Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jedna z wielu na kafe

Muszę ubrać modnie mojego 22 letniego chłopaka.... jakieś propozycję ???

Polecane posty

Gość bambinek
kasia :D widzę, że też preferujesz podobny typ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm te welniane czapeczki ! mniam ! i tez te zwykle z daszkami-jak sie znajdzie fajna tez sa ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbdvgwtev x
do tez cos chyba sneakersy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakakaka
:D:D:D:D teraz sama mam ochotę na takiego chłopaka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość navooooooooooie
bidny chłopiec, koledzy go wyśmieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ! facet bomba i ta klata ! mniam ! jednak wole inne fryzurki, takie roztrzepane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech koledzy wysmieja! a jakie bedzie mial branie u dziewczyn !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
navoooooie: no nie wiem ;) ja mam wielu takich kumpli i jakoś nikt się z nich nie śmieje. to tak jakby jeden w glanach pojawił się wśród samych w dresach. też by go wyśmiali. jak Twoim zdaniem wygląda ktoś fajnie ubrany? :> ona: włosy ma za długie, fakt. choć na tym zdjęciu z innymi go sobie nie wyobrażam, ale jakby mój miał zapuścić włosy, to bym szczęśliwa nie była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi kumple tez sie tak ubieraj ai tez nie sa wysmiewani. zajebiscie wygladali jakbym byla facetem .tez ubiaralabym sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambinek...nie da sie wejsc na te stronke :( a czuje ze tam jakiegos przystojniaka chcesz pokazac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze prosze
widze ze macie podobny gust do mnie laseczki :D tylko ze mam to szczescie ze moj facet wlasnie tak lubi sie ubierac :D czarne Nike, dzinsy troche szersze, jakies fajne koszulki z nadrukiem, jak go czasem lapie nastroj to zadklada pieszczocha na reke :D i duzy seksowny zegarek, lubi tez frotki na reke. i ma fajne wloski, jak sobie postawi grzywe do gory to wyglada jak Bog :D wiem, zaraz mnie tu zjada, ze sie facetem chwale, owszem chwale sie, bo mieszkam w duzym miescie i jak widze stosy facetow wygladajacych jak klony to moj posrod nich spokojnie wygralby konkurs mistera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek bez urazy ale
w jakim wieku jestes? mysle ze faktycznie jak ktos wyzej zauwazyl twoj chlopak bedzie w takich ciuchach dziwnie wygladal na uczelni, i raczej nie bedzie sie z tym dobrze czul... moze jesli lubisz styl sportowy to ubierz go w nieco zgrabniejsze czarne sportowe buty (nie takie buciory 'na deske') do tego jakies spodnie w kolorze khaki, moga byc bojowki i jakas ciemna sportowa bluza? a jesli wolisz cos bardziej klasycznego to sztruksowa marynarke (ale bez zadnych kapturkow i naszywek), sportowa koszule i klasyczne spodnie+welury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
bez urazy: spoko, to nie ja temat założyłam :D mam 2o lat, a mój chłopak ubiera się fajnie, ale nie tak jak napisałam tu. niestety, na to też trzeba mieć kasę, a jemu szkoda pieniędzy na ciuchy. za to mój brat wygląda tak i nie rozumiem co w tym dziwnego albo ciotowatego. Wy macie prawo do swojego zdania, my do swojego :D tylko ja nie wiem czym taki facet (ubrany jak ja napisałam) negatywnie się wyróżnia? bo ma ciekawsze ubrania niż inni? droższe? kiedyś miałam fazę na szerokie spodnie, ale szerokie spodnie na studiach już są dla mnie śmieszne trochę. tak ubrany facet wygląda NORMALNIE ale z resztą... to jest moja opinia, każdy ma prawo do swojej. ja bym spojrzała na takiego, nie na drecha, nie na kolesia w glanach, nie na kogoś kto siedzi pół dnia na siłowni, chodzi w skórze i jeździ bmw z przyciemnianymi szybami :D kpw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek bez urazy ale
no tak jestem zakrecona, zrobilam z ciebie i zalozycielki 1 osobe:D widze ze jak ja wyznajesz zasade zlotego srodka;) chociaz akurat ja na glany nie marudzilabym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
kiedyś miałam fazę na glany też :D boshhh czego ja nie przechodziłam :P ale teraz już nie za bardzo. dlatego spodnie khaki i czarna bluza dla mnie to tak trochę za nudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
akurat tą to tak średnio moim zdaniem... ale torby mogą być, jeżeli facet ubiera się odpowiednio. są już chyba poważniejsze... mojego z torbą sobie nie umiem wyobrazić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty_woman
Styl skatera jest bardzo fajny :) Ale jeśli mówisz że student, to polecam spodnie z obniżonymi kieszeniami tylnym (broń boże jasne), jakaś ciekawa koszulka i ta marynarka sztruksowa. I będzie luks. No i białe adidaski do tego nie zaszkodzą, są ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty_woman
koszula chciałam napisać, nie koszulka, chociaż i to może być ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
hahahahahahahahahhahahahahahhaha bez kitu poplakalam sie jak przeczytalam post autorki! albo te wstawiki, ze styl skejtera jest modny! kurwa, ludzie, kiedy wy to zrozumiecie, ze bluza z kapturem, buty na deske to jest pozerstwo u kogos kto nie zyje na codzien kultura hip-hop?! po chuj dzieczyno chcesz swojego kolesia wpieprzac w spodnie z obnizonym krokiem? skoro jest niechlujny to twoje rady i tak mu nie pomoga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka jakaś
..on chyba też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
hahahahahha albo pytania czy taka torbe moze nosic facet! ludzie, dajcie se na luz. pierdolic mode. dlaczego tak usilnie kazdyt chce nabyc kurtke z kapturem z foterkiem? czy to jest modne? nie! bo kazdy to nosi! to sie robi tendetne. no ale skoro lubicie podazac za tlumem to prosze bardzo :) hahahahaha butki na rzepy firmy nike i kolejny chlopiec wyglada tak samo:) STYL a nie moda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
halo. nikt tu nie pokazywał spodni z obniżonym krokiem. luźne dżinsy to nie to samo co szerokie spodnie z krokiem w kolanach :/ a butów na rzepy to wcale dużo osób nie nosi. dużo nosi puma ferrari. dużo jest zwykłych, masakrycznych sportowych adidasów. eee tam, czepiacie się, ciekawa jestem jak Wy wyglądacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahhahhahahahejhejee
to masz super gust, tak ty jak i twoj dresik :o jezzzzzzuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiblonurka
Nie podobają mi się te cycusie zrobione wszystko na jedno kopyto. Czub na głowie, marynarka z kapturem i torebka. Samo zestawienie jest ok , ale przez to , że co drugi koles na ulicy się tak nosi , juz mi sie to nie podoba. Lubię proste rzeczy - gościu w dzinsach , nie ciasnych i nie lujowatych , takich w sam raz , jak ciepło to tshirt obojetne jaki , jak zimno to sweter , też taki w sam az. Na zamek albo nie , jak woli. Albo koszula , porządna , wyprasowana , a nie jak krowie z dupy. Jak marynarka , to normalna , niechby i sztruksowa , ale bez żadnych pedalskich kapturów i jeszcze bardziej pedalskich naszywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×