Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inga35

włosy!!!

Polecane posty

Gość Inga35

Drogie Panie, poradźcie co zrobić aby przywrócić włosom "siłę"? Ostatnimi czasy zupełnie mi odbiło...miałam długie ciemno-brązowe włosy ładne lśniące i sprężyste. Wpadłam na genialny pomysł żeby w ciągu jednego tygodnia stać się blondynką! Aż wstyd się przyznać co przeszły, ile rozjaśniaczy i farb! W efekcie wróciłam do brązu, ale moje włosy...litości! Stały się miękkie jak puch zupełnie jak z waty.Kombinuję z różnymi odżywkami, maseczkami itp. ale bez skutku. Fakt, że jestem niecierpliwa i chciałabym jak najszybciej zreperować to co zbroiłam. Czy prawdą jest, że zastosowanie henny mogłoby nadać im sztywność i blask? Pozdrawiam Was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ale musze
Ja uparcie bede polecać placentę (tak to ta z wyciągiem z łożysk zwierzęcych). Ja rozjaśniam wlosy od jakiegoś czasu, nie tak dawno dodatkowo katowałam je codziennym prostowaniem . Po pierwszym użuciu nie mogła przeztać dotykać moich włosów - były jak nie moje dosłownie jak by ktoś je podmienił.Więc może spróbuj tej odzywki? Ja wiem że jej skład może nie brzmi zachęcająco ale słowo "wyciąg" nie wskazuje na to , że po otwarciu opakowania zobaczysz łożycka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga35
...gdzie mogę dostać taką odżywkę? Podejrzewam, że w moim przypadku będę z tym miała problem, mieszkam w Anglii i nie spotkałam się z takim specyfikiem do włosów tutaj, ale zawsze ktoś mógłby migo przesłać z Polski. Tylko gdzie go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką odzywke kupisz na allegro - kosztuje ok 15 zł za 1 litr wiec nawet wyzsze koszty przesyłki nie doprowadzą Cie do bankructwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam ci kosmetyki kerastase zielona seria resistance odbudowujaca sama ja stosowałam i mi pomogla jest tam szampon maska i np ampułki z koncentratem vita ciment mysle ze w anglii powinny byc dostępne a zeby zobaczyc jak wygladaja wejdz na strone www.kerastase.com albo na allegro tam tez sa te kosmetyki wazne jest zeby szampon uzywac w polaczeniu z maska lub ampułką ale nie oddzielnie bo wtedy wlosy sa szorstkie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilulilaj
spróduj szamponu i odżywie PANTIPROVI,ja tez miałam zniszczone sianowate włosy a te kpsmetyki są super już po pierwszym razie widać różnice,świetnie wygładzaja włosy,i nabieraja one blasku,W TEJ REKLAMIE NIE OSZUKUJĄ,,przynajmniej mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulilulilaj
PANTINPROVI, teraz chyba dobrze,niechce mi sie iść sprawdzic do łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×