Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

to szuflada do pralki się wyjmuje? ;) nie wiem Celi, jakimś proszkiem, ajaxem może? Serduszko, kwiatuszka dostałaś ode mnie na drugich, żeby nie było ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - dzięki :D:D:D:D:D:D:D a ten nalot podzie precz??? :( ja nawet dopadłam dziewczyny na uczuciowym taka zdesperowana jestem ta pralką :( ehh chyba mi odbiło na punkcie czystości :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wersji hard możesz polać domestosem:P Tylko łapawice włóż! Wtedy godzinka leżakowania i śluzik precz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmuś jak to zobaczyłam blee to nawet wybielaczem spryskałam :( a to dziadostwo dalej tam sobie siedzi fuujjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie domesteos - Ani ratujesz mi życie :D:D:D:D:D:D Dobra zmykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak strasznie wstrętnie, polej Domestosem i włóż do miski z wodą, potem umyj i dokładnie spłucz. Rękawice!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, wczoraj taki sam tekst rzuycił mi pan, gdy mówiłam mu jak wyłączyć alarm w aucie:P :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam Wam kilka zdjęć mojej Niniaśki :) na razie uciekam buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo praleczka wyszorowana :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja pekam z dumy :D:D:D:D:D:D:D:D Emmuś juz biegę podziwiać Niunie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - wstrętnie az tak bardzo nie było- tylko ja się brzydzę takich śluzowatych nalotów -bleeeeeeeeee :( no i chciałam czegoś użyć co załatwi to za mnie, a ja nawet nie będe musiała szmatką dotykac :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooooooooooooooo Drogie mamusie ;) Garni i Emmuś macie śliczne dzieci ;) Emmuś, a twojej Niunia ma już ząbki ?? no i jak wychodzi ci ich mycie????? czy mzoe takiemu szkrabowi nie myje się ząbków ?:( Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani! Prasowanie!? NIENAWIDZĘ!!! I całe szczęście uprasowane mam wszystkie ciuszki... Wstyd się przyznać, ale od prasowania pościeli i wszystkiego co nie stanowi części mojej garderoby sprytnie się wymykam i zostawiam to mamusi :P Boję się tylko, że jak kiedyś wreszcie będę miała to swoje upragnione własne mieszkanie, z czasem może nawet dom, a w nim rodzinę, to dni w których prasowanie stanie się koniecznością ostateczną,będą dla mnie apokalipsą wewnętrzną! Niecierpię prasować... :O Emmo... mebli nie ruszam... bo tak jak stoję jest dobrze... Z resztą inaczej się nie da :P Ale szafe wewnątrz uporządkowałam. Zimowe grube rzeczy upchnęłam na samo dno a na wierzch wygramoliłam lekkie zwiewne kolorowe ciuszki :) I tak weselej mi się zrobiło. Do tego dochodzi jeszcze słonko na zewnątrz... CUDO! No i zachciało mi się słodkiego. I też chciałam spróbować coś upiec... Ale na chęci się skończyło, bo mam deficyt mąki :O Ale za to Ty przesłałaś zdjęcia Słodziuchnej Niuni i w pore zaspokoiłaś mój głód na słodkie :) No i za kwiatka odpłacam się 🌻 :D Celi matko, a Ciebie to wzięło!!! A okna pomyłaś?? Ja właśnie skończyłam się gimnastykować i pracować nad mięśniami w ćwiczeniach siłowych, potem wzięłam prysznic, zjadłam obiad, który sama naszykowałam i spowrotem zamknęłam się w łazience. Urządziłam sobie domowe SPA ;) I czuję się jak dziecko, tak rześko i lekko :) A za chwilę zabiorę się za pazurki przy rączkach i stópkach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi Niunia ma ząbki...cztery! :D a myję jej taką malutką szczoreczką nakładaną na palec (mój, nie jej ;) teraz śpi to ja się doprowadzę do porządku bo jestem cała w mące i w ..ciasteczkach niuniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmuś - az 4 ??? a ty nic nie mówisz - nie opiłyśmy jeszcze ząbków Niuni :D:D:D:D:D:D:D Serduszko - no wzieło mnie- ja czasami mam napad ładu :( i nie moge przestać :( okna myłam nie dawno - i chyba do świąt będą nietknięte - bo ja nadal smarkam i kaszle :( i tez marzy mi się jakies małe spa ;) może pożniej sobie zafunduję , a co?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D ------------------------------------------ dziewczyny wczoraj wysiałam rzeżuchę na gazę i zaczynam sie zastanawiać czy ona zdąży mi wyrosnąć :( Niby ma juz małe kiełki ;) ale bedzie cudnie , juz widzę baranka na pięknym trawniczku z rzeżuszki i pisanki :D:D:D:D:D:D:D Jakos mnie na święta zabrało ;) A to wszystko przez to, że w tym roku zapomnaiłam i środzie popielcowej i ostatkach i tłustym czwartu - więc teraz juz się pilnuję :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz sie wydało :D:D:D:D:D:D:D:D ja chyba przestałam całkowicie zadręczać sie problemami związku :D:D:D:D:D:D:D ale wiecie co, takiej codzienności potrzebowałam :D:D:D:D:D:D:D:D No i jest mi z nia cudownie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Oby tylko Edzi nie spotkac do świąt na schodach :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko zerknełam na te podawane linki - i juz nic nie rozumiem :( kiedyś czytałam, ze trzeba karmiąc dziecko unikac ryb (bo metale ciężkie), mleka(bo powoduje kolke u dziecka), warzyw strączkowych, ostrych przypraw itp. Teraz po lekturze tych linków dochodze do wniosku, że te porady sie wykluczają :( a poza tym taka karmiąca mama najlepiej gdyby powietrzem zyła :( Ja chyba od razu zdecyduję się na butelkę - tak na wszelki wypadek :D:D:D:D:D:D:D:D:D A no własnie a jak to jest z biustem po karmianiu ? wraca do normy czy nie? Emmuś Yennka wy macie juz dzieci niessące ;) No jak właściwie jest co ??? Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, rzerzucha spokojnie Ci do świąt urośnie :) Widzisz, u mnie chyba podobnie zaczęło się dziać... Może to za przyczyną pięknej wiosennej pogody chce mi się bardziej skupiać na tym co wnosi za sobą do mojego życia codziennego jakąś sporą dawkę radości, szczęścia nawet... Od wszystkich dołującyzh myśli, od wszystkich nerwowych spraw staram się ilozować i oddalać na bezpieczną odległość. Nie ingerujęw stresujące sytuacje, tylko biorę to, co mi daje radość!! Co wywołuje uśmiech :D Taki szeroki... A ostatnio poznałam mały trzyletni skarb A.... jego córeczkę... Jest boska! Spędziłam z nimi trochę czasu i zauroczyłam się tą dziewczynką... Ona chyba też mnie polubiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, co do diety kobiety karmiącej, to ja nie wiem za wiele. Tylko poszperałam i wkleiłam to , co znalazłam. Fakt. Wiele z tych informacji zaprzecza samym sobie. Bo raz jest napisane tak, a w innym artykule jeszcze inaczej. Ale to chyba dlatego, że to zawsze indywidualna kwestia każdej karmiącej. Każdy ma inny oraganizm. Tak samo małe dziecko. Jedne dzieci nie toleruję takich składników, inne jeszcze innych itp. Jedne tolerują to co inne odrzucają i na co reagują kolkami itp. Daltego najpierw poleciłam lekarza. Bo to jest chyba najbardziej pewne źródło... Choć i z tym bywa różnie niestety. Ale mam nadzieję, że Garni wreszcie dojdzie do ładu z Kubusiem. I oboje będą mieli uśmiechy na bużkach! Mama będzie zadowolona i synuś... a i tatuś przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) nooo wiem, ze to zrobiłas aby pomóc, a nie utrudniać :D:D:D a jak tak z ciekawości zajrzałam- pomyślałam, ze karmiącej straszyć nie będziesz ;) no i wyczytałam co wyczytałam - i szkoda, ze zdjęcia sobie nie zrobiłam - bo zobaczyłabyś najgłupszą mine świata :D:D:D:D:D:D Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam najgłupsza ;) Ja chciałabym zobaczyć tę WYSTRASZONĄ i ROZWRZESZCZONĄ :P I żałuję właśnie że takiej nie mogę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale pokrzyczałam dziś troche na kochankach. Bo mnie jedna taka prawie moja rówieśniczka wyprowadza z równowagi swoimi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Dorwałam sie chwilowo do kompa!Emmus🌻-Niunisia-cud-miód, słodziutka jaka! Cała mama-malutki klonik Emmusi.Garni🌻-nie umiem otworzyć chomika, a też chce Kubulka zobaczyc maluskiego...Aha-trzeba pic bawarke-to na przyrost mleka, a nie wolno cebuli, i zadnych wiatropednych(!)warzyw-kapusta, grochowa, fasolowa , bób. Nieciekawie wspominam mdłe zupki z okresu karmienia-ja lubie ostre i slone smaki, wiec sie katowałam , az najmłodszy osiagnał wiek ''dojrzalszy'' ok4-5 mies. i mozna było zaczac jesc normalnie, bo mu kolka mineła.Celi🌻-zrobiłam i wszamałam zydowska-mniam.Serduszko🌻-pozdrawiam cieplutko-u mnie stres za stresem , az sie pisac nie chce-zwłaszcza,ze świeta ida-nie bede przynudzac. Pozdro dla wszystkich!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko no to ci opiszę ;) a więc ja mam odłączone głośniczki - mam słuchawki, więc włożyłam sobie słuchaweczki na uszka - zaznaczam piękna fryzurka nawet z odrobibną lakieru, rozsiadłam sie wygodnie, właczyłam twojego linka, i pijąc kawusię sobie czytałam i nuciłam w rytm aż tu nagle ................................. kawa wylana, słuchawki z głowy zszarpnełam tak, ze az się odłączyły od kompa i wyrwały mi garść włosów :( - ale to było mocne :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No dobra koniec głupot czas na relaks ;) właśnie zwalczyłam skórki u łapek teraz piling z cynamonem na ciałko i jakis balsamik i nózie pójda w ruch :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net, w żadnym wypadku nie przynudzałabyś pisząc o swoich problemach! Życzę Tobie aby się rozwiązywały gładko i abyś miała coraz mniej powodów do stresu... Trzymaj się kochana! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net ;) no co ty ? wcale nie przynudzasz ;) to, że ja mam napad głupawkowy nie znaczy, ze ty nie możesz się nam wyżalić :( lub chociaz popsioczyć ;) Ba, nawet wypada, aby ktos mnie na ziemię sprowadził :D:D:D Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi ja też częściej operujęsłuchawkami. Takie linki otrzymałam od mojej kuzynki. Ta z kolei od dowcipnych kolegów ;) Moja reakcja była podobna. Ale silniejsza przy wypatrywaniu kropeczki... Siedziałam sobie spokojnie ciesząc się z dwóch poprzednich poprawnych odpowiedzi w teście i liczylam na kolejną... Moi rodzice pili sobie kawe w drugim pokoju. Aż tu nagle mój RYK A oni z tego krzyku przybiegli do mnie wystraszeni, że jakaś krzywda mi się dzieje... No to ja ochłonęłam troszke i mamusię poczęstowałam teścikiem. :D byście widziały jej reakceję :D Ale czasmi dobrze jest tak się wstrząsnąć przez sekundę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko - a twoja mamusia to zdrowe ma serduszko?? ja bym swojej tego nie zrobiła :( Ale za to zrobiłam J. - no i się do dzisiaj z niego śmieję :D:D:D:D:D:D:D on przez 3 godziny w kółko powtarzał oj celi, oj celi , oj celi do tego miał taka mine :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×