Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tequilka22

okropne bóle żołądka......................

Polecane posty

spotkał sie ktos z czyms takiem..... czasami bole mnie strasznie żoładek, wczoraj zaczął po południu, wieczorem strasznie bolał, a w nocy nie wiedziałam juz co mam z sobą zrobic... płakałam, darłam sie.... ok.4 nad ranem zjadłam 2 ibupromy.... mogły mi zaszkodzic, ale pomogły. wstałam o 9 rano i dalej czuje jak mnie boli, ale na szczescie mozna to zniesc.... co to moze byc ??? do lekarza pojde jutro dopiero bo pierwsze musze zarejestrowac sie w up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może grypa
żołądkowa teraz taka panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może grypa
moze jak pojdziesz i powiesz ze tak strasznie Cię boli to Cię przyjmą co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to nie jest grypa.... ostatni raz taki napad miałam jakies 2 tygodnie temu.... a tym wczorajszym to sie przestraszyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może grypa
kurcze to nie wiem... jak Cie lekarz dzis nie przyjmie to może powinnas isc na pogotowie? dlaczego masz sie męczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze nie jestem nigdzie zarejestrowana i jak sie zorientuja to kaza mi płacic za badania a za barzdo nie mam z czego i dlatego pierwsze musze sie zarejestrowac w urzedzie pracy a potem dopiero do lekarza isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie byłam zarejestrowana w urzędzie i spokojnie do lekarza chodziła. mnie też bolał bardzo żołądek, dostałam jakieś dobre tab. i przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może grypa
:( nie wiem co to może być nie chce niczego doradzac zeby nie zaszkodzic Twojemu zoładkowi. Rozumiem ze ten bol nie wynikl na wskutek zjedzenia czegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 100 % nic złego nie zjadłam... rano zjadłam bułeczke na sniadanie, ok 12 zupke warzywna, ok 15 paste rybną z chlebem.... i o 16 sie zaczeło........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może grypa
kurcze to nie wiem... współczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×