Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hudy

za chudy?

Polecane posty

Gość hudy

jaki powinienem miec obwod penisa, zeby nie zostac wysmianym przez dziewczyne?? dlugiego mam na 16cm, jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka20.14
Penis rzecz ... dla mnie trzeciorzędna..ale jeśli już to.. (ważniejsza długość niż obwód moim skromnym zdaniem)..pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hudy
a 16 dlugosci to nie za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria 99
16 cm to dla mnie jest duży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we mnie
wchodzi ok. 10 cm więc masz "przyzwoitą" długość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ExtRa
Kolego radze zmierzyc mozg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałam powiedziec, że pochwa unerwiona jest tylko do ok. 9 cm \'głębokości\' i nawet jakby miał 50cm, to tam dalej żadnej przyjemności już się nie będzie rejestrowało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hudy
kiedy ja nie mam muzgó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 729
16 to troche malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 jest ok
jeśli mogłabym wybierać to zdecydowanie lepszy jest taki 16 cm od 18 czy jeszcze większego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miso
*............_. ,-'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. '`~-.. . . . . . . . . .,' . . . . . . .,. .,.-~-.' -.,. . . ..'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,'___. . . . . . . . . . . . /'`-.l. . . `'-..'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .' ---........-'. . . ,' i . . .',. . ,....... . . . . . . . . .,' . . . .' ,/. . . . `,. . . . . . . ,' . . . . .. . . . . .. . . .,.- ' . . . . . ',. . . . . ',-~'`. ; . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . '-.. . . . . . .) . . . . . . .' - .......-`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w programie na Polsat Zdrowie powiedziano że przeciętna ŚREDNICA penisa Europejczyka w spoczynku to 3,2 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×