Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Groszek, bomba..... ja od razu zabrałabym się za przestawianie ściany w kuchni i wywalanie drzwi, ewentualnie inne rozwiazanie układu. Ale przedpokój jest bomba, mały, proporcjonalny do wielkości, bardzo dobrze ktoś pomyśłał. Bo tam, gdzie są drzwi, mozna by pokombinować z szafa wnękową, a drzwi zrobic przesuwane... I gdybym miała taki układ jak tu przy moim metrażu, zwariowałabym, kiszki i długie korytarze, beeeee..... Jeżeli wywaliłabyś drzwi i sciane, masz miejsce na szafę i stolik. Ale układ jest znakomity.... Fajna przestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie. Ani, a opisz dokładniej co byś zmieniła, bo ja póki co nie mam jeszcze koncepcji. Ale chciałabym wywalic jakąś ściankę w kuchni tak żeby ,eble 2.50 m. zmieściły mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja dzis chorutka:( grypsko wredne zoładkowo-jelitowe i migra do tego-komplecik przedswiateczny!Zbytnio nie popisze wiec. Jagódko-jestem z Toba, wiesz o tym. Ninke-🌻i w ogóle pozdo dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, podoba mi się Twoja propozycja :D I cieszę się, że podoba Ci się mieszkaniunio. A tak swoją drogą, jak zrobimy jeszcze w przyszłości osiedle strzeżone, to wartość dziupli wzrośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, to chyba wszystko juz wiesz.... Podobnie myślimy:) łazienka-pralka-umywalka. Szafa w korytarzu. Ściana kuchni drzwi w kuchi i ściana-stół, w sam raz na taki 80x80przy scianie Pamietaj, że to północ, wiec każdy luks cenny. Rozjaśniaj jasną podłogą i jasnymi ścianami, ale bardziej ciepłe kolory, bo to północ. Ale beż też byłby piekny albo ecru tylko chłodniejszy robi sier klimat całości. Przy tej wysokości możesz bez obawy kłaść deski na legarach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy wejściu szafa może mieć lustra, optycznie powiekszy przedpokoik. I problem lusta się rozwiązuje. Podosnie w łazience. Ale jest super ustawne i kształtne. W 3. gra Myslovitz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, w takiej lokalizacji i takim budynko stale bedzie wzrastać. Stara zabudowa, nowe bebechy. Super!!!!!!! Jaką wysokość mają okna?????? Bo zapomniałam sie zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Przytulam wszystkie stroskane ;) Groszku - nooooo extra ta twoja chałupa ;) No kochana to teraz sie nie wymigasz- musisz na parapetówke wirtualną zaprosić ;) Bardzo podoba mi się układ ;) - jedynie ta skosna śćiana w kuchni nie bardzo - ale to ponoć szczyt nowatorstwa budowlanego ;) Ale będziesz miała odlotowy domek ;) GRATULACJE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jak mi powiedziałaś, że 27 metrów, to sie zastanawiałam, jakie to maleństwo i jak to musi wszystko wyglądać. Pewnie w rzeczywistości wygląda toinaczej, ale na planie jest bomba. A juz tyle planów widziałam, przerabiałam, to mam wyczucie, jak ten szkic przenosi sie na realne wymiary... Groszek, jak zdążyłaś zauważyć jestem zachwycona! A nie wszystkie tam mieszkania i rozkład wyszedł im tak jak w przypadku Twojego kącika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ja wynajmowałam pierwszą kawalerkę to miała 29 m , a miałam tyle rzeczy że mozna było po niej na rowerzez jezdzić :D:D:D:D:D:D Ale wszystko zalezy od układu ;) A Groszek wybrał piekne mieszkanko ;) Tylko pamiętaj Groszku w pokoju ustawiaj tak meble aby kanapa nie była na przeciwko drzwi od łazienki :P bo jak zaprosisz kogoś to bedzie głupio mu korzystac z wc ;) Groszku a masz juz wizję podłóg i kolor ścian - wiem, ze gdzieś będzie groszkowy, ale gdzie ??? ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kawalerka miała 35 metrów. Pokój połaczony z kuchnia, malusia łazienka, przedpokój i garderoba;) dzieki niej miałam w pokoju tylko: witrynę, komodę, komodę wąską, biurko. Sofę granatową, fotel biały. I bufet z wysokimi taboretami. Rower! Menle były sosnowe. Wtedy miałam taki kaprys. Ściany błękitne, szafki w kuchni - żółte, a podłogę bukową. Łazienka z racji swej maleńkosci była biała, ale miała dekory z mozaiki. A później jak pojawił sie mój, było straszliwie ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, miałaś rację że Celi się zaraz podzieli dobrymi radami. Super, że Was mam :D A co do szczegółów to własnie myślimy nad nimi z Ani, przyłączysz się? Panele pewnie będą jasne, ściany jasne i ciepłe słoneczne kolory... pastelowa gruszka na przykład, wanilia. Łazienka będzie w naturalnych kolorach, piaskowych z elementami może oliwkowej zieleni a może nie, umywalka na szafce? Meble kuchenne BRW w kolorze Calvadosu. A na przedpokoju szafa z lustrem i.... moja wypasiona lampa, jak mi ją w końcu J. odda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, calvados mówisz;) Bardzo ładny kolor.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, calvados z BRW do szybkiej sprzedaży????? te chyba maja fronty w kształt mydełka, czy jakos tak??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta ściana do kuchni wg mnie mogła by być z lukswerów np żółtych ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.brw.com.pl/ celi, a coś ty taka ignorantka;) Groszek, ale oni maja fajne szafki rogowe. Kupisz sobie ten zestaw poczatkowy za 949PLN, a potem chyba mozna sobie zbudowac własny zestaw. Własnie ogladam, bo mam chwilke wolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A która, ta przy kuchni czy ta od okna?????? Bo jak ta pierwsza to OK, ale ta druga za drzwiami to chyba nie[potrzebna. Moizm zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ignorantka??? :( juz znalazłam :D:D:D:D:D:D:D i juz nawet wiem co to ten calvados :P Fajne ;) Groszku - fajne meble tez sa teraz w Leroy Merlin - takie troche podobne do mebli Ani ;) I tez w bardzo przystepnej cenie ;) Ale nie mają tego na stronie www - trzeba sie przejechac do sklepu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że dziś jest koncert Rubika u nas:P Oczywiście się wybieram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - a może zaprojektujemy mieszkanie Groszka??? tylko ciekawe czy ona chciałby w nim pózniej mieszkać? :D:D:D:D:D:D Bo ja ostatnio lubię lukswery :O i wszędzie bym je wpychała nawet tam gdzie nie pasują, bo mnie one wszedzie pasują :D:D:D:D:D:D J juz resztke włosów z głowy wyrwał, abym dała mu spokój z lukswerami i nawet żebym sie odczepiła to powiedział, ze będe mogła je sobie w ścianie na korytarz zamontować :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - to nagraj dla Kubusia jak juz tam będziesz :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w jego dok dogrzebałam sie do skanu rzutu naszego M więc wam wyśle na @ jak będziecie chciały zobaczyć w czym będe sie gniezdzić :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, złapałam sie na tym samym... Tylko, z mojego doświadczenia, że takie uwagi trzeba zbierać, bo ktos cos potrafi ciekawego dorzucic, na co samemu kompletnie by się nie wpadło. Pianino pierw miało stać w pokoju, a stoi w pracowni. Szafy pod kątem w korytaczu. Rozplanowanie oświetlenia w łazience. Czy w końcu kluczowy nasz problem, jak połozyc podłogę w salonie i kuchni.... Zawsze jest taka wymiana, moi znajomi nawet potrafili ciągać nas na plac budowy;) Ja nie przepadam z aluksferami, podobno juz są mało modne, przynajmniej tak twierdzą moje wnętrzarskie magazyny. A wiadomo, jak to z gazetami jest, raz jest, raz nie jest, kto zapłaci, tego na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać, że mnie chodzi o VIP :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×