Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

oczywicie \"humor\" ;) Jakaś zima przyszła w ten pierwszy dzień wiosny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek jaki motylek
można prosić babkę68 (wnioskuję autorkę motylka) o motylka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA jakby chodziło o żonę to by było Ż lub M.Ale kiedyś żona też tak miała i w zasadzie ma do dzisiaj tylko ,że ja nie zawsze ochoczo stawiam się na wezwanie do tablicy :) :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale matoł ze mnie :( A gdzie przywitanie z mojej strony?! Witojcie wszyscy Ale rychtyk fajno momy zima tyj wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powoli zbiera się ekipa, widzę. xyzed, ja myślałam, że to pierwsza litera imienia :D, ale to nic... w koncu blondynką jestem, nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też...jak zawsze zresztą. Chociaż...u mnie nigdy nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie
dzisiaj nie chce robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie też może się jeszcze rozkręcić. Póki co spokój, cisza, pachnąca kawa.................i miła rozmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha :D no to mam trochę lepiej bo jako szef mogę sobie czasami zafundować luzik :) o ile mój szef mi go nie zmąci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed A ja nie mam szefa, więc mojego spokoju raczej nikt nie zmąci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miriamko Spytałam, bo wiem że na śląsku (okolice Katowic) pada śnieg i jest mgła. xyzed A może Ty ze śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka 68 czyli biznesłomen z Ciebie jak się patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ,że ze Śląska :) Przynajmniej w góry mam blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście wolę morze :P W górach ciągle mam zatkane uszy i uczucie cegły na głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W \" świętym mieście\" też biało .. Pozdrawiam wszystkich a w szczegolności Tigrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dyrektor ale szef pionu.Ale może kiedyś? :) Prezesem to ja sobie jestem w mojej firmie jednoosobowej :) Morze też może być ale daleko trochu,a poza tym lubię się zmęczyć,spocić jak się wspinam na jakieś góreczki i podziwiać piękne widoki bo ja romantyczny jezdem ,wiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to nie ulega wątpliwości xyzed!! Ty to wogóle taki fajny jesteś! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dziś dzieje?? Przysypiam z głową na klawiaturze! Nawet wiadro kawy chyba nie pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Ostatnio próbowałam sobie zarezerwować pokój w hotelu na weekend w górach.Kurna, w jednym-niema, w drugim-nie ma. Najbliższy wolny termin to połowa maja. Go dupy. Może Ty masz jakieś znajomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilczek_29
Wiem, że miało być kulturalnie, ale co mogę mysleć o kobiecie, która -znając mnie! - uwiodła mojego męża (tak, wiem, gdyby sam nie chciał, nic by z tego nie było), dowiedziawszy się, że jestem w ciąży, zaczęła go wyciągać na romantyczne weekendy do Krynicy czy Sopotu, byle nie było go przy mnie, a kiedy straciłam dziecko, miała czelność oświadczyć, że "wcale się nie cieszy, przecież nigdy tego nie chciała"? I dlaczego zainteresowała się nim dopiero po tym, jak awansował i został wielkim szefem z niezłymi pieniędzmi? Półtora roku pracowali razem, a ona dopiero teraz się nim zachwyciła? Dopiero teraz dostrzegła, że pod tym czarnym kapturem i za demoniczną bródką skrywa się interesujący facet? Dziwny zbieg okoliczności... Ja pokochałam go, kiedy był zwykłym, szeregowym pracownikiem, wspierałam go w drodze na szczyt, a teraz najwyraźniej nie jestem mu już potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim xyzed wolne pokoje na bank są w ustroniu np. hotel Daniel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilczek Wiem, że to boli.Masz świadomość, że ona spija śmietankę, że poleciała na gotowe. Ale zobaczysz, skoro Ty to widzisz, to Twój mąż też to zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×