Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Ja w żadnym miejscu nie powiedziałam, że robię dobrze i że powinnam byc wzorem do naśladowania. Takich wzorów to chyba nie ma za dużo, no nie? Wiem, że piszą tutaj osoby, których zdrada partnera dotknęła boleśnie. Dlatego uważają, że nie ma w zyciu wiekszego nieszczęścia niż być zdradzoną osobą. I dlatego widzą wszystko w czarno-białych barwach. A ja po prostu od nowa szukam swojego miejsca w życiu. Chciałabym to zrobic nie raniąc nikogo i nie dewastując tego co zbudowałam przez wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiecie co ? Tak z mojego doswiadczenia te rozmowy to nic innego jak wzajemne oskarżanie się, doprowadzające do zaostrzenia i tak trudnej sytuacji.Zdradzany w żaden sposób nie dopuści do tego aby tłumaczenia straciły sens bo wtedy musiałby przyznać ,że to jego wina a przeciez tak długo sobie wmawiał ,że jest inaczej.Nikt nie jest bez wad.Jeżeli każde nie takie zachowanie partnera, które nie odpowiada mojej wizji miałoby doprowadzić do zdrady to naprawdę musiałabym zdradzić dużo razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 🖐️ Tym bardziej, jezeli niewiele sie ryzykuje, to dlaczego nie mozna uczciwie sobie powiedziec. Jest zle, nie bedzie lepiej, ja chce ukladac sobie zycie na nowo. Chce zebys o tym wiedzial (a) Moze jest to wygodnictwo, Moze jest to brak pewnosci, ze w razie wpadki niczym sie nie ryzykuje. Bo w przypadku ewentualnej wpadki zawsze mozna \"udawac\" zal i skruche. A dopoki sie nie wyda, to hulaj dusza.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozdrabniacie się. Zdrada dobra-zła, kochanka z klasą-bez klasy. Ja się zgodzę że fajnie jest pogadać, poznać zdanie każdej ze stron ale to moim zdaniem zaczyna być chore. A może ja upraszam, ale z mojego doświadczenia wynika że nie warto dorabiac filozofi do rzeczy oczywistych. Ja właściwie jestem juz poza kręgiem bo kochanką już nie jestem, żoną nie bedę. Pewno dlatego z duzym dystansem podchodzę do tych spraw. Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrzejsza powodzenie :) Tylko pamiętaj nigdy nie mów nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrzejsza I ja podpisuję się pod słowami \"nigdy nie mów nigdy\"!!!! jasne że taaaak ja też tego nie rozumiem, ale tak funkcjonują niektóre zwiazki. Gdyby to mnie dotyczyło, nie chciałabym tkwić w takim układzie, napewno bym odeszła. No ale cóz, nie można przeciez nikomu mówić jak ma zyć! Patrz stopka xyzed\'a- święta prawda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo :) Ale w sumie szkoda,że nie potrafię robić cudów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpędziłam :) Tam wyżej miało być zdradzający. Ale zdradzany też nie chce dopuscić do tego aby czuć się bardziej winnym. Prosty przykład. zarzut- ona wieczorem ,zamiast przyjść do łóżka i kochać się ze mną wymyśla dodatkowe zajęcia aby położyć się gdy już zasnę. Jej odczucia- zrobiłam kolację, posprzątałam po niej, jeszcze muszę wyprasowac na jutro koszulę aby miał co założyć a on sobie już leży i czeka. Mam to gdzieś, nie potrafi docenić tego ,że to wszystko robię dla niego, dla nas.Mógłby mnie chociaż trochę odciążyć. On mysli, nie chce się ze mną kochać, chyba jestem do niczego, a tamta X mówi ,że jestem taki wspaniały i nigdy nie odmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli trafisz na cudowną kobietę, to nie będzie tego wymagała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiśta wio łatwo powiedzieć :) Jak na razie nie wymaga cudów więc może to ta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuka kompromisu??? Ale to też sprowadza się do jednego...rozmowa! Nikt wróżką nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli komuś żarcie, prasowanie, sprzątanie przesłoni właściwy cel to już naprawdę źle. A żony mogłyby przestać na własne życzenie zachowywać się jak służące, tylko bardziej jak kobiety. Wielu mężczyzn wyparsowałoby koszulę nie tylko sobie ale i żonie , gdyby mieli to czego oczekują :-). Ale oni mają tylko ugotowane, pozamiatane i wyprasowane :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantasy No, moze nie do wszystkich się to odnosi, ale do większości napewno tak. Dlatego mówię, w zwiazku trzeba iść czasem na kompromis i konieczny jest podzial ról (ale taki sprawiedliwy)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantasy no nie - bingo! Nawet guziki bym chętnie przyszywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*A*G*A* 🌼 Fajnie się z Wami gada, ale muszę wracac do mycia okien :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantasy to też bym robił. Tylko uważaj żebyś nie wypadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak wypadnę, to i tak mi nic nie będzie. Złego diabli nie wezmą :D. Ale dzięki za troskę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko seks i nic więcej? U mnie to się nie sprawdziło:(. I tak nie zrezygnował z kochanki. Przestałam szukać przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Witam wszystkich serdecznie i wracam do pracy. Już nawet nie próbuje nadrabiać zaległości w czytaniu, bo i tak nie dam rady, tak gonicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha może seksu nie lubisz? :) i pouciekali ,a teraz gdzieś się migdalą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA, a jak ty sie w ogole do wiedzialas o zdradzie meza? kochanka go wydala? p.s. nie urazilas mnie. przyznaje ci racje w tym co powiedzialas, tylko wy mi co raz wiecej uswiadamiacie.. :/ fuj fuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×