Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MRNEMO

Dlaczego polskie laski tak się nie ubierają ?

Polecane posty

Gość chilli81
Buaha :D Sorry ale jeżdżę za granicę i tam raczej się tak nie ubierają a jeśli już to tylko metale mają takie spodnie, nikt więcej. I żeby to była jeszcze skóra i fajna laska to może by były fajne a tak... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRNEMO
Obejrzy raz jeszcze film - nie wiem jak można tą laskę zakwalifikowac do "metali" :) , skóra jest dla wszystkich, każda/y może znaleźć coś dla siebie... Skąd wiesz ze nie znosisz ? Nosilas kiedys ? czy moze masz taką figurę że nigdy w żadne sie nie zmiescisz ? :) P.S. jak widać na załączonbym filmie ta najbardziej seksowne jednak w takich chodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka123
Boże znowu ten skórzany zboczeniec!!!!!!!! Nie słuchajcie tego co on mówi, on na tym forum grasuje od dawna i wypisuje non stop pierdoły typu "skóra znów w modzie", "skórzane i skóropodobne spodnie super modne", itd!!! TO JEST ZBOCZENIEC DZIEWCZYNY NIE ODPOWIADAJCIE NA JEGO ZACZEPKI!! A przedtem udawał dziewczynę która niby to doradza innym, że najmodniejsza jest skóra!!! Spadaj stąd zboku!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka123
A w ogóle to proponuję moderatorom usuwanie wpisów tego pana. On tu cały czas wypisuje swoje zboczone teksty, to jest jakiś skórzany fetyszysta!! Dajcie mu bana i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie się powtarzać ale powtórze raz jeszcze ninka123 - zanim sie wypowiesz zawsze przeczytaj wczesniejsze wypowiedzi! zajrzyj tez czasem do slownika wyrazow obcych - bo jest KOLOSALNA roznica miedzy ZBOCZENIEM a FETYSZEM! Jesli nie lubisz skorzanej odzieży - wypowiedz swoja negatywną oceną i ją uzasadnij ! NAUCZ SIE KORZYSTAC Z FORUM !!! Tu rowniez obowiązują pewne ZASADY ! I czy Ci się podoba czy nie - MA RACJE , skórzana odzież w naszym klimacie (szczegolnie jesień-zima-wczesna wiosna) ZAWSZE BYLA i JEST NA TOPIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka123
A można wiedzieć od czego jest skrót bdsm??? I czemu piszesz pod tysiącem różnych nicków??? Spadaj z tymi skórami człowieku co druga wypowiedź na twoich topikach jest TWOJA własna!!!! Jesteś fetyszystą i zbokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka123
MRNEMO, Ninja... to wszystko ty prawda?? ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALPHAFANKA
Wszystko fajnie, ale umiar trzeba miec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRNEMO
prosze sie pod mnie nie podszywac - ja jestem ja , moje wypowiedzi byly prawdziwe i podtrzymuje je (chociaz byc moze w ktoryms temacie ktoś się podszyl) , moje raczej latwo rozróżnić bo często zabieram glos na forum: http://www.leatherforum.fora.pl/index.php P.S. Aby nie bylo wątpliwości zaraz postram się "zarezerwowac" moj nick. A ze moje wypowiedzi ogolnie są zbieżne z poglądami BDSM - czy to się komu podoba czy nie.. tak juz jest! )tylko co do praktylk BDSM musielibysmy podyskutowac ;) , ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rezerwacja zrobiona ! ;) za przykladem kolegi BDSM - prosze o wypowiedzi związane z tenatem, BDSM slusznie zauważył (w jego temacie o dziewczynach w skorzanych spodniach) że niektórym coś się kaszani i nie potrafią wypowiadać się na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam kolego MRNEMO ze zaśmiecam Twoj temat ale musze cos powiedziec tej calej ninka123 To nie jest moj temat, w tym dziale aktualnie jest moj jeden temat na ktory zapraszam: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3226461 Po jego przeczytaniu i przeanalizowaniu wypowiedzi nawet mało inteligentny użytkownik forum zauważy że temat byl calkiem niezlym strzalem \"w dziesiątkę\" albowiem wielu facetow (zaryzykuje nawet stwierdzeniem że ponad 90 % ) nie przejdzie obojętnie wobec tak ubranej laski w skorze ( jak np. na tym filmie ktory jest tutaj tematem)! Faceci uwielbiają dziewczyny w skórzanej-skóropodobnej odzieży, być może dlatego że najczęściej taką odzież noszą te naprawde \"dobrze wyglądające\" LASKI ! osobiście zauważyłem że nawet jesli facet jest z dziewczyną czy żoną i obok taka przejdzie to i tak się obejrzy chociążby żęby skomentowac żonie \'popatrz jak ona wygląda\" jednocześnie marząc o tym aby jako wlasna tak się ubierala! Dlatego też żałożyłem taki temat aby zachęcić dziewczyn do wypowiedzi co myślą i czy noszą taką odzież! A zarazem facetow aby nie wstydzili się rozmawiać ze swoimi partnerkami o tym, naprawde wielu się krępuje aby powiedzieć wam że marzą o tym abyścię np. założyły obcisle skórzane spodnie! Jak widać nie jestem jedynym facetem zafacynowanym dziewczynami chodzacymi w skórze, na tym forum znalazlem juz chyba okolo 5 innych ktorzy mają podobne zdanie do mnie (prosze przejrzec moj temat m.in będą to MRNEMO, Hamster, ninja i jescze paru ktorych nickow nie pamiętam)! Zarzucanie mi że potrzebuje kilku nickow naraz aby popoluaryzowac moj temt jest po prostu SMIESZNE ! I mysle ze przemawia za tym zazdrosc tychdziewczyn ktore z takich czy innych powodow w takiej odziezy chodzic nie mogą i nie mają jak się pokazać swoim chłopakom (lub kandydatom na chlopakow)! Powtarzam więc raz jescze - skórzaną odzież może nosić każda, trzeba tylko ją idealnie dopasować do swojej sylwetki! Naprawde zdarzyło mi się widywać dziewczyny mowiąc otwarcie \"lekko puszyste\" ktore nosily skórzane spodnie i wyglądały w nich bardziej seksownie od swoich szczuplych koleżanek chodzacych ubranymi \"nijako\" ! moj skrot BDSM - ma związek z praktykami BDSM tj. Bondage Domination SadoMasochizm gdyż moje pierwsze wypowiedzi na tym forum dotyczyly wlasnie tych zagadnien w dziale ZYCIE EROTYCZNE, dopiero pozniej zauważyłem jakies glupie wypowiedzi w dziale \"MODA\" i podzelilem sie swoimi uwagi i z lenistwa poprostu korzystajac z wczesniej zalozonego nicku! Tematy BDSM nie sa zwiazane z modą i nie będę tutaj sie na ich temat wypowiadac! Prosze sobie przesledzic wypowiedzi w dziale \"ZYCIE EROTYCZNE\". Tutaj tylko podkresle ze BDSM nie jest zadnym zboczeniem seksualnym a jedynie pewnym urozmaiceniem, uzupelnieniem poglądów na sex! (nie wiem ile masz lat ninka123 - jesli ponizej 18 to raczej Ci tego nie wyjasnie, musisz jeszcze dojrzec)! Konczac tą przydlugą wypowiedz - ZACHĘCAM INNYCH ZWOLENNIKOW Kobiet chodzących w skorzanej odzieży do ZAKLADANIA JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI TEMATOW związanych z tym zagadnieniem w celu popularyzowania skóry wsród kobiet i , zachęcania ich do jak najczęstszego jej noszenia, itd. SKÓRZANA ODZIEŻ JEST, BYŁA i ZAWSZE BĘDZIE na TOPIE , bo jest to pierwsza odzież wymyślona przez człowieka ;) i zawsze będzie zajmować ważną pozycję w świecie MODY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkljlkjl
nie widzialam jeszcze lasi na zachodzie ktora nosilaby tkie spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśćć
Niezłe gatki, wolałbym trochę wyższe w pasie, bo wtedy lepiej widać krągłaści :-) Co do poruszania się, to laska musi mieć wysokie obcasy i kompletnie nie daje sobie rady. No cóź, praktyka czyni mistrza. PS. A co sądzicie o skórzanych spódniczkach zaprezentowanych licznie pod tym samym linkiem? Dla mnie super. Chyba kupię żonce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgirrrrrrrrrrrreww
dlatego ze nie chca zeby im ktos na d**** siedzial !!!!! Poza tym u nas taka moda na te wsiorskie ciuchy dawno minela. Stylizujemy sie na Victorii Beckham a nie na jakiejs dzi*** z Wloch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xionC rydzyk - BRAWO BRAWO BRAWO !!!! ;) Doskonaly argument! Jak to mowią na każdy argument mozna znalezc kontrargument! mgirrrrrrrrrrrreww - czaekamy na Twoja fotkę w stylu Victorii! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MRNEMO po prostu nie lubię skórzanych gaci,nie podobają mi się,uważam,że są superniewygodne,nie mówiąc już o ekologii.Lubie zwierzęta,a podróby nie wchodzą w grę,dlatego daruję sobie skórzaną odzież (wyjątek stanowią buty). A po co w ogóle spekulujesz na temat mojej figury?Prostak z ciebie i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQ++++
PRZECIEZ ONA CHODZI JAK ĆWOKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj em de czołzen łan - z ekologicznego punktu widzenia to wlasnie powinnas nosić tylko rzeczy NATURALNE, tj. skóry, welne, bawelne, itd. Nie ekologiczne sa własnie wszystkie materiały SZTUCZNE! domyslam sie ze chodzilo Ci raczej a aspekt \"ochrony zwierząt\", niemniej pamietaj ze praktycznie 100 % skór dostepnych na Polskim rynku to skóry zwierząt hodowlanych: świńskie, krowie (bydlece), cielęce i chyba najdroższe jagnięce! Nie mowimy przeciez o noszeniu skór ze zwierząt zagrożonych - aligatarow, gepardow , itp. Głupotą jest zabić krowę - zrbić z niej hamburgery a resztę wyrzucić... Jesli zabije się zwieze to trzeba ja wykorzystac majsymalnie (tak jak robily to i robia nadal ludy pierwotne) tak wiec w naszych realiach: mięso zjeść, ze skóry zrobić odzież i buty, a z kości i resztek np. żelatyne! TO JEST WLASNIE PODEJSCIE EKOLOGICZNE! p.s. Jesli dobrze rozumiem, to nigdy w takich spodniach nie chodzilas ? Skąd wiec wiesz że są niewygodne ? Jest naprawde bardzo wiele rodzajow skor i sposobow jej obrobki, kup sobie takie spodnie z mięciutkiej skóry cielęcej a idę o zakład ze nie będziesz chciala ich zdjąć! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś miałam styczność z takimi gaciami,ale to zupełnie nie mój klimat,dlatego dziękuję.Przecież mogą mi sie zwyczajnie nie podobać :-O Mam zupełnie inny styl,bardziej hipisowski ,a nie taki,jaki ma panna z filmu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niektóre super w takich
wyglądają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MRNemo dlaczego ciagle kogos przekonujesz do tych skor,jak ktos nie chce w tym chodzi to i tak nie bedzie,wiec przestan,bo to nie ma sensu,a poza tym skad Ty wiesz ze sa wygodne tez w takich chodzisz?! P.S dziwne skoro sa takie modne to dlaczego ani jeden projektant(polski lub zagraniczny) w tym sezonie nie promuje skorzanych spodni....ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludu
a moim zdaniem ma nogi typu X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowka
jest sie czym podniecac rzeczywsicie, skorzanymi spodniami, raczej wywlokowato wyglada a nie seksownie, jak dla mnie takie spodnie to szczyt tandety w zyciu bym takich nie zalozyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ************
to tak odchodząc troche od tematu skórzanych spodni: jak myslicie, ile ona moze miec w biodrach??? mniej czy wiecej niz 90??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miętówka - moze nie jestes \"odpowiednio zbudowana\" aby w takich chodzic ;) Co do wczesniejesszej wypowiedzi - jesli ktos ma mnie prawo przekonywac ze takie spodnie są \"beeee\" to ja mam prawo przekonywac ze sa SUPER ! To się nazywa \"WOLNOŚĆ SŁOWA\" ! Mysle ze w biodrach moze miec wiecej niz 90 ale jest to proprorcjonalne do jej figury ! Wg mnie Wygląda bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×