Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Cassie Cieszę się, że zdobyłaś sie na odwagę, aby to zakończyć. Wiesz, ze to lepiej dla Ciebie, prawda? Teraz czujesz się samotna, opuszczona, jesteś rozzażola tym faktem, ale uwierz...to minie. Spójrz na to z innej strony. Teraz się przemęczysz i z czasem będzie ok, a gdybyś nie zakończyła, nadal bawiłby się Tobą i grał na Twoich uczuciach (kaseta ze ślubu, ranyyyyy!!!) Cassie, trzymam za Ciebie kcuki. Myśl o wszystkim, tylko nie o nim. Rób wszystko, aby zapomnieć. Masz nas, masz przyjaciół, rodzinę, znajomych, nie jesteś sama! Więc nie czuj się samotna! Pamietaj czas leczy rany lub też przyzwyczaja do bólu (uodparnia), jak kto woli. P.S. I koniecznie zacznij aktywnie spędzać czas, to pozwoli Ci mniej o nim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak AGA ma rację i dla odreagowania i odpoczynku wybierz się w góry :) Uwierz naprawdę jest pięknie,spokojnie i odpocząć można.A może jakiegoś przystojnego \"niedźwiedzia\" spotkasz na swojej drodze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed ;) a tym niedźwiedziem zapewne będziesz Ty :) podrywaczu jeden :P pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed!!! kochane!! :D fajnie by bylo spotkac przystojnego niedzwiedzia :D hihi, AGA, dzieki. moja najbliższa aktywność, do której nastawiam sie niechętnie, to wyjaz w najblizszy weekend do warszawy na szkolenie opiekunów zintergorwnych.. blleeee, flaki z olejem :( ale przynajmniej daleko od niego. i od tych wszystkich miejsc gdzie byliśmy razem. Jestem nienormalna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być i szkolenie w Warszawie...tam tez nie będzie czasu na rozmyślanie ;) Ale serio, zrób coś dla siebie, bądź egoistką! Zacznij żyć aktywnie, wyjedź gdzieś, zrób cokolwiek, co poprawi Ci samopoczucie!! Niech to będzie nawet basen, sauna, czy jakieś SPA!!! A góry to juz wogóle rewelacja!! Pomyśl o tym......wogóle myśl tylko o sobie!!! Będzie dobrze!! Już jest dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa :D i nawet sobie grzywke zrobilam ostatnio.co chyba tez nie bylo zbyt dobrym pomyslem :D hiehie xyzed, a ty nadajesz sie na przystojnego niedzwiedzia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dodam tylko, że ja właśnie dzięki takiemu nastawieniu wróciłam do równowagi psychicznej!! Siła wyparcia, osuwanie negatywnych myśli, dużo aktywności i...jest ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co robisz dla siebie jest dobrym pomysłem, Cassie!!!!! Obyś dobrze się z tym czuła maleńka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przestańcie tak rozrywać xyzed\'a, bo niedługo strzępy zostaną z chłopaka!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA, z grzywką, na dodatek jakąś krzywą, nie czuje sie zbut dobrze :D ale to chyba wynik powolnego starzenie sie i nadążania za wspaniała modą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ,a co nie mogę być tym niedźwiedziem? :) Niedźwiadki lubią być głaskane i w ogóle są takie milutkie.Czyż nie? :) No jest pewien problem :) po górach to zawsze łażę z moją Niedźwiedzicą :) Cassie napewno będzie dobrze.Otrząśniesz się z tego wszystkiego i na łowy w górecki bo niedźwiedzie czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE nadazania za moda. czasem stoje przed lustrem i zastanawiam sie czy upodobnilam sie do mojej babci, czy do mojej uczennicy. ;_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam starzenia się! Poprostu nie kazdemu pasuje! Ja też miałam i to dość długo, ale właśnie zmieniłam fryzurę! A grzywką sie nie przejmuj, póki co -spineczka ;) a z czasem odrośnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś w mieszkaniu nade mną ma remont i robi coś tak dziwnego, że podskakują całe kaloryfery w moim pokoju!! RANY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA, jak tak sobie pomysle, to ja na prawde jestem juz stara baba ;) ja chce miec dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam kaloryfery, dobrze, ze komputer nie skacze i możesz pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra!! Z tym dzieckiem, to \"przytaknę\", ale że stara jesteś.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam Cię sięgnąć???? Nawet tak nie myśl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie pozwalam Ci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed jakie miejsca na łowy polecasz? bo ja jeżeli już się gdzieś ruszę, to albo Rabka i mój ulubiony szlak \"Na Maciejową\" albo Zakopane i Gubałówka no i krupówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie AGA. każdy \"przytakuje\". szczególnie moja mama. tak jakby nie widziała, że nie mam zabardzo z kim.. :/ z dzeckiem to nie jest tak hop siup.. nawet jak kogos znajde, to nie powiem naw stepie ze chce,zeby zostal tatusiem.wiec pewnie kolejne latka uciekną. a jeszcze ta moja niesprawna plodnosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no Cassie pora żeby wybrać się też w inne fajne miejsca :) Jeśli w tamtym kierunku to polecam spacerek doliną kościeliską i dalej nad staw smreczyński.Naprawdę luzik szlak i bardzo malowniczy,a po drodze możesz w jaskiniach obudzić jakiegoś niedźwiadka :) Poza tym proponuję Ci szlak na Trzy Korony w Pieninach :) Spróbuj nie pożałujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj...nie musisz przecież szukać na siłę kogoś, z kim mogłabyś mieć dziecko. Tylko z takim podejściem \"jestem stara baba i nikt mnie nie zechce\" tez za wiele nie zdziałasz! Musisz myśleć pozytywnie, rób wszystko, by czuć sie młodo i tak tez wyglądać (nie na siłę oczywiście) Nie znaczy to, ze masz ślepo podążać za modą, bo nie o to chodzi! Poprostu wyjdź do ludzi, jedź na wycieczkę, spędzaj czas w otoczeniu a zobaczysz...ktoś godny uwagi znajdzie sie szybciej niż myslisz! Czego Ci z całego serca życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem.Przecież blisko masz w Bieszczady :) Ja zakochałem się w Bieszczadach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed dzieki :) na pewno cos wykombinuje zeby sie tam pojawic w wakacje. AGA, nie zapominajmy, ze ja pracuje.i to ostro.czasem nie mam kiedy zrobic cos cieplego do jedzenia, nie mowiac o wycieczce, czy spacerkach. na szczescie ida swieta. i juz chwilka do wakacji. smieszne, bo kiedy spotykalam sie z M, to mialam czas na wszystko, staralam sie byc tak elastyczna, zeby miec jak najwiecej czasu i dostosowac sie do jego napietego grafiku. i wcale nie bylam zmeczona. wrecz przeciwnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, a skad ty wlasciewie wiesz jak daleko mam do Bieszczad? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak sobie pomyślałem,że jeździsz tam gdzie masz najbliżej :) Ja najczęściej łażę po Beskidach bo właśnie tu mam najbliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie Ja też pracuję, mam mało wolnego czasu, bo oprócz pracy w biurze, jest jeszcze...dom, dziecko... Jednak staram się tak rozdysponować ten wolny czas, aby na wszysko go starczyło. Uwierz, da się. Zreszta sama o tym wiesz...mówisz, że kiedy było \"on\", to i czas wolny się znalazł. Teraz tez się znajdzie, musisz tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, bylam w pieszczadch raz. u znajomych znajomych :) i mam daleko, daleko do bieszczad ;) zle trafiles. bardzo mi sie podobalo :) nie pamietam jak sie ta wies nazywala, ale byla pod lasem i rodzin ktore tam mieszkaja jest...6!!!! stoja tylko 3 domy \"blizniaki\" to bylo niesamowite! ale tez troche przerazajace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA, mowilas mi niedawno, ze odkrylas ze maz cie zdradza bo bylas sprytna, przebiegla. ale mozesz powiedziec jakim sposobem? co zrobilas? bo rozumiem ze nie przylapalas go bezposrednio na zdradzie? nie zlapalas za reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie Nie, za rękę go nie złapałam, ale za to tak sprytnie go \"podeszłam\", że wszystko \"wyśpiewał\"!!! I to właśnie od niego dowiedziałam się o szczegółach, a później już samo sie jakoś potoczyło...żal, niesamowity ból, rozterki, niezdecydowanie a w rezultacie...spotkanie z jego kochanką. Cóż, bolesny to był okres w moim zyciu, staram się zapomnieć ze wszystkich sił. Już teraz jest dobrze, mój mąż się \"nawrócił\", ale nigdy nie będzie już tak samo, niestety... Wybacz, ale o sposobach nie chciałabym tu pisać. To była niesamowita intryga, ale jak widać korzystna dla mnie. Dodam tylko, że doszłam do wszystkiego sama a on jakgdyby tylko potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×