Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ja sie pytam

Moja dieta...... czy dobra?????

Polecane posty

Gość gość
nie umiem tak....jak widzę ludzi jadących ulicą a wiem i widziałam że za zakrętem jest rozpadlina to mówię im o tym machając najpierw i próbując zatrzymać. I wielu przejedzie obok mnie choć nie wszyscy tak zrobili , na szczęście...znak objazdu jest za krzakami i mało widoczny. Zrozum choć to. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dziecka tato mi mówił, żeby nie dyskutować z fanatykami. Każdy ma SWÓJ rozum. Uważasz się za mądrzejszą od lekarzy Krakuski? Za zakrętem może jest rozpadlina, w tym wypadku być może w Twojej głowie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najmlodsza
Hej kobietki chwilke mnie nie bylo. Pierw walczylam z zapaleniem ucha pozniej gardla. Dzis bylam pierwszy dzien w koncu na silowni. Byl to bardziej ,,trening zapoznawczy z maszynami" niz konkretny trening ale bylo ok. Jutro ide rano i godzinne cardio mnie czeka ;) musze poprawic kondycje bo z tym ciezko X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to kaplica. Twój Tato nie mógł słyszeć o dietach niskowęglowych ani o ketogenicznej tłuszczowej którą leczy się obecnie w świecie nawet dzieci z padaczką. I już trochę u nas. To co piszesz o fanatykach dotyczy ciebie ale występuje pod nazwą zabobon. Ze strachu nie dopuszczasz że mogą być jakieś sposoby alternatywne w przedłużeniu zdrowia i życia niż tabletki zmieniane przez kolejnych lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inny
Te wpisy gościa nie są niegrzeczne ,dlaczego Szynko odpowiadasz w taki obraźliwy sposób. To normalne,że jak komuś coś pomogło to chce przekazać to innym. Oczywiście nie należy być przy tym specjalnie nachalnym,ale gość chyba nie przekroczył tej granicy. Nie dziwię się, że tyle dziewczyn stąd odeszło a tak mało przybywa; jak się poczyta to ta wrogość wobec "nie swoich" zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tato mówił o fanatykach w ogóle: o religijnych, o politycznych, o dietowych pewnie nie. Fanatyzm gorszy od faszyzmu. Świat chcesz zbawiać? Krakuska jest pod opieką lekarzy, ma dobre wyniki, wyluzuj już, uspokój się:) Jakie masz kompetencje, aby podważać profesjonalną terapię, która przynosi efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, nie planowałam na dzisiaj czatu na kafeterii. Jeśli obraziłam, to przepraszam, żadnej agresji nie odczuwam, nie podobał mi się tylko autorytatywny ton gościa, który ma monopol na prawdę. Oderwałam się na moment od swoich problemów, dobre i to. Trzymaj się Gościu, dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre i to na początek:) Choć Szynka poczuła się lepiej. Świata nie zbawiam bo latami zajmowałam się głównie swoimi chorobami i ciężką otyłością. Mam to z głowy i ale nie lubię jak w miarę myślący i wartościowi ludzie się męczą i chorują niepotrzebnie. Tylko tyle. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gosciu ile wazysz ? czemu nie opiszesz swojej historii ? Mozesz sie jakis uwiarygodnic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmłodsza, jeszcze się gapię na te dzisiejsze wpisy i widzę. No super, Ty coś robisz. Nawet nie wiesz, jak ja bym chciała znaleźć na to czas, to jest takie pozytywne. Oczywiście zważysz się i będziesz nam relacjonować te pół kilo tygodniowo na minus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważę normalnie:):)170cm, 70 kg.Straciłam 55. Nie chcę ważyć mniej w tym wieku bo mam gruby kościec..nie uwiarygodnię się bo skanów z kolejnych badań tu wklejać nie będę przecież, dlatego piszę o kierunkach jedynie do poszukiwań alternatywnego leczenia. To nie gusła jakieś tylko jest coraz więcej badań w kierunku niskowęglowych Radzą nawet niektórzy zwykli lekarze ale u nas jeszcze nieoficjalnie. Dwa lata temu Szwecja przyjeła ten model leczenia za oficjalny jako pierwsza dla cukrzycy i chorób krążenia. W Danii się zastanawiają. Jeśli mogłam w tydzień pozbyć się wieloletniego nadciśnienia, nerwicy, złagodziłam łuszczycę , mąż otłuszczonej wątroby, torbieli na nerce, nawet powiększonej prostaty no to podoba mi się to. Ale jak się ktoś zaprze to nie ma siły na niego bo wydaje mu się że wie już wszystko. Szkoda mi tylko że ludzie reagują histerycznie i chorują niepotrzebnie. Wiem jak fatalnie się czułam latami... Nie uwiarygodnię się bo nie ma jak .Samemu trzeba nauczyć się, pociągnąć ze dwa miesiące , zrobić badania i poczuć zdziwienie :) Ja po prostu nie lubię jak ludzie chorują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zdrowe odżywianie to najlepszy sposób. Wystarczy zamienić produkty pszenne na pełnoziarniste, ograniczyć tłuszcze wybierając te zdrowe, jeść dużo warzyw i owoców, no i odstawić słodycze i słodkie napoje, pić dużo wody. Ja na takiej diecie schudłam już 15 kg i walczę dalej, zostało mi jeszcze 5 kg do zrzucenia. Oczywiście nie wiedziałam tego wszystkiego od początku moich zmagań, pomógł mi dietetyk i teraz działam już sama. Polecam wszystkim panią Sylwię Sobczak-Piżuch z Be light, jest ekstra, odpowie na każde pytanie mailowo, bardzo szybko. Polecam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najmlodsza
Pewnie ze bede relacjonowac ;) Waga z dzis 72,3kg plus len Mialam 1.5tyg wolnego a dzis powrot do pracy. Tak mi sie nie chce ze szok. No ale coz sila wyzsza nie ma pracy nie ma kasy. Zastanawiam sie tylko jak bede rece cwiczyc zeby pozniej normalnie moc pracowac :/ Narazie dwie kawki wypilam. Za jakies pol h ogarne jakies sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najmlodsza
Ooo tak mi sie przypomnialo. Czy ktoras z was stosuje sniadania bialkowo tluszczowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wpis z 10 stycznia 2015 odpowiedź na pytanie z jakiej wagi startuję:Startowałam z 125 a teraz mam 120kg.Pierwsze 5 kg to jak u każdego poleciało szybko.Sprawdziłam bo pamiętam widok 125kg na wadze.Ale co do czasu?Mój błąd.Swoja drogą ale to już długo jesteśmy razem.Fakt pomyliłam czas.Czyli zrzuciłam 30kg w 32 m-ce -prawie 1kg miesięcznie.Za dwa lata będę niezła laska☺Ja jestem zadowolona.Bałam się ja to będzie przy menopauzie.Większość straszy że to okres wzrostu wagi.Ja swoją utrzymałam. Nie jestem ignorantką i dlatego jak mi ktoś radzi/a może dobrze i ma rację/ o sprawdzam.Posłuchałam kilka wykładów na you tube Dr Ewy Bednarczyk Witoszek i wiem ze to nie dla mnie. Mnie ta pani nie przekonuje. Np:https://www.youtube.com/watch?v=BNC-u30kXxc x Myslę ze na tym powinnyśmy zakończyć temat złego odchudzania się barbaruski-krakuski. x Trochę mi sie zepsuła pogoda ale idę dalej walczyć z basenem. x Najmłodsza miłej pracy.W sprawie sniadania - musisz wypróbować na sobie.Co Ci da że ktoś Ci powie że stosuje jak to na niego działa.Sprawdź i będziesz wiedziała czy Ci służy. x Bardzo jestem ciekawa czy tato się zgodzi na ten pobyt.Pewnie będzie się bał że go chcecie oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się w tym przypadku z krakuską:)ta pani doktor akurat opierając się na wiedzy o niskowęglowych wykorzystuje ją do swojej prywatnej praktyki w gabinecie laryngologicznym i dokłada eksperymenty z alergologii . Czaruje też mocno! (za mocno)Zmian biologicznych , genetycznych, czy guzowatych nie wyleczy. Tu tylko chirurg, o ile pacjent przetrzyma. Może tą gadką nie chce odbierać nikomu nadziei ale mi się to nie podoba , taki bajer, wolę wiedzieć na czym stoję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wobec tego krakusko może wysłuchaj, skoro jesteś w tym temacie ze dwóch wykładów dr Kwaśniewskiego o prostym jedzeniu na niskowęglowej optymalnej diecie a wtedy usłyszysz różnicę ...Możesz się zdziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Balbinka
No to dałam teraz ja do pieca. Basia przepraszam. Odczytałam, że robotę rzucasz i się jeszcze z tego cieszysz.Jestem Twoją fanką jeżeli chodzi o dietkę i przepisy i wiesz już o tym dobrze. Nie traktuj tego jak atak. Ja tu jestem od miesiąca i chudnę od Ciebie wolniej i też się z tego cieszę.Zrozumiałam, że tylko zmiana nawyków mnie odchudzi ale nie tylko.Oglądając wspomniany serial doszłam do wniosku, taka samodiagnoza, że nie radzę sobie z emocjami i je zajadam.I dlatego tu zaczęłam pisać i pomaga.Jestem impulsywną osobą i nie owijam w bawełnę. Dzisiaj zobaczyłam syna znajomej, który wykupił karnet u Gacy za 900zł za 3 miesiące.Chodzi tam jakieś 1,5 miesiąca i schudł 15kg.Wygląda rewelacyjnie. Rozmawiałam z nim o diecie (koszmar jakiś) i ćwiczeniach i suplementacji błonnika (koszmar jakiś).Nie mówiłam mu oczywiście ale jak ten karnet mu się skończy to kiepsko to widzę, bo o kontynuacji chłopak nawet słyszeć nie chce.Tak mu teraz źle i z tą dietą i ćwiczeniami. Szkoda. A napiszę jeszcze, że wzrostu ma z 1,90 a ważył prawie 157kg . Zimno, nie fajnie. Lato się kończy i działka niedługo też. Będę musiała czymś ją zastąpić. Kiedyś pływałam ale teraz jestem taka gruba, że się wstydzę na basen iść.Nie wiem, może jakieś skoko-dancy zacznę uskuteczniać wieczorową porą. A wy ćwiczycie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniałą sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe , fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu raz na zawsze, zbuduj piękną i smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka sprawdź czy u Ciebie na basenie jest grupa osób puszystych które wspólnie ćwiczą i wówczas luzik.Nie pojmuję czemu się wstydzisz.Ludzie chodzą na basen popływać a nie obserwować ludzi.Nie wiem nawet czy ktoś zauważy że jesteś. A wejdź sobie na stronę bonprix i zobacz sukienki kąpielowe.Mam taka zieloną.Super . x Jestem bardzo zmęczona dzisiejszym dniem ale basen i wszelkie dodatki już w pudłach.Idę spać. x A gdzie Marta i Jola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najmlodsza
Hej laseczki dopiero wrocilam z pracy bo strajk pociagi robie ehhh 2.5h do domu wracalam szlag chcial mnie trafic Dietetycznie tez ostro polecialam X Basia pytalam o sniadania bialkowo tluszczowe bo brak mi przepisow :D X Balbinka ja cwiczylam w domu. Zumbe mel b itd plus trening obwodowy z ciezarami'=efekt 11kg 2 rozmiary mniej (2lata temu) Ide spac bo rano na silkw zasuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM,JESTEM. Ta arogancka,zlosliwa,bezczelna Jola umie wspolczuc,przezywa smutki.Od 11h rano plakalam na Grzesiem Miecugowem.Lubilam tego faceta inteligencja,madrosc zyciowa, skromnosc i same superlatywy.Chusteczki to za malo to wzielam recznik papierowy i moczylam suto lzami. Duzo znanych osob oraz tacy jak ja widzownie szkielka brali udzial w pogrzebie. Zreszta u mnie w TV jest tylko jedna stacja ogladana TVN24 na zywo.Tu sa wiadomosci, wywiady,pogoda ,polityka -jako kanal informacyjny jest najlepszy. Przyjemnie oglada sie ludzi na poziomie.Z wieloma z nich mam kontakt emailowy-zawsze odp na pytania lub wyjasnia cos zagmatwane. O Miecugowie mowili -to dobry czlowiek a przeciez nie byl wierzacym.Mowie tak gdyz mnie uwazaja niektorzy za zla osobe tylko dlatego ze jestem daleko od kosciola.Wielu wierzacych jest zlych do szpiku kosci i rowniez wielu ateistow jest dobrymi ludzmi. Balbinko waga ladnei idzie w dol-to chyba ta aktywnosc na dzialce.Mam pytanie do Krakuski-kiedy bylas mloda i szczupla czy bylas zdrowa osoba?Kiedy wykryto u Ciebie choroby a miedzy innymi te IO? Przeciez bywa tak ze nadwaga lub otylosc same w sobie wywoluja schorzenia. Najpierw ludzie maja nadwage a potem z tym jest zwiazane nadcisnienie,choroby serca,tarczycy ,cukrzyca. Kiedy jeszcze nie mieli tych dodatkowych kg mozemy ich uznac za zdrowych.Dlatego my dabamy o wage i o wladciwe odzywianie. Julio mowi ze nasz organizm jest jak samochod-dasz paliwo z wyzszej polki silnik bedzie dobrze ,dlugo pracowal. Wlejesz ochrzczona beznyne i tani olej,szybko zaczna sie klopoty. Tak jest tez z nam -jezeli cale zycie jesz byle co ,,fast food" to potem jest nadwaga i choroby. Bardzo duzo kobiet po menopauzie expresowo przybya na wadze i traci kontrole a potem juz nie ma odwrotu. Trzeba zawsze uzywac zdrowego oleju,soli tez zdrowej (mam jakas rozowa), pieczywo ale nie biale,duzo owocow i warzyw.Dzis na kolacje wystawilam owoce bo jest ich duzo i sa swieze wiec szybko sie zepsuja.Wiec byly winogrona, banany, annanas, sliwki renklody granatowe i zielone, melon miodowy, flaszowiec peruwiański.Jablek juz nie podalam bo nie bylo miejsca na stole.Julio jak wejdzie do warzywniaka to wynosi pelno siatek. Wychowany na owocach od dzieciaka,ktore tu sa tanie.,,https://pl.wikipedia.org/wiki/Flaszowiec_peruwia%C5%84ski,,, Chirimoya z terenu Granady-Málagi Tropical Wybrzeze. ,,,www.chlorofilowydziennik.pl/2013/06/annona-squamosa-flaszowiec-uskowaty.html# Mecz byl do bani 0:4 to wstyd tak przegrac.Teraz jednym okiem ogladam US Open tenis z New York.Agnieszka gra dobrze. Juz jest wystarczajao dlugi wpis wiec koncze i czekamy na Marte. Handziu ogladalam ten dom seniora-wyglada obiecujaco,ale spr osobiscie .My spr. ten nasz i wyszlo cos calkowicie innego niz podawali. Bardzo sie zawiedlismy a wygladalo pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl ! Dzięki jemu będziesz wiedziała czy Twoja dieta jest dobrze dobrana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola, a kto cię nazwał arogancką i bezczelną, a na dokładkę złą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola jak byłam młoda to miałam wagę ok 64kg.Zawsze byłam zdrowa.Pierwsze moje przytycie to ciąża 32kg.Nie zrzuciłam wszystkiego i kolejna cos koło 30kg a później trzeci raz i kolejne chyba ze 28kg.Taki durny organizm.Ja już w pierwszym miesiącu ciazy mogłam kupować bez kolejki taki miałam brzuch.U nie których dziewczyn to do czwartego m-ca nic nie widać.Ja byłam nałogowym palaczem papierosów a w ciąży nie paliłam i to też sprzyjało wzrostowi wagi.Ale też jestem z czasów gdzie były specjalne sukienki ciążowe takie na karczku.I kobieta otyła w ciazy to nie było nic złego.Jak się zaciazyło to każdy mówił teraz trzeba jeść za dwoje by dziecko miało wszystko co trzeba. Teraz ciaże są malutkie-takie piłeczki.Dziewczyny się bardzo pilnują by przytyć tylko do 10kg.A czy dzieci teraz czy dawniej rodziły się zdrowsze?Nie chce dyskutować.Bo teraz wszystko się zmieniło a najbardziej skład pożywienia .Na pewno mamy z wózkami są ładniejsze. x Kiedy u mnie zdiagnozowano IO ?W maju 2016 roku.Chyba pod koniec.O czerwca mam leki do każdego posiłku i jem trzy razy dziennie.Ja wiem że IO to ja mam na własne życzenie.Przez 30 lat to ja tyle razy się odchudzałam i tyłam ze nie jestem w stanie policzyć.Dzięki mnie mój organizm miał niezłą jazdę i się zbuntował.Ja nie dość że testowałam diety to i apteczne nowości odchudzające.Ale jak jeszcze wszystko w miarę funkcjonowało to zrzucenie 10kg nie było żadną trudnością.Tylko z utrzymaniem było juz gorzej.Teraz jestem grzeczna i się pilnuję bo cukrzyca jest schorzeniem poważnym a jak się IO zlekceważy to jej następstwem jest cukrzyca typu 2.Czy to da się wyleczyć?Nie wiem.Jest pewien dyskonfort.Jak pisałam do każdego posiłku mam leki.I czasem jak każdemu po prostu nie chce mi się jeść i zjem za mało.Niestety wówczas lek robi straszne zamieszanie żołądkowo-jelitowe. Teraz wyniki mam dobre.Sprawdziłam na sobie które potrawy podnoszą mi cukier bardziej które mniej.Każdy organizm jest inny więc najlepiej samemu sobie sprawdzać glukometrem.Nie uwazam się za osobę chorą.Ja mam tylko uważać na to co jem.I kiedy jem.Najgorsze juz za mną.Nie podjadam między posiłkami nawet w ogrodzie.A tu od wiosny pokusy.Piekne czereśnie,truskawki,maliny,poziomki,porzeczki itd....Jem tylko w ramach deseru po obiedzie. x Najmłodsza przepisy? Chyba wszelkiego rodzaju jajecznice,takie sałatki: awokado,kurczak,zielenina.Sałatka:zielenina,tuńczyk,ser/lub inna ryba/zielenina to mix sałatek/Przepisy chyba musisz wygoglać☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się udało z tym basenem.Wczoraj choć mi się nie chciało wzięłam ręczniki i wysuszyłam ten basen.Niby słoneczko go suszyło ale od góry ciepło a od ziemi chłod i przez to był wilgotny.Już pisałam wszystko zapakowane schowane.Nawet na polu zrobiłam porządek.A dziś w nocy bez zapowiedzi burza i deszcz .Tak dolało że ho ho.Szwagier miał dziś robić basenowe porządki.Teraz poczeka na babie lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta sie melduje :) Mialam przerwe od wszystkiego bo byla wnuczka. Robilysmy sobie wspaniale rowerowe wycieczki, obejrzalysmy zalegle 15 odcinkow nagranych 2 programow o damach i domach, wszystko zeszlo na dalszy plan, dawno nie mialam tak brudnej i upstrzonej naszymi wlosami podlogi w lazience ale to niewazne. Bylo cudownie. Teraz wracam do codziennosci, w jedna reke odkurzacz, w druga pazurki do chwastow :) i wszystko ogarniam Wieczorkiem sobie was poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktrakusko znam te zamierzchle czasy ,kiedy jadlo sie za dwoje a kazda ciaza oznaczala utrate jednego zeba.Taki byly standarty w tamtych czasach.Ja ze szczuplej chudziny przed kazda ciaza wazylam ponizej 50 kg a na koniec ciazy mialam ponad 70kg. Wygladalam jak hipopotam i ciagle glodna. A zadne moje dziecko nie wazylo nawet 3 kg - 2510 oraz 1450.Zarlo sie jak swinia dla samego jedzenia i duze ilosci napojow.Juz teraz od dawna zarzucilo sie te bzdurne teorie.W szkole poloznych mowiono ze tzw.ciaza francuska to przybyc 7 maksymalnie 10 kg.To Francuski bardzo dbaly o swoj wyglad i stad ta nazwa. Po urodzeniu zawsze mialam wstret do jedzenia,bywalo tak ze prosilam -nakrm mnie bo nic sama nie zjem. Wiec moja waga szybko spadala i znowu bylam chudzina.Teraz po przekwicie musze pilnowac wagi to zrozumiale w tym wieku. Smutne co pisze Krakuska ,,Ja wiem że IO to ja mam na własne życzenie". Gdybys miala te dzisiejsza wiedze w tamtych czasach nie byloby tego problemu. Coz Polak madry po szkodzie.Byc moze jeszcze u Ciebie jest rowniez sprawa genetyczna,moze ktos byl z nadwaga w rodzinie. Ja w rodzinie mam szczuplakow,chlopaki wysokie .Brat poprzez przyjmowanie 5 lat Encortonu(Prednison) nigdy nie wrocil do swojej wagi a wiemy ze ubocznym skutkiem przyjmowania tego leku jest tzw.ksiezycowa twarz(okragala taka nalana ,opuchnieta).Mial przypadek na przejsciu granicznym ze jego zatrzymali bo nie byl podobny do siebie z tego na zdjeciu.Ludzie z wycieczki musieli zaswiadczyc ze to ta sama osoba.Ja bralam ten lek tylko 1 rok i juz bylam tlusciutka. Ale rok mozna jeszcze odkrecic ale 5 lat te zmiany sa nie do odwrocenia.jedno co mi zostalo po Prednisonie to okraga geba a mialam szczupla tzw high cheekbone. Juliowi bardzo sie podobalo kiedy mnie poznal,wtedy wazylam 47 kg .Dzis mam prawie 10 kg do przodu.Wow ale sie rozpisalam a czas zasiadac do lunchu.Marta fajnie ze jestes dobzre ze spedzilas extra czas z wnuczka.Aniu czy nasz pulkowinik wpisany juz ze szpitala? Julio wczoraj zobaczyl w TV prezydenta Dude i jego pierwsze slowa ,,on przybral sporo na wadze !!" Tak to bywa jak sie dorwa do koryta my to zauwazamy a oni nie.Czarnecki to juz nie ma szyji tak mu sie powodzi na wikcie europejskiego parlamentu.Spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jola Duda podobno rzucił palenie, wiec juz tego się nie czepiajmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×