Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

candida

konkubinat

Polecane posty

Nie niestety to nie jest prowokacja. On chce intercyze i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie podpisze to pomysli ze lece na jego kase od wielu to juz słyszałm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam murzynka
powiedz mu ,że chcesz miec zapewnioną przyszłośc i dziecko tez, nie daj sie w intercyzję wplątac i niesłuchaj innych zazdrosników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to wszystko takie proste . jakich argumentów mam uzyc ?? zeby wybic mu to z głowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam murzynka
ty jestes biedaczka czy jak? to jak się stało ze bogaty wziął sobie taka biedaczkę i chce się zabezpieczyć przed tobą? jestes jakas oferma i on to widzi. niemasz klasy , ma ciebie za biedną panienke której uratował zycie i wyciagną z biedy. dzieki niemu masz dom , masz gdzie mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do bogatych sie nie zaliczam zwykła rodzina (od wypaty do wypłaty ) tak miałam u rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam murzynka
no moze przesadziłam z ta ofermą , ale nie znalzłam innego słowa. panienka której sie trafił bogacz i powinnas się cieszyc wdg niego ze masz dom i stac ciebie na wszystko dzieki niemu, no ale daje ci do zrozumienia ze jak mu sie znudzisz to ciebie wyrzuci bez grosza i wrócisz do mamy. chcesz tego?intercyza w tym przypadku to to samo co bycie w konkubinacie dla ciebie. tylko ze z konkubinata wyjdziesz szybko i bez kasy a z rozwodem będzie papranina i tez bez kasy wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez o tym mysałam i tak nic nie mam i tak . Tylko ze potem mam prawo do renty rodzinnej a tak nie . pracuje na pół etatu wyobraz sobie moja rente lub emeryture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już wiem, skąd u tak wielu mężczyzn przekonanie, że kobiety są materialistkami to smutne, co piszecie, dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa przykre jest takie życie :O Zastanawiam się po co w ogóle tacy ludzie, z takim podejściem, się ze soba wiążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to po co, odpowiedź masz nieco wyżej żeby mieć rentę rodzinną np. albo pół domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dwie kolezanki sie zebrały Ewa33 i katarina Witt i wiedza wszystko najlepiej tylko krytykowac potrafią co wy myslicie ze tylko o kase mi chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×