Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Babko ja conieco wiem w tym temacie... Doczepianie nie osłabia cebulek. No chyba że masz słabe włosy i do nich pragniesz doczepić bardzo długie pasma. Bo to w gruncie rzeczy waga doczepionego pasma może osłabić cebulkę nienaturalnie i nagle ją obciązajac... Idąc dalej, u Ciebie myślę, ze warto byłoby je zagęścić dodatkowo, więc koszty takiego zabiegu wahałyby się w granicach przynajmniej 700 zł w dobrym salonie fryzjerskim przy średniej długości doczepianych pasem,... Kolejna uwaga to taka, że musiałabyś brać pod uwagę, czy odpowiada Ci fakt, że miałabyś wrażenie przeczesując sobie włosy dłonią jakbyś miała w nich jakieś posklejane paprochy... bo włos naturalny jest stapiany z tym doklejanym i siłą rzeczy wiąże się to z występowaniem czegoś na podobe małych strączków niedaleko skóry głowy... No i trzeba uważać przy wszelkich zabiegach stylizacyjnych... przy prostowaniu prostownicą tudzież nawijaniu włosów na szczotkę przy suszeniu, bo przy większej nieuwadze można sobie oderwać jakieś pasemko... No a z tych dobrych stron... Moja koleżanka przedłużała sobie włosy w listopadzie i chwali sobie to jak teraz się z nimi czuje i mówi że nie miała jeszcze z nimi większych kłopotów... No i w efekcie bardzo ładnie jej w długich włosach, a wcześniej miała takie krótkie byle co z pięcioma na krzyż niteczkami... Tyleże gdy poznała faceta, a on chciał zanurzyć rękę w jej włosach cofnął ją nagle jak oparzony i patrząc się na nią dleikatnie zdziwonym i przerażonym wzrokiem powiedział, że ktoś jej chyba zaplątał gumę we włosay :D Bo am je posklejane :D Tak więc wybór należy do Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, ale tematów wrzucacie. Ja włosy mam kiepskie, paznokcie takie sobie. Kiedys miałam tipsy, niestety - zniszczyłam nimi paznokcie i długo, długo doprowadzałam je do stau sprzed tipsów. Włosy maluję, na pazokciach robię sobie sama wzorki, jakoś się \"przechodzi\". Dobrze że emilki doszły do dziewczyn, wiecie - jak patrzę na małego to jakbym swojego widziała, tylko oczka były większe i włoski dłuzsze. Ale juz mi się chce własnego, a niestety, nie ma... :-( I nie wiadomo czy będzie. Ech, los ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, będzie, bedzie...zobaczysz, że będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny.Przede wszystkim przydałaby mi się wizyta u porządnego stylisty. W każdym razie muszę coś zrobić, bo wiosna idzie, a jak wiadomo na wiosnę trzeba coś zmienić-faceta lub fryzurę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko, dlatego ja w tym roku wybrałam też fryzjera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, pamietasz, jak kiedys spiewałas na forum, od czego jest fantazja??? Żeby bawic się na całego, po zmienie telefonu, tak dzwonia do mnier znajomi.... :P Dzieki za inspirację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako , ze ja mam i nową fryzurkę i nowy kolorek - to czas zabrać sie za dalsze miany :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No np jakis książe byłby mile widziany :D:D:D:D:D:D:D albo jakis szejk :D:D:D:D:D:D no dobra moze być trochę biedniejszy ;) nie macie jakiegoś na zbyciu ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używany tez może być :D:D:D:D:D:D:D:D byleby bez exi i paisrbów - drugi raz tego nie wytrzymam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, skoro szej...to moze mieć juz jedną żonę, ale spokojna głowa, ich obowiazkiem jest traktować żony równo. Jesli jednej kupi mercedesa, to drugiej też MUSI!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpi, woli poczytać ;) ja tam swojego Połówka za nic bym nie zamieniła, ale nad włosami też się zastanawiam, mam już farbkę nawet ale jak już kupiłam to przyszło mi coś innego do głowy, może coś jaśniejszego nieco, pasemka? Agata, dlaczego 😠 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wystarcza ksieciunio. ;-) Biedny, ale zakochany... A jak jeszcze będize kupował coś na allegro to wypróbuje metodę Ani ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka tylko przypilnuj, aby sie to ukrytym kredytem nie skończyło :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, oj niegrzeczna dziewczynka -nie będzie dobranocki za karę :D:D:D:D:D:D:D:D a tak powaznie to fajniusio, ze z nami siedzisz dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiało chciałam ja Tobie, yenka, zasugerować. ;) Mój tez robi mi czasem niespodzianki np kupi jakąś tarczę do roweru za jedyne 200PLN, po prostu okazja:P :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój szejk nie miał mercedesa tylko konia. Też piknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę z Wami i z Niunią, ale mam wrażenie, że ona czasem woli się sama bawić..serio, taki maluszek a jak się czymś zajmie to wystarczy, że czasem na nią zerkam, a najbardziej lubi właśnie przeglądać książeczki (czasem do góry nogami) dlatego się śmiałam, że woli poczytać ;) ale w końcu trudno się dziwic, dla niej przecież wszystko jest nowe i wszystko trzeba dotknąć, poklepać, otworzyć, polizać, a to czasochłonne zajęcia przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmo, ja lubie czytać długie emaile - i nie zasypiam przy nich. Ale dysponuję ograniczonym czasem i dostepem do emaila, więc moze być tak ze trzeba poczekać na moje odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, zafascynowałaś mnie tym szejkiem z koniem... a nie był on biały???? jak był szejkiem i miał konia to przecież równa się rycerzowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I strzelba też musi u takiego byc porządna.... Bez skojarzeń proszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×