Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jedna z wielu na kafe

Muszę ubrać modnie mojego 22 letniego chłopaka.... jakieś propozycję ???

Polecane posty

Gość jedna z wielu na kafe

Mój chłopak dał mi wolną rękę.. mogę go ubrać jak chce... Oto moja propozycja: - t-shirt - marynarka ze sztruksu (nie wiem czy tak to się pisze) z doczepionym kapturem i jakimiś naszyfkami - dzinsy - białe adidasy Jeszcze fryzurka.. jaka jest teraz na czasie? A może Wy macie jakieś pomysły jak ubrać chłopaka na zwykły dzień, jest studentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez cos
moim zdaniem fajnie chce go ubrac, ale mam dwa ale.. 1. zadne biale adidasy, jak juz to czarne snickersy, moga byc Nike badz Reeboka, biale kojarza sie z dresiarstwem. moj facet lubi sie ubierac w ten sposob, ale.. 2. CZEMU TY MASZ GO UBIERAC? :O PRZECIEZ TO ZENADA, FACET UBRANY PRZEZ DZIEWCZYNE, CO ON NIE MA GUSTU W OGOLE? KAZDY FACET NAWET NAJLEPIEJ UBRANY BEDZIE WYGLADAł JAK KUKLA W CZYMS W CZYM SIE ZLE CZUJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj chodzi np tak
czarny Tshit na wierzch koszula w jakas fajna kratke spodnie khaki ( koszula pasuje kolorem) bezowe zamszowe sportowe buty wlosy kręcone typu baran dlugie ( czy tez raczej szerokie) Nie wiem,czy modnie, ale wyglada fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ja Cię rozumiem :) bo mój facet na początku to w ogóle nie myślał o tym, jak wygląda... ubrania miał te same od kilku lat, wszystko takie nijakie. ale teraz jeździmy razem na zakupy i jest lepiej :) białe adidasy są ok! nie chodzi o takie typowo sportowe, ale np. białe lacost, nike itd. wyglądają fajowo :) dżinsy marynarka fajna, mi się podobaja jeszcze takie t-shirty z długim rękawem, jakieś koszule z krótkim rozpięte i założone na t-shirt, bluzy rozpinane, ale takie bardziej old schoolowe włosy nie wiem, nie każdemu wszystko pasuje. zresztą musi mieć takie, w których będzie dobrze się czuł i wyglądał. o ile w kwestii ciuchów można dyskutować, to fryzura już jest max osobista moim zdaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu obcisłe skórzane
spodnie ! wszyscy faceci seksownie w takich wyglądaja! Oczywiscie sama nałóż podobne i bedzie extra parą zwracającą na siebie uwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli on jest studentem
i ubierzesz go tak jak na poczatku deklarowalas to pol jego uczelni padnie ze smiechu i z wrazenia :O negatywnego oczywiscie moze niech on lepiej sam sie ubiera modne nie zawsze jest ladne nie wiesz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ale co Wam się w tym stroju nie podoba? ja myślę, że chłopacy teraz tak się ubierają i wyglądają fajnie. a co ma założyć? dżinsy i koszulę flanelową? bluzę od dresu? zwykłą nudną koszulkę? sweterki są ok, marynarki (ale nie takie eleganckie), jakies koszulki ze śmiesznymi nadrukami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z wielu na kafe
Krytykę rozumiem bo każdy ma inne gusta, ale stwierdzenie, że będzie wyglądał w tym jak... ciota... jest śmieszne. Rozumiem, ze jak ubirę go w glany i wyciągnięty seweter to będzie wyglądał bardzo męsko...yyyy.. Wiem, że dziewczyna swego chłopaka ubierać nie powinna, ale ostatnio za dużo krytykowałam jego ubiór więc powiedział, że raz ja mogę go ubrać i daje mi wolną rękę. Odnośnie skórzanych spodni.... bardzo fany żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biale buciki jak najbardziej,teraz sa modne takie na rzepy np z firmy LACOSTE lub nike : http://www.allegro.pl/item161023645_nike_court_tradition_lea_.html lub czarne,szerokie buty \"na deske\" np takie: http://www.allegro.pl/item160863793_dc_shoe_usa_court_graffik_buty_100_orginal_zobac.html do tego jeansy granatowe,oczywiscie nie moga byc obcisle, do tego jakis fajny pasek.zegarek z kwadratowa lub prostokatna tarcza -teraz takie sa modne no i jakis longsleeve np ten: http://www.allegro.pl/item162404528_quiksilver_longsleeve_surfride_3_modele_l_nowe.html albo ten : http://www.allegro.pl/item162447468_quiksilver_swietny_longsleeve_jak_nowka_bcm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego samego stroju pasuje rowniez koszula z dlugim lub krotkim rekawem np w krateczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sportowe marynarki sa ok, mozna do tego smialo zalozyc buty o jakich pisalam wyzej i jeansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobisz z niego pedala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambinek... chyba na tego samego facete zwrocilybysmy uwage ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo nie mogę
co wy macie z tymi ciotami i pedałami !!!!!!!!!!! to jak ko k..... ma ubrać.... w stary dres !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ona: no własnie mniej więcej o coś takiego mi chodziło :) lubię takie ciuchy "housowe" nie w sensie, że z housa, ale takie trochę burżujskie, jakie ubierają chłopacy na imprezki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
www.topman.com by najmniej nie ten facet ze strony głównej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
nigdy w życiu slipy :P i jeszcze jakby miał kolczyk w brwi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy brzydal w takich ciuchach zwroci na siebie uwage! niewierzycie chlopcy, zmiencie styl i sie przekonajcie.oczywizcie musicie byc wyluzowani bo sztywniacy dziewnie beda w takich ciuszkach wygladac.wtedy kazda laska jest wasza;) uwielbiam ten styl.do tego kurtka snowboardowa.bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
no i żeby może jeszcze śmigał na desce ;) hihihi i może być chudzieleć. chudzielce fajnie wygladają w takich ciuchach :P jej, co za wymagania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakakaka
Jak dla mnie najlepiej chłopak wygląda w jeansach. Jasne jeansy, do tego jakiś obcisły sweterek (męski ale nie jakiś rozciągnięty,czy przydługawy- tyłek ma być odsłoniety), sweterek moze być jednokolorowy albo w paseczki, albo jakiś fajny T-shirt - też nie za długi, obcisły. do tego adidaski,czarne albo białe, firmowe,ale nie takie adidasiory tylko takie płytsze buty, teraz jest ogromny wybór. podobają mi się faceci gdy na środku przez całą głowę mają dłuższe włoski, taki trójkącik,postawione na żelu:) świetnie to wygląda. tylko lepiej to wygląda gdy chłopak ma dłuższe włosy niż "na jeżyka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
o tych czapkach też chciałam ;) albo wełniane nachodzące na oczy w zimie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakakaka
i oczywiście bokserki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×