Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muszelkasama

szukam przyjaźni Bielsko-Biała

Polecane posty

Dzieki za pozdrowionka.Ale od tygodnia nie mam humoru poklocilam sie z moim i mi smutno, jestem zdolowana po prostu jest mi zle i tyle. Nie potrafie tego zmienic w pracy nawal roboty nikt nie pomoze oj zle ... Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz wszystko o.k. w domku spokoj wreszcie,w pracy sie normuje bedzie juz chyba z gorki. Teraz cieszyc sie mozna pogoda tak slicznie na polku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek,czy i ja mogę sie przyłączyć? jestem z okolic Bielska ,ok.40 km mężatka i jedno dziecko,ale poszukuję przyjaciółki,bo nie ma to jak pogaduchy \"babskie\"..... odezwijcie sie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa_cz - a nas to zaledwie 25 km dzieli!!! fajnie jakąś \"rodaczkę\" spotkać na tych forum,może tez jak dziewczyny będziemy miały okazje spotkać sie na jakiej kawce..pozyjemy ,zobaczymy pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksa i bandzia,może się przeniesiecie na topik pod nazwą\"szukam kogoś z woj.śląskiego-Cieszyn,Ustroń\"?Są już tam 2 dziewczyny i ja.Niestety,założycielka topiku,nie pojawia się.Poczuła się zawiedziona,bo przez kilka dni,nikt się nie odzywał.A my czekamy,może się pojawi.:) Tu jest podobnie,muszelkasama,nie odwiedza topiku,który sama założyła.Może spotkała jakąś przyjaciółkę w realu i net nie jest jej potrzebny. Poza tym,nie ma sensu prowadzić równolegle dwóch topików,związanych z tym samym.Mam rację? bandzia,skoro dzieli nas tylko 25 km,to skąd jesteś?Ze Skoczowa? Mam nadzieję,że odpowiesz na to pytanie.Najlepiej tam gdzie pisałam.Dziewczyny,czekamy na Was!🌻 No,chyba,że nie będziecie się chciały przenieść........Zrozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badscarlett
jestem z bielska, tez szukam przyjaciółki. czt temat jest nadal aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrz na date kiedy był założony ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z Bielska :) tzn mieszkam tu ale jestem nie stad i nie mam koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysz z bielska
tysz z bielska, dzieciata, podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×