Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlotofilka

Zloto-dla kogo? Co sadzicie o tej sukience?

Polecane posty

Gość zlotofilka

Witam! Od jakiegos czasu bardzo podobaja mi sie zlote kolory (a zawsze bylo odwrotnie). Co myslicie o tej sukience? Czy tylko wysoka osoba moze sobie na nia pozwolic? Czy zloto pasuje do osob mlodych? (mam 23 lata, wiec jeszcze chyba nie jestem powazna matrona). Pytam Was o zdanie, bo niestety nie zawsze umiem na sprawe spojrzec obiektywnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotofilka
tez nie.. sprobuje ja znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotofilka
no i klapa..jesli ktos ma troszke cierpliwosci, to czy moglby to wpisac recznie? zalezy mi na opnii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz
enter albo spacje po linku!! a sukienka moim zdaniem nieładna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak na tobie bedzie tak
lezec jak na tej modelce to kupuj ja juz dzis ... przesliczna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśniacka ale jeśli chcesz
sie zgłosic do mody na sukces to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba usunąc z paska końcówkę wtedy wejdzie Sukienka ładna ale nie do każdego typu urody pasuje. Mnie osobiście nie podobają się rękawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotofilka
Wlasnie nie wiem, czy bedzie tak na mnie lezec..mam figure klepsydry..i jestem niska..niby mozna zalozyc obcas, ale kto sie wroblem urodzil kanarkiem nie zdechnie.. dlatego pytam, czy sie nadaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuch jednorazowy
nie warto kupowac, jeśli nie masz figury modelki, to ta sukienka jest za bardzo ryzykowna. i nie jesteś tak opalona jak ta pani na zdjęciu, to nie warto kasy wydawać. Lepiej kupić coś klasycznego, wydasz więcej ale przyda ci sie na pare okazji, a do tego jakieś supermodne dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotofilka
Dziekuje za rady..no wlasnie...nie jestem opalona jak ta pani, jestem niska i nie pracuje jako modelka. Chyba faktycznie jest to zbyt ryzykowne. A jakie kolory dla brunetki z niebieskimi oczami? I jasnej karnacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka w stylu telenowel brazylijskich.....ale az sama sie sobie dziwie ( bo to zupelnie nie moj styl ) calkiem mi sie podoba:):):) powiem tak ze nie koniecznie dla bardzo wyskokiej dziewczyny ona jest ....no opalenizna musi byc bo kolor podresli no moze nie musialaby byc az taka mocna... ciezko to ocenic....:) ja generalnie jestem na tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meheret
moim zdaniem jakaś taka nieforemna ta sukienka... pogrubia i jakoś tak gubi sylwetkę zamiast podkreślać figurę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi sie podoba tylko wlasnie te rekawy jakies takie szerokie, ale ogolnie bardzo ladna jest :) Moze gdyby byla z krutkim rekawem albo na ramiaczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no a moze i urok w tych rekawach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlotofilka
Widze, ze spore kontrowersje wzbudza ta szatka... no i chyba to jest najlepszy powod, zeby jej nie kupic. Nie jestem taka odwazna :). Pewnie musze pochodzic po sklepach, zeby zobaczyc cos innego i na to zachorowac. Ale przynajmniej bede mogla przymierzyc:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ladna sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo brzydka ta skora
w kolorze zlota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie że
ta sukienka jest z katalogu bon prix :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×