Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MRNEMO

Dlaczego polskie laski tak się nie ubierają ?

Polecane posty

Gość pracownik wyższej uczelni
Jeśli kolo mówi o dziewczynie/kobiecie - laska, to na niego mówmy "pindolek". Ładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co byl za film
pewnie mowi po angielsku i nie zrozumialas o czym mowili ;) moze nie nabijali sie z jej ubioru tylko np. z tego co zrobila lub charakteru! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Golym okiem widac ,ze to Wloszka . Radze nie zabierac glosu, jak sie nie wie o co chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgredek009
dlaczego polscy faceci nie noszą skurzanych spodni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumer_Wilis_1988
zgrdek a to cie podnieca ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgredek009
może tak, może nie...lecz nie w tym rzecz...chodzi o kwestie gustu...i dobrego smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skórzane spodnie ŚMIERDZĄ
Skórzane spodnie ŚMIERDZĄ ! Pochodźcie sobie w nich cały dzien, zdejmijcie i powąchajcie. Co czujecie ? Smród ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brianna
Smród? :D Czego niby? Chyba zapach skóry :D Nie wiem co to za spodnie, porzadne sa na podszewce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skóropodobne spodnie śmierdzą
Sorry- miało być "Skórzane"- w sensie skóropodobynm- to jest obrzydliwa cerata, której nie zaakcpetuję. A w skórzanym pewnie nie jest zbyt wygodnie, nosząc je na codzien ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brianna
Ja mam skórzane czarne Levisy z miekkiej skoreczki i sa super wygodne . "Skoropodobne" (jak to brzmi!) to po prostu tandeta . Tylko prawdziwa skóra sie liczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie - co skóra to skóra ! niemniej jesli kogoś nie stać - skóropodobne są znacznie tańsze a czasem wygladają nawet lepiej od skórzanych (raczej tylko te formowe lub z wyższej półki) , niestety nie ma tego komfortu noszenia , na pewno już nie nadają się na \"upalne dni\" kiedy ciało się poci! no ale coś za coś - albo cena albo komfort... Natomiast prawdziwa skóra - \"oddycha\" , przepuszcza powietrze! (co najwyżej od czasu do czasu można wtedy wyprać podszewkę). Czekamy na fotki polskich dziewczyn w skórze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość small_black_coffee
dziwkarska tandeta. niemodne, chyba że w klubach ,,dla panów". a poza tym osoba w czarnych skórzanych spodniach to chyba facet? pośladni jakby kobiece, ale później zwątpiłam... a do tego ten podejrzany chód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Hahaha niezły z ciebie paranoik coffee... I do tego ograniczony jak wybieg dla jeży w zoo... :/ Świetna sesja, super dziewczyna, super spodnie i kurteczka ! WZÓR do naśladowania, dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essi draven
ktos kto kupuje buty w deichmannie nie powinien sie wypowiadac w tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oses32
świetne są;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ? widzieliscie ostatnio na polskich ulicach jakies laseczki w skórzanych - skóropodobnych spodniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem facetem i jakos mi sie to nie podoba, totalne bezguscie, dobre dla prostututki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież ona wygląda gorzej
niż strasznie! czy wy tego nie widzicie gdzie w tym coś ładnego nie mówiąc już o czym sexi!!!!! otwórzcie oczy wygląda tragicznie spodnie za ciasne@ ledwo w nich idzie wyglądają bedziej na niej jak ortopedyczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba, która w tym wątku udaje kilku użytkowników, proszona jest o nie mnożenie się. Palcem nie będę wskazywać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek02
takie wielkie paniuśki.Nie lubię takiego stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba666
witam ja też lubie skórę... nie wiem czemu tak jakoś po prostu... ogolnie jestem metalowcem i nosze różne skóry.. czarne... i tez lubie kobiety w skórach uważam że są cudowne choc oczwiscie nie kazda to lubi. oczywiscie nie uwazam ze kobieta w zwyklych ciuchach wyglada nieatrakcyjnie ale skóra - kurtka, spodnie, spódnica itp - dodaja jej pikanterii.. pamietam jak kiedys z kumpela poszedłem na spacer... ona też metalów (ładna i zgrabna nawiasem mówiąc) i założyła skórę... tak ładnie przylegała jej do ciała... do brzucha, talii... wyglądała cudownie... bardzo seksownie... pozdrawiam wszystkich skóromaniaków ;] \\m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×