Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatroskana mama

Jak pomóc synowi ?

Polecane posty

Gość zatroskana mama

Niestety nie ma on szczęścia w miłości, ciągle jest odrzucany. Przez to się załamał chyba:( Jedyne o czym teraz mówi to pieniądze i jak zmieni swoje życie, co sobie poprawi w wyglądzie itp Moim zdaniem jest noramlnym facetem ale on ciągle widzi u siebie jakieś wady...... Kiedyś lubił kobiety, teraz to je nienawidzi, wyraża się w bardzo pogardliwy sposób...On taki nie był :( Wychowany był w szacunku do nas:( Jedyne o czym teraz mówi to pieniądze, pieniądze, pieniądze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jest w przedziale wiekowym 15 -18 lat... to jednak licza sie pieniadze młode kobitki lubia miec tzw.sponrorów :o..... i tu pewnie pies pogrzebany ;) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana mama
22 lata studiuje, nie wiem co mogło aż tak radykalną zmiane spowodować... :( Z takim nastawieniem do kobiet szczescia nigdy w zyciu nie bedzie mial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może napisz, czy rzuciła Go niedawno dziewczyna ... To by wiele wyjasnialo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana mama
miał jedną dziewczyne w wieku 18 lat , potem nic, od przyjaciol wiem ze wiele razy sie zakochal ale nigdy z wzajemnocia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ... o może właśnie teraz zakochał się bez wzajemności w jakiejś dziewczynie, ew. dziewczyna skrzywdziła Go w jakiś sposób ? Stąd niepochlebne wypowiedzi na temat kobiet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatroskana Mamo, Wiem, że chcesz jak najlepiej, że martwisz się i odczuwasz Jego ból, ale niestety nie możesz przeżyć życia za syna. Przede wszystkim zwróć uwagę, że jest jeszcze bardzo młody. Nie musi na gwałt teraz kochać i mieć kogoś. Przyjdzie czas, w którym odnajdzie miłość z wzajemnością. I to będzie ten czas, jego czas. A teraz pozwól Mu żyć jak żyje, możesz najwyżej podpowiedzieć Mu , a raczej porozmawiać z Nim co lubi i żeby teraz temu się poddał. Nie wiem czemu, może sportowi, może fotografii.... Tak przy okazji kobiety uwielbiają mężczyzn o artystycznych zainteresowaniach. Być może ma takie ukryte talenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×