Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość UKcosmetics

clinique kosmetyki

Polecane posty

Gość UKcosmetics

dziewczyny !!! mam w tej chwili dostęp do kosmetyków clinique i jeszcze przez nastepny miesiąc mogę kupować po minimalnej cenie z UK jesli jesteście zainteresowane to piszcie co potrzebujecie ceny z tego co patrzyłam na polskiej stonie clinique mam o 50% niższe np. błyszczyki coulor surge impossibly glossy mam po 40 pln, tyle samo czarne mascary lash doubling, mydełka, lotiony,podkłady ...ale nie perfumy -kosmetyki oryginalne,nowe i nieprzeterminowane zeby ktoś nie pomyslał mozliwy odbiór osobisty w warszawie przy większej ilości cenny jeszcze niższe mój mail diaz11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje clinique na bezcłówce w USA i płacę jeszcze taniej bo 1/3 ceny na lotniskach. Ale ja tym nie handluje :) tylko pisze informacyjnie jakby ktoś miał rodzine albo coś takiego.. żeby wiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ukcosmeticks
Lepiej sprzedaj na e-bayu, pojda jak maslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łiiiiiiiiiiiiiiiiiiitam
ja sobei wolę kupić w Sephorze:) Przynajmniej mam jakąś przyjemność kupowania i wybierania, a nie stres, ze nie wiem, czy do mnie dotrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm ja
a perfumy? clinique heart? np 50 lub 100 ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ukcosmeticks
llliiiiiitam, nie wiesz co mowisz, w sephorze to sobie kupisz 1 drogi kosmetyk na rok, a przez internet mozesz miec za ta sama cene 4 z dostawa do domu, wystarczy miec sprawdzona osobe. Ja mam problemy ze skora i musze kupowac krem do rak, ktory kosztuje w sklepie 60 funtow, ZAWSZE go kupuje na e-bayu i place od 5-30 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarcia
no i kupiłam u UKcosmetics i powiem wam że za 3 kremy zapłaciłam 130 pln i dostalam jeszcze gratisowo kredke do oczu i cienie i wszystko dotarło szybciej niż myślałam a bałam sie ze znowu jakiś szmelc kupie ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc .Moglabys mi przeslac na emaila jakie masz kosmetyki, chcialabym jakis bardzo dobry krem do rak, zel pod prysznic, i jakis super krem dla kobeity wieku 52 lat.Chetnie tez bym kupila jakis blyszczyk.Jelsi nie sprawi ci to klopotu to wyslij mi na emaila jakie masz komstyki po jakich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala07
Witam! potrzebuje kremy Clinique dla osoby po "50" - kremy na dzien, noc , pod oczy, regenerujące itd. Mam dość wrażliwa cerę i kosmetyki tej marki są dla mnie doskonałe a nie bardzo stać mnie aby kupować je w sklepie. Pozdrawiam i czekam na wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×