Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kangurek

surówka do obiadu z selera naciowego-zna ktoś?

Polecane posty

mam własnie ten seler czy moge dodać do do durówki.Np do kapusty pekińskiej? a moze Wy forumowiczki macie jakiś przepis z tym warzywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubie naciowy z dipem czosnkowym. Kroisz seler w węższe słupki, do tego robisz sos czosnkowy dość gęsty, i wsuwasz do obiadu maczając seler w dipie...Proste i pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w związku z tym, ze seler jest afrodyzjakiem zajadam sie gotowanym:) najpieiej z rosołku, ale taki samotnik z wody też pyszny, seler plus buraczki utarte plus chrzan równiez dobre, specyficzne, ale smaczne:) poza tym przeciez mozna seler poddusic z marchewką jak do ryby po grecku i równiez jest wysmienity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kangurku.........ja dzisiaj właśnie miałam taką sałatke do obiadu:-) seler obieram jak rabarbar i kroję w miarę cienko, do tego pekinka, czerwona cebulka w piórka, kawałek czerwonej papryki, pomidorek, natka pietruszki, troszke soku z cytryny i inne przyprawy w/g uznania:-) smakuje pysznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszna jest też sałatka krabowa z selerem naciowym to przepis : około 6-8 gałązek selera (obrane i pokrojone na(0.5 cm) czerwona cebula pokrojona w piórka puszka kukurydzy opakowanie paluszków krabowych (kosztują ok 6zł) rozmraża się je i kroi też tak około na 0,5 -1 cm kawałeczki wszystko mieszasz , doprawiasz białym pieprzem i skrapiasz cytryną do tego sosik: majonez+jogurt naturalny w stosunku 2:1 mieszasz sałątkę z sosem, odstawiasz na 1-2 godziny żeby się \"przegryzła\" i gotowe. naprawdę jest pysszna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super salatka...
zetrzec seler na tarce dodac rodzynki jogurt naturalny-wymieszac i SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale autorka
pytała o seler naciowy...jego raczej się nie zetrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×