w tym że ewentualne przyszłe dzieci córki Twojego mężczyzny chciałyby poznać swojego dziadka?? To chyba normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmuś :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D niestety z czrnych to tutaj są jednie cyganie - ale mimo mojego stanu zdrowia za cholerę do nich się nie udam, nawet po wrózbę :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, współczuję bólu głowy....mnie ostattnio napier..... przez 3 dni:O:O:O:O:O:O A podejrzewasz migrene czy zatoki??????? Emm, posłałam mu maila z linkiem do wisorka i jakoś sprawa z motorem sie rypła......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko :( niby nic, ale ja nie mam dzisiaj siły na takie rozmowy. Ale spróbuję ;) A więc exia młoda wychowuje w przekonaniu, że J to padalec rodem z piekła :( , więc młoda swym dzieciom pewnie ta bajeczkę tez powtórzy, a ja za lat 40 chcę cieszyc sie starością na działce, zrywac jabłka, i śliwki i robić przetwory dla swoich wnuków, a nie wysyłac Mojego J do psychologa z wnukami, bo być moze one sobie nie poradzą z tym, ze dziadek opuścił ich matke w dzieciństwie, a pózniej żył długo i szczęsliwie na łonie nowej rodzinki, gdzie dzieci i wnuki to sielski obrazek :P To tak w wielkim skrócie myslowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby nie było :( więc babka exi, tez miała rozwód, tzn jej maz miał z nią córke i syna, ale po 4 latach małżeństwa zorio\\entował się z kim jest i zwiał do niemiec. tam miał druga żone i córkę. Początek komuny. Po latach ów pan zmarł. Nadgle exia z matką postanowiły udac isę do niemiec i wesprzeć duchowo druga żonę dziadka (sic). Wspierały ją bardzo .......................... owa kobieta dała im poczatek lat 90, po 5 tyś marek. I exia z mamuśką juz nigdy więcej nie wspierały drugiej żony dziadka :P Ale do dnia dzisiajszego matka exi gnąbi swoja siostrę przyrodnią :( Wydzwania i jej ubliża itp :( Obrazek rodem z horroru !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) nie wiem co podejrzewać :( na razie obstawiam zatoki :( bo niby wszystko wskazuje , że to one, ale oprócz upierdliwego bólu twarzo-czaszki boli mnei też tył głowy i srkonie mi pulsują - i wogóle jest mi zle .......................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi zmroziło mnie.. u naszej exi jest podobne nastawienie, tyle, ze to jej rodzice się roziwedli ale mtaka pomimo, że sama założyła nową rodzinę do tej pory przy każdym spotkaniu rodzinnym bluzga na jej ojca biologicznego, z którym kontakt się jakoś urwał (nikt nie wie dlaczego.. :D dziewczyny minęło 30 lat! mrożą mnie takie historie, bo widać jak czasem taki jad się sączy przez pokolenia a przecież wystarczyłaby odrobina dobrej woli i nikt nie potrzebowałby psychologa ani przenoszenia swoich żali na innych, mniej lub bardziej spokrewnionych... czasem mnie to przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka Skoro tak sprawnie Ci poszło..........to ja mam okna do umycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna......Ka, poprawie sie za moment. A więc słuchajcie: jestem po rozmowie tel z moim mężęm. Zadzwonił i tłumaczy mi, że jak kupi motor, to zaoszczędzimy na czasie i benzynie, bo bedzie motorem szybko i sprawnie jeździł do pracy. Zaś samochód będzie tylko moim autkiem:P Ja mu zaś na to, że szkoda tyle tracic, sprzedajac rower i kupujac motor, bo jesli rozpatrzymy perspektywę długo okresową, to na motorze tylko sie straci. Zaś inwestycja w bizuterie jest pewna i na niej sie nie straci. Kamienie szlachetne zawsze sa w cenie, na dodatek na wypadek ich wartość wzrasta w niespokojnych czasach. Wiec jeśli mamy do sprawy podchodzic ekonomicznie i strategicznie, nie zaś emocjonalnie i wedle \"mojego widzimisię\" warto zainwestować w kamienie szlachetne. Na co mój mąż po chwili milczenia: to niech rower juz zostanie:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A swoja drogą to współczuje twojemu takiej żony :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam chciał..... i wiedział:P:P:P:P:P:P:P Celi, ja sobię czasem współczuje, jak ma takie pomysły:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) egoizm jest booooooooooooski co ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no ale pomysły naszych też są niezłe :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to chyba zatoki + migrena :( mogę juz oddychac, kropelki są rewelacyjne :) ale nadal tył głowy mi odpada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja specjalnie wyskoczyłam z tą bizuterię, żebu mu utrzeć nosa i pokazać, że ja też potrafie miec nieziemskie potrzeby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×