Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

cześc AGA -znasz zdradzona zone prywatnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*A*G*A* !!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie wiesz, jak mi ciebie brakowalo przez weekend!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc niestety, nie zna jej prywatnie chyba zadna z nas!! :O Przed chwilą tu wpadłam, przeczytałam i mysle, ze \"zadradzona\" jak troszkę od nas odpocznie, to wróci. Ona jest rozsądna, nie zrobiłaby żadnego głupstwa...chyba...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie Witaj maleńka :D Miałam w domu małą awarię netu a poza tym niewiele czasu na pisanie. Teraz siedzę tu sama, wiec mogłam do Was zajrzeć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!! NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\\wlasnie dostalam smsa. nie wiem jakim cudem dowiedzial sie sie jestem na urlopie i chce jutro mnie odwiedzic. ale nie zgadniecie z czym!!! z filmem ze swojego slubu i wesela..... ;( zaraz sie tak rozrycze ze monitor przecieknie. co to za atrakcja dla mnie?!!!! no nie mam slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko obawiam się, że mnie niedługo stąd pogonią moje dwa...potworki ;) Zjawiły się właśnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA, masz az dwa potworki? a ja myslalam, ze tylko corka ci zycie umila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie Sorry, ale...czy on sobie jaja z Ciebie robi?????????????? Cassie, błagam, bądź dzielna i pokaż mu, że nie może Cię mieć na każde \"pstyk\"! Dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie Jeden potworek to mąż (ten większy) a drugi to córka (ten malutki) :D Wiecej nie posiadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż...? to jak to jest z tym mężem..? wiesz Aga, to juz nawet nie chodzi o to czy ja bede na pstrykniecie palcow czy nie..to chodzi o to ze on na prawde chyba nie wie do czego sluzy kochanka??!!! i na kogo ja mam patrzec w tym filmie?! HAH!!! moze na jego rodzicow..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest z moim męzem? Otóż...jest. Zdrazdził mnie, całkiem niedawno, do dziś boli, ale...wybaczyłam...bo...kocham....:O Cassie myśle, ze nie odpowiesz na tego absurdalnego sms-a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA a nie boisz sie ze znowu zdradzi?jak wygladaja relacje miedzy wami teraz? a co..z kochaniem sie..? nie masz \"blokady\"? co do tego smsa, to nie odpisalam, przynajmniej na razie... to jest chore!!! o niczym innym nie marze tak bardzo, jak o tym, zeby patrzec szczescie joego zony w tym dniu.. zdjecia widzialam.ale to co innego.. na zdjeciach te uczucia nie sa zywe..a film.. GGGRRR :( Ka. myslisz ze sie zakochalam..? cholera.. nie chce sie do tego przyznac, ani przed wami, ani nawet przed soba. poza tym. nawet gdybym go kochala calym sercem, to balabym sie, ze za chwile ja pojde \"w odstawke\" tak jak moja poprzedniczka. nie potrafilabym do konca zaufac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziwi dlaczego teraz nie ratuja zdradzanej zony ! Rozpadlo sie kolo wzajemniej adoracji czy jak ? Wystarczyl jeden sms palantunia ,by problem \"przyjaciolki \" odszedl w zapomnienie .Tzn na poprzednia strone . ...:O Paranoja ! Chore wprost ! Acha i czekam na bluzgi :) UWIELBIAM TO . ::D:D:D:D:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
Dzięki Bogu że wlazłam dzisiaj na net. Zdradzona to moja siostra. Domysliłam się że to ona po opisach.Czytałam ją od samego początku. Wiedziałam że mnie i mamie nie mówi wszystkiego. Owszem beczy kiedy popadnie, ale silna z niej babka. Do dzisiaj. Zadzwoniłam do mamy i ta na szczęście do niej pojechała. W ostatniej chwili. Ona w łazience, a dziecko bajki oglądało. Jak przyjadę so domu to tego mojego pierdolonego szwagra zabiję. Szmaciarz. Juz dawno mówiłam żeby tego dupka zostawiła. Ona inteligenta on prostak. Slepa miłość. Będzie dobrze. Dziecko u naszej mamy. Siostra na ratunkowym. Biedna jeszcze z pięc razy w pysk dostała. Najpóźniej pojutrze będzie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barmanka, zadne bluzgi. co mamy zrobic, skoro zadna z nas jej nie zna, nawet w polowie tak, zeby jej pomoc. wszystkie martwimy sie dalej ale co z tym zrobic? bo ja nawet nie wiem skad ona jest. a nie bede gdybac, co zdradzona zona zrobi. musimy zaczekac. a ty masz jakis pomysl zeby zajac sie zdradzona? barmanko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CCCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie Czy się boję? Nie!!! To on powinien tym razem się bać! Wiesz czemu?? Bo doskonale wie, ze ten raz był pierwszym a zarazem ostatnim!! Więcej nie mam zamiaru słuchac żałosnych tłumaczeń.... Pożycie? Hmmm, blokada była, na początku, ale nauczyłam się o tym nie myśleć w trakcie. Inaczej nie dałabym rady do dziś! Cassie a na sms-a nie odpisuj wcale! Przecież to, co on Ci zaproponował jest chore (przepraszam, ale tak jest). Cassie jak to poprzedniczka??? To przed Tobą była jakaś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam co Ty kurde piszesz???????????????? Powiedz, że to tylko głupi żart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam co Ty kurde piszesz???????????????? Powiedz, że to tylko głupi żart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA, poprzedniczka nazwalam jego zone, ktora bylaby moja poprzednicza, gdyby ja chcial zostawic dla mnie.. troche pomieszane. ale szczerze? nie jestem pierwsza kochanka. tzn z okresu ich malzenstwa tak. ale opowiadal mi jakis czas temu, ze jak jego zona, byla hmm.. jego \"dziewczyna\", to co chwila mial kogos na boku.. i mysle ze to mnie przyblokowalo bardzo. myslalam ze jestem wyjatkowa, a jestem kolejnym kwiatuszkiem dla bączka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA, no mi sie wlasnie wydaje ze to glupi zart... siostra w szpitlu po probie samobojczej, a ta co ja odratowala na necie siedzi i mowi co sie stalo obcym babom na necie...? no nie wiem, ale mam nadzieje ze to zart. przeciez zdradzona nie mogla tego zrobic..... chyba................... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie no .Ludzie !!! Jeszcze chca z nas glupich zrobic . Pisze o poscie\" czytam \" Gdyby z moja siostra bylo tak kiepsko ,to bym przy niej byla !!!A nie szukala po forum gdzie sie skarzyla !!! Zdradzona nie przeginaj !!!Wracaj na swoj nick ,bo smieszna sie robisz !!!:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie odnośnie jego...skwituję jednym słowem...dupek!!!! I przepraszam, ze tak bezpośrednio, ale...on sobie, z tego co widzę, swietnie umila życie! Odnośnie \"zdradzonej\"...to napewno głupi żart! Zdradzona w każdej niemal swojej wypowiedzi poruszała temat dziecka, które bardzo kocha!! Czy zostawiłaby je?? Pozwoliłaby zeby zdradzajacy mąż je wychowywał?? W życiu nie uwierzę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
Napisałam dlatego że mama mnie o to prosiła. Z waszych wpisów wynika że poznałyście jej historię. Siostra nie zostawila żadnego listu. Usiłuję prześledzić od nowa całe jej wpisy żeby zrozumieć co nią pokierowało. Siedzę i czytam od początku. DO domu mam ponad 450 km. Musze się czymś zająć. Pierdolonemu głupkowi nic nie powiemy. Dziecko napewno mu powie przy najbliższej wizycie. SUmienie skurwysyna zabije. Zyczę mu jak najgorzej. Moja siostra zawsze pogodna , otwarta na ludzi i tu masz ... Przecież Ona strasznie kocha mojego siostrzeńca. Co ten padalec musiał jej zrobić wczoraj że się do tego posunęła ? Niestey z wpisów nic nie wynika. Jak odzyska świadomośc to mama razem z psychologiem przemaglują Ją. Płukanie żołądka miała już po przyjęciu na ratunkowy. Nie wiemy jednak co wzięła ? Mama pracuje w labolatorium to wyniki bedą szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA, no ktos po prostu swietnie bawi sie cudzym nieszsczesciem.ale nie wazne. czekajmy na zdradzona. musi sobie troche sama posiedziec..w koncu wroci. co do mojego M. wiem. dupek. i wiesz co? straszny tchorz!!! bo nie potrafil zostawic swojej PRZYSZLEJ zony, tylko zdradzal ja przed i po slubie. po co? moze byla idealnym \"materialem na zone\"...? a wiesz co jest jeszcze lepsze? ze znam 2 jego kochanki jeszcze sprzed malzenstwa... :/ hahaha... zalosne.. wszystkie kobietki z jednego miejsca pracy, i zadna nie wie o sobie na wzajem. ale ja jestem dumna. mi powiedzial. posiadam ta cudowna wiedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę to prowokacja
i co gorsza mam przypuszczenia że sama zdradzona do tego sie posunęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie bardzo nie podoba ta historia.. serio. glupie i zupelnie bez sensu. albo ktos kto zna zdradzona robi sobie zarty, albo nie wiem o co chodzi.. ja tam wole zaczekac na zdradzona az wroci i z nia porozmawiamy. teraz nie bede ani sie zamartwiac ani sie z tego smiac. czytam, zastanow sie czy dobre jest to, co robisz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×